BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve se vidi na SKDD samo treba gledati i BLJE-R-B.

ach so..odlicno, nisam to znao da je B serija.


Mislim da sada nema sanse , za davanje javne ponude!
Mozda kasnije kada se "procesljaju bilance" i izvrse moguce dokapitalizacije,ali po kojoj cijeni?

to što ti misliš je nebitno, bitno je što je propisano zakonom, dakle kad netko stjecanjem dionica prijeđe prag određen zakonom obvezan je dati javnu ponudu…tako da ako je netko imao gazdine dionice belja pod hipotekom pa ih je zbog neplaćenih dugova prepisao na sebe ili povezane osobe i tako prešao prag, zna se što slijedi

Ignore: KressoM, delux

Jel i Todorić isto tako dao javnu ponudu?


Jel i Todorić isto tako dao javnu ponudu?

ono je bila specifična situacija gdje je po zakonu dobio od države dionice za 1 kn s time da mora isplatiti sve dugove i uložiti stotine milijuna kuna, tako da to nema veze s ovime

Ignore: KressoM, delux



Mislim da sada nema sanse , za davanje javne ponude!
Mozda kasnije kada se "procesljaju bilance" i izvrse moguce dokapitalizacije,ali po kojoj cijeni?

to što ti misliš je nebitno, bitno je što je propisano zakonom, dakle kad netko stjecanjem dionica prijeđe prag određen zakonom obvezan je dati javnu ponudu…tako da ako je netko imao gazdine dionice belja pod hipotekom pa ih je zbog neplaćenih dugova prepisao na sebe ili povezane osobe i tako prešao prag, zna se što slijedi
[/quote]
Pa koliko je taj “netko” stekao % dionica ?
Jeste li provjerili na SKDD vlasnicku strukturu?
Mislite da su svi investitori naivni da kupuju po visim cijenama ako mogu nize?
Provjerite sto sam ja pisao o ovoj dionici i kolko sam “pogodio”,a koliko ste vi dobro prognozirali!
Ja sam pravno educiran za razliku od Vas,tako da mi je jasno kada bi se trebala dati javna ponuda!



Jel i Todorić isto tako dao javnu ponudu?

ono je bila specifična situacija gdje je po zakonu dobio od države dionice za 1 kn s time da mora isplatiti sve dugove i uložiti stotine milijuna kuna, tako da to nema veze s ovime
[/quote]
Todoric je isto dao javnu ponudu u Zakonu propisanom postupku po 1 kunu !


Jel i Todorić isto tako dao javnu ponudu?

je po 1 kn :p

free flow information

O kakvom preuzimanju pričate ako bude preuzimanja po ovoj cijeni i niže, onda je to pljačka velikih razmjera. U sprezi države i Agrokora viđena već tisuću puta u nepunih 30 godina.
Imamo Hrvatsku, dok jedni kradu i smiju se stoci sitnog zuba ta ista stoka ima pašnjake i neka pase, treba održavat krajolik.

Mađarske zastave digo Hedervary…silom hoce Hrvatsku da nam pomađari… Belje bye bye

No pain no Game

Agram invest +124.481 kom.


Mađarske zastave digo Hedervary…silom hoce Hrvatsku da nam pomađari… Belje bye bye

Kad znaju bolje upravljati neka im bude.mi ćemo biti kočijaši.😊

Nemam belje vec godinama, ali belje u ❤

No pain no Game

@avax

Nemojte se ljutiti ali totalne nebuloze pišete, kakve veze imaju repo transakcije i kolaterali za kredite sa ponudom za preuzimanje. Da li ste uopće ikada pročitali ZPDD, kada vrijedi i kada ne vrijedi, odnosno koje su iznimke?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


@avax

Nemojte se ljutiti ali totalne nebuloze pišete, kakve veze imaju repo transakcije i kolaterali za kredite sa ponudom za preuzimanje. Da li ste uopće ikada pročitali ZPDD, kada vrijedi i kada ne vrijedi, odnosno koje su iznimke?

govorim o situaciji ako zbog nevraćanja kredita u ugovorenim rokovima zajmodavac postane vlasnik dionica koje je dobio kao zalog za kredit!

Ignore: KressoM, delux

I po kojem članku tada nastupa obveza davanja ponude za preuzimanje?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close