BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.zse.hr/default.aspx?id=76534
AGRAM Invest 877.361 dionica stekao

a neki su tvrdili da se ne može zbog neplaćanja kredita ostati bez založenih dionica! e pa i te kako se može 😉

Ignore: KressoM, delux



http://www.zse.hr/default.aspx?id=76534
AGRAM Invest 877.361 dionica stekao

a neki su tvrdili da se ne može zbog neplaćanja kredita ostati bez založenih dionica! e pa i te kako se može 😉
[/quote]

Sada se naslađujete što Posejdon i ostali nisu bili u pravu oko toga, već ste zaboravili svoje najavljivanje ponude za preuzimanje. Nema potrebe za naslađivanjem, prije ili kasnije vam se vrati.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Kolege, vidim da uopće niste razumjeli moje postove, ali ih meritorno tumačite.

Pročitajte ih ponovno jer sve piše crno na bjelo.

Dakle, rekao sam da je u sudsku odluku koju sam stavio u linku vlasnička struktura Agrokora upisana u bitno manjem iznosu (66,57%) u odnosu na prethodno stanje (93%). To je ČINJENICA.

Do toga je došlo jer su financijske operacije (npr repo poslovi) došli na izvršenje,, ali novih neće biti bez vladinog povjerenika.
Do sada su se prebacivale dionice na tjednoj bazi, ali takvih repo poslova više neće biti bez odluke vladinog povjerenika.
Do sada je Agrokor nakon repo posla uvijek vračao dionice, a gle čuda, sada Agram obavještava burzu da je stekao dionice. To znači da ih neće vraćati nego se tako naplatio po obavljenom ugovoru. Točka!
Agrokor je ostao bez tih dionica i zato imamo promjenu u vlasništvu koja je puno trajnija nego što bi bio klasični repo ugovor.

Izmjena vlasništva je tu i lijepo je vidljiva u sudskoj odluci koju sam naveo u svom postu.

La vita e bella!

@posejdon
moj post uopće se nije odnosio na tebe nego na ovog lika iznad koji mi je na ignore…

Ignore: KressoM, delux



@posejdon

moj post uopće se nije odnosio na tebe nego na ovog lika iznad koji mi je na ignore…

Sve Ok.
S obzirom da smo o ovome jučer raspravljali, a i tvoj “ignore” me izričito spominje, htio sam razjasniti podatke koje sam iznosio i što oni znače.

A ionako će vlasnička struktura u budućnosti očito biti sasvim drugačija nego je danas.
Luda vremena!

La vita e bella!

Izmjena vlasništva je tu i lijepo je vidljiva u sudskoj odluci koju sam naveo u svom postu.

samo je ovo bitno ,a ovo sto lupetaju 1 kn ,,moze,,al mi broker neda stavit nalog na 1 kn

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Ovo ce se ponovo prodati nekome za 1kn. Nevjerojatna smo drzava

Neka me netko ispravi ako griješim, ali onako okvirno nekoliko firmi u Agrokorovom koncernu (LEDO, Jamnica, Belje….) koje bi u normalnim uvjetima vrijedile cca milijardu Eura, su dale svojom imovinom garanciju na kredite u visini od 1,4 milijarde Eura i imaju još 500-1000 miliona nenaplativih potraživanja i pozajmica.

Neće se ovo prodati za 1kn, ovo će porezni obaveznici prvo sanirati sa milijardu eura, pa će se tek tad prodati za 1 kunu…

Znam da mi je prvi post, ali danas sam sa mnogo gorčine izasao iz svega šta ima veze sa Todorićem, i razmišljam da li ima smisla da se ponovno uđe na nižim cijenama ili je i kuna previše?


Izmjena vlasništva je tu i lijepo je vidljiva u sudskoj odluci koju sam naveo u svom postu.

samo je ovo bitno ,a ovo sto lupetaju 1 kn ,,moze,,al mi broker neda stavit nalog na 1 kn

[/quote]
najniži je na 0,01 x 10 000, mijenjajte brokera

ponovna privatizacija



Ovo ce se ponovo prodati nekome za 1kn. Nevjerojatna smo drzava

Neka me netko ispravi ako griješim, ali onako okvirno nekoliko firmi u Agrokorovom koncernu (LEDO, Jamnica, Belje….) koje bi u normalnim uvjetima vrijedile cca milijardu Eura, su dale svojom imovinom garanciju na kredite u visini od 1,4 milijarde Eura i imaju još 500-1000 miliona nenaplativih potraživanja i pozajmica.

Neće se ovo prodati za 1kn, ovo će porezni obaveznici prvo sanirati sa milijardu eura, pa će se tek tad prodati za 1 kunu…

Znam da mi je prvi post, ali danas sam sa mnogo gorčine izasao iz svega šta ima veze sa Todorićem, i razmišljam da li ima smisla da se ponovno uđe na nižim cijenama ili je i kuna previše?
[/quote]
ako razmišljate kao Gazda, cijenite svoju kunu, jer za 5 komada možda jednom kupite 5 firmi, budite strpljivi, u međuvremenu ne bi bilo loše da posadite kakvu lejicu cvijeća

Isključujem se a vi samo pratite ovdje što se dešava pa se sjetite ovog. Vidimo da se Agram Invest pojavio danas u puno toga…

Podsjetnik da nemaju više fondova nego:

Agram invest profesionalni je ulagatelj koji na financijskim tržištima nastupa u svoje ime i za svoj račun. Društvo je aktivni investitor u instrumente s fiksnim prinosom, strateške vlasničke pozicije te sudjeluje u transakcijama financiranja temeljem vrijednosnih papira.

Imovina pod upravljanjem… Vaš link …[/url]

A ovdje nije riječ samo o Belju nego o svim Agrokorovim dionicama

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


ponovna privatizacija

opet nekima džabe

Evo mali podsjetnik na 2013. Sve nam je Todoric vec tada rekao.
Vaš link …
“Sve oko Belja smo napravili u skladu sa zakonom i taj je slučaj iza nas. Ti koji misle da mi imamo neku obavezu moraju čitati bilance! Mi smo preuzeli Belje koje vrijedi nula i to je i danas tako zbog velikog duga i unatoč ogromnim novcima koje smo u njega uložili. Povrat ulaganja u Belje je vrlo dug. Pitajte revizore kolika je vrijednost Belja! ”

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

da samo sto je oko 2,5 milijarde kuna uloženo ..firma je podmazana kao švicarski sat..e sad tereti i ostalo opet se ne mogu otet dojmu da je cijena smiješna




http://www.zse.hr/default.aspx?id=76534
AGRAM Invest 877.361 dionica stekao

a neki su tvrdili da se ne može zbog neplaćanja kredita ostati bez založenih dionica! e pa i te kako se može 😉
[/quote]

Sada se naslađujete što Posejdon i ostali nisu bili u pravu oko toga, već ste zaboravili svoje najavljivanje ponude za preuzimanje. Nema potrebe za naslađivanjem, prije ili kasnije vam se vrati.
[/quote]

kad smo već naslađivanja, kad će to istiskivanje od strane Todorića?
kolega, moramo se malo i šaliti u ovakvim vremenima.

New Report

Close