BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zztop

Kakvo je to plašenje "eventualno", he,he.

P.S.

Možda netko i zsgrize.


nadam se da te moguća “pravična otkupna naknada, a zbog delistiranja dionice sa ZSE…” iznenada ne iznenadi da ne kažem zgrize… No, možada i neće, jer uvijek potom, naravno, postoji mogućnost prodaje dionice putem npr. Njuškala, oglasnika itd đ. …
[emo_namigusa]


Serija

Taj bankar je kao pametan kupovati sada po 3X, ja nisam bankar pa znam to.

Pozdrav.

Kaze bankar da po ovoj trenutnoj cijeni da bi on usao , po njegovoj analizi firma vrijedi vise od ove cijene , sad ceka odobrenje kredita ali kaze da se jos premislja , ja sam mu savjetovao da priceka

Pravicna naknada? Netko je nedavno pisao na Ingri nesto o BVPS! Jel to dobra naknada?



Zztop

Kakvo je to plašenje "eventualno", he,he.

P.S.

Možda netko i zsgrize.


nadam se da te moguća "pravična otkupna naknada, a zbog delistiranja dionice sa ZSE…" iznenada ne iznenadi da ne kažem zgrize… No, možada i neće, jer uvijek potom, naravno, postoji mogućnost prodaje dionice putem npr. Njuškala, oglasnika itd đ. …
[emo_namigusa]
[/quote]prelazite sa jedne crne teme na drugu,ajde se odlucite vise ili je to znak neke nervoze 😛

@gonzales
28.2.2013 11:09
http://www.poslovni.hr/forum/tema/blje-belje-dd-504?page=876
[emo_namigusa]

Serija

Taj bankar treba poduku o ulaganju.
Ponavljam ja nisam bankar, a nikad nisam bio veći optimista nego sada za Belje.

P.S.

Oko Belja se već odreďeno vrijeme stvari dovode u red, ipak je najava o izlasku Agrokora na stranu burzu (treba mladu urediti za udaju).
Pozdrav.


nadam se da te moguća "pravična otkupna naknada, a zbog delistiranja dionice sa ZSE…

obzirom da nedavno smanjenje nominale i dokap po 40 kn, ta “pravična naknada” ne bi bila ispod 40 kn, dakle to bi bio minimum. osim toga, pravična naknada bila bi barem BV tvrtke, a to je dosta iznad 40 kn, dakle kupnja po ovim cijenama je bez rizika što se toga tiče

Ignore: KressoM, delux

Ovo pitanje o mogućem istiskivanju malih dioničara ili o delistanju dionice nije bezveze. To jest rizik ove dionice. Doduše mali, ali ipak je.
S obzirom na iskustvo odnosa Todoriće prema svojim dioničarima te delistanje Konzuma ovo na žalost nije nemoguć scenarij.

La vita e bella!

sad je samo pitanje sa koliko ce peneza gazda ovo dokapitalizirat 0,5 ili 1 mlrd. kunica[emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]



nadam se da te moguća "pravična otkupna naknada, a zbog delistiranja dionice sa ZSE…

obzirom da nedavno smanjenje nominale i dokap po 40 kn, ta "pravična naknada" ne bi bila ispod 40 kn, dakle to bi bio minimum. osim toga, pravična naknada bila bi barem BV tvrtke, a to je dosta iznad 40 kn, dakle kupnja po ovim cijenama je bez rizika što se toga tiče
[/quote]

Ili si teži naivac ili imaš skrivene namjere da bi ovako nešto izjavio.


Ovo pitanje o mogućem istiskivanju malih dioničara ili o delistanju dionice nije bezveze. To jest rizik ove dionice. Doduše mali, ali ipak je.
S obzirom na iskustvo odnosa Todoriće prema svojim dioničarima te delistanje Konzuma ovo na žalost nije nemoguć scenarij.
već sam nekoliko puta pojasnio njegov odnos prema dioničarima, gdje spadaju i “špekulanti” kako je sam znao izjaviti, da je to čak jedini mogući scenarij, ne trpi taj “špekulante” zna on dobro to po sebi, kakvi su to ljudi

Nakon dokapa, hoće li i MF kupovati ovdje, kao što su kupovali i Ledo.

P.S.

Po koliko bi mogli platiti.

Pozdrav.


Ovo pitanje o mogućem istiskivanju malih dioničara ili o delistanju dionice nije bezveze. To jest rizik ove dionice. Doduše mali, ali ipak je.
S obzirom na iskustvo odnosa Todoriće prema svojim dioničarima te delistanje Konzuma ovo na žalost nije nemoguć scenarij.

da, teoretski je moguće, no ako do toga i dođe, minimum je isplata po BV-u, a to je osjetno iznad 40 kn. no kako on planira izlazak Agrokora na strane burze, sumnjam da bi se usudio ići na istiskivanje malih dioničara jer bi time stvorio negativan imidž i poslao jako lošu poruku za listanje na stranim burzama

Ignore: KressoM, delux

Što su “pesimisti” stali izgleda da uzmiču, he,he.

Pozdrav.

Pa čisto sumnjam da će Agrokor izaći na neku stranu burzu.
Pa nisu vani munjeni kao naši mirovinski fondovi da mu plačaju po koliko on želi,
i u tom slučaju mislim da če se grdno razočarati!

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

New Report

Close