BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I da, ovo gore bi trebalo biti pozitivno za sve tvrtke u portfelju Agrokora pa time i Belje! Naravno ne od danas do sutra (što vidim da je otprilike glavni vremenski period investiranja na ZSE), nego dugoročno

Nemoj misliti na m2!


Preokret na Belju, drvo je strešeno, plašljivci popadali, idemo natrag na 80 kn. Za danas….

?

čemu panika ,čemu srdžba , nezadovoljstvo ?
cijena dionice pada , pa šta ?
imamo sposobne ljude na čelu vlade , na čelu Belja Agrokora i što imamo brinuti za danas ili sutra .
tko u to hoće vjerovati neka vjeruje a ko neće neka brzo proda dionice dok je vrijeme

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

cim se burekdije maknu cijena raste[emo_novac][emo_novac]

http://www.youtube.com/watch?v=6mOe33kvf44

A to nece biti tako skoro, dakle klizimo dolje polako ali sigurno.

Ovo je draž burze! [emo_smijeh]
Firma nije “stečajuśa” u povoljnijem je položaju nego što je bila prije samo tjedan dana. Zato mi uistinu nije jasno tko je prodavao, i koliko je zaista stvarnog prometa ostvareno ako izuzmemo “sindikat”.

Ovdje se u stvarnosti malo prodaje, igrokaz ima za svrhu jeftiniju kupovinu, ja osobno akumiliram, nije nagovor na kupovinu ili ptodaju dionica Belja.


Ovdje se u stvarnosti malo prodaje, igrokaz ima za svrhu jeftiniju kupovinu

ako s emalo prodaje, koliko se kupuje? (trik pitanje, oprez!)

Jedno trik pitanje: Ako sam kupio dionicu po 100kn i prodao po 90kn, koliko sam zaradio?

Sve ovo što se događa na ZSE-u vuče korijene još iz 2008 i 2009 godine, kada je u kratkom roku velik broj brokera izgubio radno mjesto. Šta će ljudi bez posla, ništa drugo nisu znali raditi, posao su izučili dok je išlo dobro na burzi.
Poslije toga ostaše i oni be posla, a većina i bez ušteđevine koja je bila upucana u dionice. Vjerovatno su se sa ono malo preostalog raspoloživog kapitala udružili u par “sindikata”, vremenom razvili poslovnu mrežu, usavršili strategiju. I od tada pa do dan danas rade zaposleni kao “udruga čobana” – glavna djelatnost – “šišanje ovaca”![emo_beztona]

tipso, zaradio si 190 kn

E to je poso.[emo_palacg]

steta sto ovdje nema neko jak da pocisti ove sto se igraju

Nakon Merkatora i Eu, opasnost od čišćenja je povećena puno, ako se brzo čišćenje desi ništa strašno malo će šišači biti ošišani,to i je draž burze da svatko može biti ošišan.Pozdrav.

[emo_smijeh]

New Report

Close