BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link …

free flow information

Kako se stvara privid kupnje?
Bezveze je ovo, a netko me će idealno poslužit za iskrcaj.

Izuzetno velika dobit u prvih šest mjeseci.
Bitno je da su financijski rashodiu smanjeni za cca 10 mil kn,dakle kamate po zaduženjima padaju.
Dokapitalizacija novih 4 mil dionica po 40 će dodatno smanjiti zaduženje jer će
vjerovatno Agrokor dokapitalizirati po 40 smanjenjem duga za 160 mil kn pa bi se i dodatno smanjili financijslki rashodi.
Bilo bi povoljnije da se dokapitalizira sa kešom i to ne po 40.Zašto ne po 100 ako je BV blizu toga.
Ukoliko se dokapitalizacija napravi jednokratno po 40 BV će biti blizu 80.Dakle,na ovim razinama odlična prilika pa mislim da ćemo up,up.
Alki svi bilančni problemi i dalje ostaju,pa čak i nakon dokapitalitacije Belje je prezaduženo i ovisno o volji glavnog kreditora tj.Agrokora???

Med i mlijeko,kratkoročno da,čestitke vlasnicima!!!!!!!!!

svaka cast lopina! Naime svi spominju dokap po 40 sto ce se I dogoditi po nominali od 40 ali ce stvarna cijena po dionici biti visestruko veca (pogledajmo zvcv)stvari postaju ocite cak I nepismenima a jucerasnje izvijesce ce se pamtiti kao ono koje je preobrazilo ruzno pace u prekrasnog labuda[emo_palacg]

Čestitke dioničarima koji su vjerovali. Nemam Belje.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Ukupno kapital i rezerve na dan 30.06.2013 = 1.014.754.392 KN
Ukupno kapital i rezerve na dan 30.06.2014 = 816.046.256 KN
Gubitak kapitala i rezervi od 30.06.2013. do 30.06.2014 = 198.708.136 KN
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=BLJE-R-A

Pozitivno iza Belje i za Vupik, ukoliko dođe do spajanja. Samo što mislim da je bolje imati više vupika u slučaju spajanja.[emo_novac]

Evo istresli su se svi koji su mislili a sad idemo naprijed.
Blje će postati nova todina zlatna koka.
Izvješće odlično, a tek 3 i 4 kvartal,povećanje prihoda itd.
Puno meda i svega će ovdje biti.

odlicno..danima se skupljalo 36-38 ..hvala vam

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa s obzirom da su na burzi uglavnom samo špekulanti aktivni, teško da je samo nebo granica. Bit će po principu svakog čuda dva dana dosta, a onda … FI su aktualna samo koji dan.
Treba znati kad izaći. Po mogućnosti s nekakvim dobitkom.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

@XceeD
slažem se ali probojem 44 kn mnogo toga se mijenja. E sad hoće lio ne znam, ja sam za svaki slučaj kupio manji dio a ako krene proboj i ostane iznad 44 bit će half in 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

cuj lojtra . 10% se uzelo vec 4 puta ,kvota za ovu godinu je ispunjena..
samo nek je likvidnosti ..vozit cemo se jos puno puta.
tko nije vidio brutalnu akumulaciju 36-38 ,,bolje da se okani tk

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

sell on news

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Ima li kakva analiza kuda će dionica treba li je držati ili prodati?

Tu ti sve piše, pa si prouči(ako znaš).
http://www.mojedionice.com/dionica/BLJE-R-A

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close