BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SVI ZABORAVLJAJU KOLIKO bELJE IMA OBAVEZA. oNE SA KAMATAMA PRELAZE 91% AKTIVE.
91%?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Obveze su 46% AKTIVE

Nemoj misliti na m2!

Promet nikakav. Veseli me cinjenica sto nema iskrcavanja na ovim nerealnim razinama. Valjda su ljudi shvatili o kakvoj je firmi rijec. S nestrpljenjem iscekujem iduci FI…
Zivjeli!


Promet nikakav. Veseli me cinjenica sto nema iskrcavanja na ovim nerealnim razinama. Valjda su ljudi shvatili o kakvoj je firmi rijec. S nestrpljenjem iscekujem iduci FI…
Zivjeli!

Pad na malom prometu je zdrav pad isto tako u suprotnom smjeru. Sad dali to vrijedi i uslučaju Belja? Živi bili i doživjeli.

Poštovani,
evo nekoliko podataka za one “optimistične”…
Ne znam da li netko zna za sad već čuveni staklenik u vlasništvu tvrtke Belje. Tko zna – onda zna i za njegovu veličinu i za opremljenost, te koliko se toga u njemu proizvodi…
Od ožujka je Belje počelo prodavati/izvoziti vrhunske (s naglaskom na – vrhunske) rasplodne nazimice u Italiju. Cijena je izrazito velika. Nitko nikada još u Hrvatskoj nije izvozio svinje za rasplod…
O ABC siru i vinu je sad već bespredmetno raspravljati.
itd,itd…
Eto na tome crpimo optimizam…
Srdačan pozdrav drage kolege !

Od ožujka je Belje počelo prodavati/izvoziti vrhunske (s naglaskom na – vrhunske) rasplodne nazimice u Italiju. Cijena je izrazito velika. Nitko nikada još u Hrvatskoj nije izvozio svinje za rasplod…
O ABC siru i vinu je sad već bespredmetno raspravljati.
itd,itd…
Eto na tome crpimo optimizam…
Srdačan pozdrav drage kolege !


Dionica je na ovim razinama zbog iskrcaja CERP-a, ali ako i 2 kvartal bude odličan kao prvi, što i očekujem, CERP će biti počišćen bez problema

Tuče dušman bez mozga. Ajmo na ATL zadnjih 10 godina, a poslovanje nikad bolje i bilanca čišća. Samo u Hrvatskoj.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Fantasticna prilika za jeftinu kupnju

Ma kakva jeftina kupnja? Ako iimate novaca na bacanje onda da. Bit ce tu scenarij ko na KNZM

Oso voz

Danas je bila jeftina kupnja odnosno oni koji su kupili tako misle za skoro vrijeme će uvidjeti da su mogli proći i jeftinije, nije mi jasno da nitko ne vidi srž onoga što se pokušava napraviti samo je pitanje vremena kad će se to i ostvariti. Belje je inače odlična firma, ali za gazdu i velike igraće, a malima tu nije mjesto, pozdrav.

Sto je ovo danas? Posljednjih nekoliko dana mizeran promet, a danas masakr i 15000 dionica protrgovano! Da li je stecaj na vidiku? Popucali margini u suradnji sa Cerpom koji i dalje “dejstvuje” ili nesto trece? Bilo kako bilo ovdje je ocigledno da poslovanje firme nema apsolutno nikakav utjecaj na cijenu dionice tako da kako stvari stoje ovo sve ide prema laganoj katastrofi za male dionicare…
Zivjeli!


Sto je ovo danas? Posljednjih nekoliko dana mizeran promet, a danas masakr i 15000 dionica protrgovano! Da li je stecaj na vidiku? Popucali margini u suradnji sa Cerpom koji i dalje "dejstvuje" ili nesto trece? Bilo kako bilo ovdje je ocigledno da poslovanje firme nema apsolutno nikakav utjecaj na cijenu dionice tako da kako stvari stoje ovo sve ide prema laganoj katastrofi za male dionicare…
Zivjeli!

Ovo može biti jedino CERP jer nitko normalan uz gotovo svakodnevne dobre vijesti oko ove tvrtke (u vidu velikih ulaganja, proširenja tržišta, dobrog kvartalnog izvještaja…) to ne bi dao ni u kojem slučaju ispod 30 (niti puno više, ali govorimo o cijeni koja se zadržava tu već neko vrijeme).

Ako je to tako, onda se čini da zapravo želi prodati “nekome” što jeftinije.

Ali doć će kraj i tom iskrcaju, pa ćemo onda vidjeti jesu li i “pravi” prodavači zadovoljni s 2x .

A o onoj “katastrofi” za male dioničare se nema što reći. Ako spominjemo KNZM, onda se sjetimo da je ponuda i tu išla iznad booka.
A ovdje je cijena sad već skoro 50% ispod booka, tako da toliko o tome.

U svakom slučaju neopravdano prejeftino!

@Pozitiva 2
Ponuda za Konzum je isla po prosjeku na burzi zadnja tri mjeseca sukladno Zakonu.Ja sam prodao svoje dionice Konzuma u javnoj ponudi.
Knjigovodstvena vrijednost nije relevantna vec tromjesecni prosjek cijene.

Gotova rasprodaja

New Report

Close