BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Idemo prema 1 kn, bravo, što ću se utovariti pa kad naraste na 2 kn sav ću se istovariti

LAko moguce prodaje eipa BLJE da ude u DIOKi i zaradi si za burek i bocu vina od BLJEa

...

AUDIO prodaje…država nema para

Audio dijeli braniteljima , ne prodaje to smo vec apsolvirali 🙂

...


Audio dijeli braniteljima , ne prodaje

to je još gore, da ih oni plaćaju kao mi i te kako bi razmišljali po kojoj cijeni će prodati, a ovako ih baš briga, čim dobiju besplatne dionice BELJA, odmah udri s njima po kupnji, da ih prodaju i po 50 kn njima je to super!!! [emo_ljut][emo_vrtimise]

nemam baš neki razlog za optimizam. osim velikog broja kritičara na ovoj temi

Kad je Todorić rekao da BELJE ne vrijedi ništa, onda mu treba vjerovat, očito!

Mišljenja sam, da je članak na portalu INDEX.HR Belje dobilo najviše potpore od države, prouzročilo probijanje razine od 65 kn, koja se činila gotovo neprobojna. Potvrdu čekamo u Utorak!
Zašto su na portalu isti taj članak držali kao glavnu vijest 7 dana mogu samo nagađat!

[emo_zacudjen]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pobogu, pa to je dobra vijest. Što se kod nas mora desiti pa da se to nazove vijest i da dionica poraste?[emo_zacudjen]

ne sjećate se moje priče ..pogledajte prošle postove..čitam gluposti gore

ne mogu se stalno ponavljati

smetaju vam čak i poticaji koji su po zakonu

Ovaj koji kupuje velike količine sigurno zna da su branitelji pri kraju s iskrcajem. Da je nije pametan nebi imao tolike novce.

On zna da slijedi dokap. Agrokora i preuzimanje Mercatora samim time je dionica dugorocno dobra .


Ovaj koji kupuje velike količine sigurno zna da su branitelji pri kraju s iskrcajem. Da je nije pametan nebi imao tolike novce.

Branitelji pri kraju? Pa oni imaju dionica ohohoo… Da mi je znati samo što su do sada čekali da im dijele dionice. To su trebali napravit prije par godina.Tko god dobije nešto mukte to i ne cijeni.

neka branitelji daju u prodaju , vidjeli smo jučer kako se kupuje..
ali u razgovoru sa istom braniteljskom populacijom veći dio njih traži barem nominalu., neki cuvaju jer znaju da novac prođe kroz ruke

New Report

Close