BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U slučaju squeez outa možemo podići tužbu, bilo bi vrijeme.

hmmm … zar stvarno… ? a po kojoj zakonskoj ili sl. osnovi …?
želite se možda tužakati… ? neki su pokušali… hoćete možda i Vi …? :
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prijetnje-mocnika-svatko-tko-je-tuzio-agrokor-za-belje-dobio-od-todoricevog-odvjetnika-racun-od-gotovo-40-tisuca-kuna/657724.aspx


Kakvo su fundamenti nakon dokapa po 40?

-dug?
-prihodi?

P.S.

Ovdje je bitna budućnost firme.

LP

novi BV , to je cca 50 kuna. Kapital i rezerve bit ce 2,3 mlrd kuna sto ce dati BV oko 50 kuna, znaci sad je cijena na 0.67 BV.

Nadalje i najbitnije, dug se umanjuje za 1.5 mlrd kuna te će iznositi 1.7mlrd sto je omjer duga i kapitala samo cca 80% naspram sadasnjih 400% znaci smanjenje za 5 puta.

Ocekivani prihodi cca 2 mlrd, mozda 1.8-1.9 mlrd za prošlu godinu



Kakvo su fundamenti nakon dokapa po 40?

-dug?
-prihodi?

P.S.

Ovdje je bitna budućnost firme.

LP

novi BV , to je cca 50 kuna. Kapital i rezerve bit ce 2,3 mlrd kuna sto ce dati BV oko 50 kuna, znaci sad je cijena na 0.67 BV.

Nadalje i najbitnije, dug se umanjuje za 1.5 mlrd kuna te će iznositi 1.7mlrd sto je omjer duga i kapitala samo cca 80% naspram sadasnjih 400% znaci smanjenje za 5 puta.

Ocekivani prihodi cca 2 mlrd, mozda 1.8-1.9 mlrd za prošlu godinu
[/quote]
prihod je jedno, a neto dobit drugo… zar ne? ili možda doista ne kužite razliku … ?

Blago onima koji su zadnjih mjesci kupovali ovakav biser po ovakvoj cijeni , mi koji smo preko 60 kuna placali ovu dionicu mozemo samo cekat jer za dokup nemamo vise kuna


Blago onima koji su zadnjih mjesci kupovali ovakav biser po ovakvoj cijeni , mi koji smo preko 60 kuna placali ovu dionicu mozemo samo cekat jer za dokup nemamo vise kuna

prodas pa imaš … mislim kune…

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/I6kFJQtwp5HyLstGb0sjfg==.pdf

evo ga Agrokor uplatio tojest pretvorio dug u dionice 37.5 mil dionica , 1.5 mlrd kuna po 40 kn, ostali dioničari jasno nisu kad mogu na burzi kupit jeftinije.

I sve po zakonu?[emo_bijesan]

Još 2% i sve nas izbaci van po 35 kn

hokus-pokus dionica
nemamo se što čuditi kad nam je i država hokus-pokus

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]


Još 2% i sve nas izbaci van po 35 kn

2% = 850 000 dionica, to je cca 30 mil kuna. Ne vjerujem u taj sceanrij, uostalom i rečeno je da neće biti ponude za preuzimanje.



Još 2% i sve nas izbaci van po 35 kn

2% = 850 000 dionica, to je cca 30 mil kuna. Ne vjerujem u taj sceanrij, uostalom i rečeno je da neće biti ponude za preuzimanje.
[/quote]
nije pisalo da neče biti ponude za preuzimanjem već da Agrokor neće imati striktnu obvezu za preuzimanju …. dakle Agrokor ako želi može, a ako ne želi ne mora…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=55731

1. Trebao nam je platiti dionice po 338 kn. Nije.
2. Naštampao je 37,5 miliona dionica i tako razvodnio dionice oko 5 puta.
3. Sad neka nam napravi squeez out, zar ne mislite da bi to bilo previše? Pitam imaoce dionice a ne ove koji drukaju na pad.
U tom slučaju trebamo izaći na prosvjede i sve reći u javnosti. Postoji li uopće udruga malih dioničara Belja, ako postoji, što se čeka. Molim kontakt da se učlanim.
Plaćao sam dionice po 260 kn pa na niže a neki su plaćali i po 388 kn.[emo_bijesan]

ovo je dno dna dionice,po ovoj cijeni je dao radnicima belja prije par godina koji su podizali kredite za tu kupovinu,neki i dan danas otplacuju.nadajmo se zbog svih da ce ovo gore


Daj boze da bude squeez jer to znaci da ce bar 40 kn dat po dionici javna ponuda prije i dici ce se cijena da konacno izađem iz ove dionice koja je katastrofalna da odem u neku normalnu dionicu

pazi sto si zelis squez ,,40 kn neces dobit sigurno.neda mi se racunati prosjek ..ovdje toda muti sa cerpom i drzi sto manji prosjek..
pljava rabota uglavnom.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@Lojtra
tko s Ivicom “tikvice” sadi, taj ih preda njemu po 1,00 kn, a onda ih on prodaje nakon tri mjeseca u hladnjači po 30,00 kn , tako on ostvaruje svoj san o najuspješnijem poduzetniku u regiji, boli njega dvorac za seljake i proizvođaće, sada mi molim vas objasnite zašto bi male dioničare drugačije prihvaćao, niste nikada čuli njegovo mišljenje o istima, špekulanti ih zove, a on poštenjačina u MP3

New Report

Close