BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iz zadnjeg Lidera

Jest da je po zakonu,
ali je suludo

Zakonodavstvo Europske unije ne poznaje pojam preuzimanja tvrtke za jednu kunu pa nema ni odgovor na pitanje šta se događa kad kupac tu tvrtku restrukturira,pokrene proizvodnju,zaposli ljude i dokapitalizacijom napravi od nje zdravu kompaniju.
Zakonodavstvo EU zna jedino da kad netko dokapitalizacijom stekne udio u vlasništvu za njega nastupa obveza objavljivanja ponude za preuzimanje.
Hrvatska je rasirenih ruku prihvatila europsko zakonodavstvo a da u njega nije ugradila svoje specificnosti zbog čega se sada Ivica Todoric mora boriti za to da dokaze kako je suludo od Agrokora traziti da dionicarima Belja ponudi 800 milijuna kuna za preuzimanje njihovih dionica.

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham




Čekamo da cxy2012 proda s obzirom da nenormalno druka i zato cijena ne raste…. [bye]

Zašto se buniš postavi se na prodaji kao i ja i čekaj da upadne u u košaricu, meni je samo krivo što sporo pada nikako da se približi oko 70 (to je isto kao da sam dobio na lotu). [thumbsup] [bye]
[/quote]

Da, dobra ideja, postavite se na prodaji!
[/quote]
Kolega ispravak kupovina umjesto prodaje oko 70.Bio je lapsus. [thumbsup] [bye]


Iz zadnjeg Lidera

Jest da je po zakonu,
ali je suludo

Zakonodavstvo Europske unije ne poznaje pojam preuzimanja tvrtke za jednu kunu pa nema ni odgovor na pitanje šta se događa kad kupac tu tvrtku restrukturira,pokrene proizvodnju,zaposli ljude i dokapitalizacijom napravi od nje zdravu kompaniju.
Zakonodavstvo EU zna jedino da kad netko dokapitalizacijom stekne udio u vlasništvu za njega nastupa obveza objavljivanja ponude za preuzimanje.
Hrvatska je rasirenih ruku prihvatila europsko zakonodavstvo a da u njega nije ugradila svoje specificnosti zbog čega se sada Ivica Todoric mora boriti za to da dokaze kako je suludo od Agrokora traziti da dionicarima Belja ponudi 800 milijuna kuna za preuzimanje njihovih dionica.


Suludo je i kupovati po 1 kunu, a meni nitko neda ni po 71 kunu. [thumbsup] [bye]

Ovaj što prodaje po 50 komada teško će srušiti do 70 kuna, treba uprijeti malo bolje sa prodajom da bi se došlo do 70 kuna.
P.S.
Ja mislim da je i bakica negdje olo 70 kuna, bakice budi strpljiva. [thumbsup] [bye]

Vidim da je ribolov poceo, mreze rastegnute…

Zar toliko želiš kupiti po 70,00 kuna?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Iz zadnjeg Lidera

Jest da je po zakonu,
ali je suludo

Zakonodavstvo Europske unije ne poznaje pojam preuzimanja tvrtke za jednu kunu pa nema ni odgovor na pitanje šta se događa kad kupac tu tvrtku restrukturira,pokrene proizvodnju,zaposli ljude i dokapitalizacijom napravi od nje zdravu kompaniju.
Zakonodavstvo EU zna jedino da kad netko dokapitalizacijom stekne udio u vlasništvu za njega nastupa obveza objavljivanja ponude za preuzimanje.
Hrvatska je rasirenih ruku prihvatila europsko zakonodavstvo a da u njega nije ugradila svoje specificnosti zbog čega se sada Ivica Todoric mora boriti za to da dokaze kako je suludo od Agrokora traziti da dionicarima Belja ponudi 800 milijuna kuna za preuzimanje njihovih dionica.

Jel ga tko tjerao da to napravi emisijom novih dionica? Pa nije emisija novih dionica jedini način dokapa! Sad neka snosi posljedice što je prije 5 godina zaje.. male dioničare.

Jel ga tko tjerao da to napravi emisijom novih dionica? Pa nije emisija novih dionica jedini način dokapa! Sad neka snosi posljedice što je prije 5 godina zaje.. male dioničare.

takoje !!!
i još se sada pravi mutav

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

Ja mislim da ce ubrzo nova Hanfina obveza preuzimanja ovaj puta ispravljena i sud ce je morati usvojit.

Živio govornik!!!!!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hvala!!!!


Vidim da je ribolov poceo, mreze rastegnute…

Tako je kolega samo što ribica neće nikako unutra. [thumbsup] [bye]

New Report

Close