BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kibic

Koji su tvoji motivi pisanja, strah da ne pobjegne ili?

P.S.

Što čekaš još par dobrih FI izvješća da se potvrdi trend?

Pozdrav.

zar si se osjetio prozvan nenade?

nemam ovu dionicu i nikada je nisam ni imao. a niti pratio.
imao sam mnoge ali evo nju nisam nikada.

moji motivi uopce citanja ove teme od prije par dana je nagli porast likvidnosti. medju najvecima na ZSE nekoliko dana. pa me zaintrigiralo.
sorry ako cu nesto krivo napisati jer ponavljam nisam je pratio od ranije ali mislim da nikada prije nisu bili toliki prometi na njoj.

a motivi pisanja…. pa nisam na ovom forumu nista postao ima vec.. auuuuuuh ne pamtim od kada. i u kombinaciji sa smijeskom koji su mi izazvali neki postovi odlucih i ja napisati nesto napokon.

naime radi se o tome da preko 90% postova na bilo kojoj temi (a mozda sam i mali postotak rekao) moze se iz aviona zakljuciti da li autor ima dionice i prodao bi ih, ili bi ih kupovao bez obzira da li su mu prve ili ih ima vec u portfelju.

koliko treba FI-jeva da bi se okrenuo trend? jedno? (ako se na ZSE uopce moze pricati o “trendovima”)
jer koliko sam sad malo bacio pogled gotovo svih proslih godina su bili gubici.

uskoro bi ovdje mogao odbijenac?[emo_smijeh][emo_namigusa][emo_palacg]


uskoro bi ovdje mogao odbijenac?[emo_smijeh][emo_namigusa][emo_palacg]

da, na 34-35 kn

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


uskoro bi ovdje mogao odbijenac?[emo_smijeh][emo_namigusa][emo_palacg]

mogao bi odbijenac ali buduci da sam ja sve novce spiskao u dokapitalizaciju DLKV pricekaje malodok prodam neku “likvidusu”.

ne dizite nista jos ovaj tjedan. moze?
pogotovo neki koji to mogu dignuti sami 🙂

Vidi ovog nametnika sa 10 nickova kako se trudi dijeliti minuse. Svaka cast!

Kako god, zahvaljujem svim onim pesimistima koji su prodavali po 33kn i na taj nacin mi omogucili da se brutalno nakrcam.
Zivjeli!

Naredne godine ova će dionica biti pravo čudo…bila bi i ove da je država ne dijeli šakom i kapom[emo_cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Bit će čudo u svakom pogledu, ako naraste svi će pričati kako je to bilo jeftino ako padne svi će pričati da su znali. Al samo oni koji imaju mu## da budu unutra kad je grmilo, e ti se pamte!

Pamtit ce se oni koji ne prodaju do 150-200

inspektore
-veliš da FI ovdje ne vrijede. da belje ima zadnjih 5 godina po 100 milja godišnje plusa umjesto gubitka, da li bi cijena bila ista?
-možda pesimisti zahvaljuju tebi što si ih riješio tereta!! na to nisi pomislio?

randopph

Usporedio sam poslovanje 2010. sa ovogodinjim i cijene dionica, nista drugo.
Tu se vidi da nesto debelo ne stima.
Da li je tada cijena bila precijenjena ili je sad podcijenjena neka svaki zakljuci za sebe.
Cinjenica je da je rusenje pocelo sa dijeljenjem dionica braniteljima od strane Cerpa(audio) sto je i logicno jer trebalo je utopiti na ovoj nasoj jadnoj burzi 400 000 dionica dobivenih dzabalesku.
Bilo kako bilo, moja ciljana cijena ispod koje ne prodajem je i dalje 150kn, vrijeme ce pokazati jesam li preveliki optimist.
A to da meni pesimisti mozda zahvaljuju sto sam ih rijesio tereta na 33kn, a cijena je trenutno 41kn, tesko da ti to pije vodu rodjo.
I za kraj molim sto vise minusa jer tako znam da pogadjam neke od vas u sridu.
Zivjeli!

Insp.Nagib:

U Belju sam od 2009.

par postova ispod

Insp.Nagib:

zahvaljujem svim onim pesimistima koji su prodavali po 33kn

Jel to petljanac u vlastitoj neistini?

@tipso

Da, u belju sam od 2009.
Pod time sam mislio da sam prve dionice belja kupio bas tada!
Ajde budi razuman i reci da li stvarno mislis da ih nisam prodao od tada ili se salis?
Zadnji moj ulaz je na 33,xx kn i smatram da je to bila odlicna kupovina.
Zivio ti meni!

Kad je već krenula rasprava, ja sam kupovao po 68 svoje..naravno nisam ih prodao u portfelju su do zadovoljavajucih gore navedenih iznosa..

@kosor
meni odgovara I gore I dolje(iako vise na gore nego na dolje)ako bas tresne na 33 poduplat cu ulog I to na margin(toliko sam siguran u uzlet ove dionice)a sad ko pukovnik ko pokojnik. Najvise mi ne odgovara stagnacija cijene dionice jer me ne motivira na dokup a da je prodam na ovim razinama znacilo bi da sam pojeo vecu kolicinu gljiva ludara ili se predoziro kakvim opojnim drogama.[emo_namigusa][emo_palacg][emo_palacg]

Što je sa gubicima u Belju i prezaduženosti kreditima?

New Report

Close