BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moralni hazard izjeda ovu državu i ljude iznutra, a ovo je rezultat toga

Daleko je to od gospode.


Hoće li početkom 2015, nakon početka rada regionalne burze i nakon Mercatora biti BELJA na ovim razinama, kakve su procjene.
Pozdrav.

A hoće li dionica Belja tada uopće biti uvrštena ili izvrštena na ZSE?

da li do zabrinutosti ulagača dolazi zbog pukotina koje su se počele pojavljivati

Lijepo sam rekao da su se previše kreditno izložili

Vaš link …

Nagradno pitanje.

Di je Belje? U prvoj ili drugoj polovici Agrokora?

[b]black magic[/b]

Mozda i ova poplava ima veze sa porastom prodaje, dionicari Belja iz tog podrucja mozda su prisiljeni na prodaju, nadam se da nije tako….

Ma kakve veze ima poplava s ovim? Pa poplava traje 5 dana a dionica se svakodnevno ruši već 12 mjeseci! [emo_bijesan]



TK Belja na ovoj razini je 300 mil kn, ne možeš vjerovati..investirano u proizvodne kapacitete cca 2 milijarde kn, ova država ide u vražju mater. Što radi taj Milanović i ostali da zaustave tog službenika u Cerpu, koliko taj dobiva mito?

Prije cca 2 mjeseca zvao ja CERP i to ih upito (tada sam imao dobre količine Belja u portfelju). Oni u svom portfelju nemaju samo Belje, ali zašto samo njega toliko ispuštaju.
Čovjek mi je odgovorio da je to nasljeđena odluka od mislim AUDIA i da oni samo to provode.
Kad bi se tamo sazvo neki sastanak pa da "pametni" ljudi vide i donesu neku drugu odluku možda bi se i nešto dalo promjeniti…No, od "silnog" posla to se nema vremena. Nego, ajmo masakrirati jednu dionicu…
[/quote]

Dobro si zaključio “od silnog posla “nemaju vremena ,a ja bi nadodao da i u hanfi imaju silnog posla pa ne vide!?
Godinu dana cerp prodaje ( slučajno) odnosno zabija dionicu u smjeru 1KUNE!(opa)
Ali naravno po hanfi je to sve ok. jer očito su i tamo dobri “matematičari”
pa znaju da belje vrijedi 1 KUNU!

Kako u praksi znamo kad se nešto kupi za 1KUNU “svi” su zadovoljni i sve je transparentno i legalno ,nemaš se kome žalit…pa će tako nažalost završiti i Belje

DO DALJNJEGA NE ULAZIM U KONZUMOVE TRGOVINE [emo_palacg]

POKRET OTPORA[emo_palacg] Alfon korisnik od 11.02.2007.[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

Audio, Hanfa i branitelji žestoko udaraju po ovoj dionici.Ide to gdje je gazda Toda zacrtao.Hanfa to mirno promatra nakon svega što su zeznuli sa ponudom.

CERP posjeduje dionica Belja u vrijednosti cca 8 mil. ,a Zvijezde preko 50 mil.kuna !!!
Ali i dalje uništava male dioničare Belja!

Zbilja nije normalno da HANFA još uvijek zatvara oći

Uistinu od danas ne kupujem KONZUMOVE PROIZVODE ,a i onu bocu vina BELJE ću zabit u zid [emo_bijesan]

POKRET OTPORA[emo_palacg] Alfon korisnik od 11.02.2007.[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

onda? kome idu opanci [emo_zloban]

dobro je ,,koliko puta si lossao od 60 kn [emo_naivan]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ajmo branitelji udri po kupnji rasturite i to malo kupnje.[emo_palacd]

sve taj unisti.

ajme majko PTKM pala na 38 kuna,pa još se belje dobro drži

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]


onda? kome idu opanci [emo_zloban]

dobro je ,,koliko puta si lossao od 60 kn [emo_naivan]
[/quote]

vidi tko se javio [emo_zloban][emo_smijeh]

zmajki alias inverter prelistaj temu unazad i vidi kada sam pisao da je ulaz kada izlaz i koji su otpori a kad je potpora
jedino sto zaslujuje Sl si ti i onaj blackstone hehe [emo_smijeh]….vec ga dugo nije bilo da broji E naloge i tisucice na bidu [emo_smijeh]

bio si i ostao schljam ovog foruma [emo_palacg]

free flow information

Ja ovdje ništa ne razumijem ,prvo ti rusi odobre kredit po najpovoljnijoj kamati,potpišeš sve ugovore…a onda” ko iz vedra neba” toda vraća novac rusima i dobiva ga sa zapada!?
Ovakvog scenarija se ni Spoilberg ne bi mogao dosjetit,ali pustimo šalu na stranu.
Očito je “nekome” jako stalo da se okrupni Todorićev kapital u srednjoj Europi,,,
Danas ti nitko ne poklanja novce ,a svjedoci smo da se to upravo događa ispred naših očiju (ili samo sanjamo!’?)
Doslovno je borba tko će todoriću posudit novce,a u medijima se to želi umanjit i iskrivljuju činjenice…ala što ako propadne i slične nebuloze

Naravno ono što i dalje možemo vidjet u top 10 je da za cerp i dalje dionica BLJE-RA ne vrijedi pišljive pare

POKRET OTPORA[emo_palacg] Alfon korisnik od 11.02.2007.[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

New Report

Close