BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.glas-slavonije.hr/275866/7/Belje—najveci-hrvatski-proizvodjac-zitarica-a-trgovac-Agrokor-trgovina?fb_comment_id=1196937603665804_1197264926966405#f20ac6591fcb1fa
Pa u Belju i nisu tako loše neto plaće s obzirom na prilike U Slavoniji. Jednog dana će ova firma dobro petegnuti sa cijenom. Ima tu toga “puno dobrog”, jedini problem je trenutni vlasnik i njegovi motivi za “ukopavanje” Belja. Belje mu dođe kao neka “krava muzara” čije mlijeko piju druge firme iz koncerna Agrokor. (Ledo, PIK-ovi, Vrbovec, pa čak i Jamnica – skuplja voda od mlijeka).



Pa u Belju i nisu tako loše neto plaće s obzirom na prilike U Slavoniji. Jednog dana će ova firma dobro petegnuti sa cijenom…

neće, o tome sam pisao i prije, dok god BLJE bude ‘krava-muzara’; eto u Agrokor-trgovini se prevaljuje zarada od trgovine žitaricama a BLJE dobije neku siću od proizvođačke cijene; takve su im i plaće (koliko ono? skoro tri puta veće u A-t? dobro, ne trguju u A-t samo beljskim žitaricama ali sve je jasno)
da se razumijemo, takav je poslovni model i koga sad kriviti? nikoga! jednostavno ja ne vidim kako (i kad) će BLJE s takvom politikom na ‘zelenu granu’?

Hoće li Belje napokon izbaciti pozitivno izvjesce ili ne, evo to je sva TA na Belju….

Neznam kaj da velim samo čitam komentare mislim to mi jedino preostaje ali jedan mi se posebno svidio beli žalim sve koji su u dionici e pa stari moj ja sam u njoj već 5g.zaglavio i neznan dal cu moc ikad van

Može mišljenje o Belju ,

lp

Agram invest kupio 50.000 kom, cerp prodao 4.000 kom, ostalo jos 103.000 kom, manje od 2 mil kn

Odakle vam da je Agram invest ‘kupio’?

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

SKDD


Agram invest kupio 50.000 kom, cerp prodao 4.000 kom, ostalo jos 103.000 kom, manje od 2 mil kn

ma nisu to kupnje…vidjet ćeš da će se kroz neko vrijeme stanje vratiti na prijašnje

Ignore: KressoM, delux

Ne znam sta dobijaju s tim prebacivanjem?

Da, to sam htio reći. U zadnje vrijeme smo svjedoci nekakvim čudnim prebacivanjima i pretumbavanjima na relaciji agrokor – agram/euroherc tako da ne mora biti kupnja.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Da cisti ping pong, no CERP i dalje se rijesava dionica jos malo pa su ispod 100000…..

Ova dionica se ruši na što manjem prometu što više, ja reskiram pa što bude.

Agram / Agrokor su razne repo kombinacije i to možete ignorirati, nema tu nikakvih kupoprodaja dionica

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Pa u ovom nema ništa lošeg, cijena nikad povoljnija, to je kao vratina nekad si kupovao po 37 Kn, a sad se more i po 15 Kn.
Rezultati firme nikad bolji, odnosno priznanja sve viša, izvoz sve veći, a došel bu jednog dana i financijski izvještaj kak spada.
A kaj bumo mi mali od tog imali, nikaj kak i do sad.
Ja se nebum još zaletil treba mi svaka kuna kak i ovim kaj to prodajeju.
Pozdrav svim dioničarima posebno ovim velikima kaj su tak milostivi pa nam daju tak jeftino da i mi budemo investitori i da moremo upravljati sa tak velikom firmom kak je Belje, odnosno moremo dobiti glasa, a nas se i onako nebu slušalo.

New Report

Close