BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Beljski kulen i ABC sir u hotelima na Jadranu!


Plavi to kosoru1 reci on ne vjeruje,he,he.

što je to toliko nevjerojatno? da belje prodaje svoja vina i da ih se može piti u nekim restoranima i kafićima?!? pa zato ih valjda i proizvode pobogu! [emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Ja ću počet kupovat ovu dionicu kad padne ispod 30 kn… [emo_smijesak]

Maratonac

Nije Belje brodarski sektor, tamo je gadno.

@maratonac

Po tvom nicku vidim da si trkac na duge staze, ali bojim se da ovu utrku neces doci do cilja.
Ja sam te davno prestigao na 33kn, ostao si daleko iza svih.
Sretno!

Ja sam se nakrcao beljskih kobasica, sira i graševine, vidjet ćemo na novom radnom danu da li se je sve to isplatilo, nadam se da hoće do onda treba čekati, pa opet udarit po kobasama.


Ja ću počet kupovat ovu dionicu kad padne ispod 30 kn… [emo_smijesak]

jer 40 x 0,75 = 30 … ili … ?? [emo_zacudjen]

Zztop

Ovdje si promašio, padala je od prošle godine sa 79 na 33, i sada lagano raste sa 33 došla je do 43, a do kuda će nakon brutalnoga povećanja prihoda i dobiti to ćemo vidjeti uskoro.

P.S.

Ovdje u zadnje vrijeme odmakom vremena ulaznica postaje skuplja.


Ja ću počet kupovat ovu dionicu kad padne ispod 30 kn… [emo_smijesak]

mozda nagodinu kada bude stock split[emo_smijeh][emo_namigusa]

Tesko je ne primjetiti da su debeloj vecini forumasa koja misli pozitivno o Belju postovi redovno natrpani negativnim ocjenama i to u vrlo kratkom periodu, dok ovih par pesimista, odnosno gubitasa redovno dobivaju dobro ocijenjene postove.
Da li je moguce da netko od ovih potonjih ima nekoliko racuna na forumu i dijeli lose ocijene ne bi li na taj bizaran nacin barem malo ublazio tugu i bol nanesenu gubicima na Belju?
Molim lose ocijene kako bih se uvjerio da sam u pravu.
Zivjeli!

Lako je primjetiti iz prijašnjih postova da ste pisali samo negativno oko Belja, danas druga priča.

Koji je razlog vašem Game changeru?

zadovoljstvo je gledati kako cijena ove dionice raste, polako ali sigurno[emo_novac][emo_palacg]

tipso

Ako se tvoj zadnji komentar odnosi na mene onda si pobrkao loncice i to ti nije prvi put.
Bilo bi vrijeme da napises nesto konkretno mada cisto sumnjam da ce se to ikad dogoditi.
Zivio ti meni!


Zztop

Ovdje si promašio, padala je od prošle godine sa 79 na 33, i sada lagano raste sa 33 došla je do 43, a do kuda će nakon brutalnoga povećanja prihoda i dobiti to ćemo vidjeti uskoro.

P.S.

Ovdje u zadnje vrijeme odmakom vremena ulaznica postaje skuplja.


Zar doista misliš, da ukoliko se neki tvoj gore navedeni brutalni prihod i/ili (daklne ne i nužno) dobit desi, da će večinski dioničar/i biti voljni istu podijeliti sa tobom/malim dioničarima… da si večinski ili jedna među istima, a da ti to zakon, tehnički legalni načini te financjska moć … dozvoljavaju, što biš učinio da možebitna buduća velika dobit ostane samo tebi i/ili i partnerima, a ne i ostalima … No, iako možda griješim… izgleda da možda nisi baš upoznat sa legalnim tzv. alatima i načinima koje trenutni ZTK i ZTT … svima ili možda ipak ne svima… dozvoljava ili ne … uživaj u čitanju…
http://www.hanfa.hr/HR/nav/189/ztk—zakoni-misljenja-i-pravilnici.html
http://www.zakon.hr/z/546/Zakon-o-trgova%C4%8Dkim-dru%C5%A1tvima
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2011_12_152_3144.html
http://www.zakon.hr/z/546/Zakon-o-trgova%C4%8Dkim-dru%C5%A1tvima

Zztop

Mali dioničari su već u plusu koji su kupovali ispod 40, a brutalni prihodi i dobit trasiraju put za moguću višestruku dobit u budućnosti s obzirom na potencjjal za koji su ispunjeni uvjeti (Merkator i zaokružena velika ulaganja od 2,3 milijarde u proizvodne kapacitete).

Već ove godine moguće je probijanje prihoda od 2 milijarde.
Tako da ima prihoda i za male i velike a o mogućoj dividendi to ćemo vidjeti hoće li je biti i kada.

Ali dok dionica ovoliko skače tko misli o dividendi, a tek je krenula.

Činjenica je da ovdje odnedavno protekom vremena ulaznica postaje sve skuplja za biti u ovome klubu.

P.S.

Što će tek biti ako se uskoro upetljaju MF-ovi ovdje.

New Report

Close