BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lizni 300,00, lizni 300,00?!?!

Molim te![smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

imam dionice Belja no ovo sto vi pisete nema veze s mozgom. pa kuzite vi uopce vijesti oko otvaranja novih farmi. oni vam tek sad rade nukleus za buduću proizvodnju.

Belje Vam trenutno proizvodi cca 150.000 komada svinja godišnje (2006.), a ovih 600.000 je jako optimistična brojka i to im je cilj koji namjeravaju ostvariti kroz 4-5 godina.

da vam plastičnije objasnim : 600.000 svinja X 105 kg X 8,5kn = 535.500.000,00 milijuna kuna prihoda samo od proizvodnje svinja.

p.s. i da, vecina tovljenika ce se proizvoditi u kooperativnim odnosima sa selom
[/quote]

Šta je Sasko ? Panika ? Proje par dana si objavio vijest da dokapitlizacija nije prošla i iskrcao si se , sada kočiš. Kod dionica se uvijek kupuje budućnost , a što se tiče kooperacije sa selom , znaj da su tu minimlna ulaganja , a dobit veća nego u vlastitoj proizvodnji. Do 300 kn još 186 kom. Uživaj .

Kojih crnih 8,5 kn?!? Sasko, crni sasko?!? Pa to ide u preradu: u kobasice, kulenje, paštete i ine proizvode.

direktore svemira, da poznajes barem malo novu organizaciju u Agrokor koncernu, znao bi da ce tu preradu raditi PIK Vrbovec, a ne Belje

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Šta je Sasko ? Panika ? Proje par dana si objavio vijest da dokapitlizacija nije prošla i iskrcao si se , sada kočiš. Kod dionica se uvijek kupuje budućnost , a što se tiče kooperacije sa selom , znaj da su tu minimlna ulaganja , a dobit veća nego u vlastitoj proizvodnji. Do 300 kn još 186 kom. Uživaj .

daj mi reci zasto mi je trebala ta vijest za iskrcavanje??? pa cijene je na ovom nivou vec duze vrijeme.

a ako ne vjerujes da sam u Belju, uzmi knjigu dionicara i naci ces me tamo negdje oko 1.300 komada.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Beljara mora UP, to je jasno svakome tko prati vijesti oko te čađare. Tko ne prati nije kriv, što ne zna![smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

darko09:

Šta je Sasko ? Panika ? Proje par dana si objavio vijest da dokapitlizacija nije prošla i iskrcao si se , sada kočiš. Kod dionica se uvijek kupuje budućnost , a što se tiče kooperacije sa selom , znaj da su tu minimlna ulaganja , a dobit veća nego u vlastitoj proizvodnji. Do 300 kn još 186 kom. Uživaj .

daj mi reci zasto mi je trebala ta vijest za iskrcavanje??? pa cijene je na ovom nivou vec duze vrijeme.

a ako ne vjerujes da sam u Belju, uzmi knjigu dionicara i naci ces me tamo negdje oko 1.300 komada.

Zato što je cijena veća od ove zadnji put bila 30.10. 2006. g.

fazan:

Kojih crnih 8,5 kn?!? Sasko, crni sasko?!? Pa to ide u preradu: u kobasice, kulenje, paštete i ine proizvode.

direktore svemira, da poznajes barem malo novu organizaciju u Agrokor koncernu, znao bi da ce tu preradu raditi PIK Vrbovec, a ne Belje

I ovo bi svaki bljedoliki koji prati Belje morao znati – za preradu je zadužen PIK Vrbovec.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


a što se tiče kooperacije sa selom , znaj da su tu minimlna ulaganja , a dobit veća nego u vlastitoj proizvodnji.

http://www.poslovni.hr/31336.aspx

kooperanti će morati prihvatiti/napraviti upgrade na propisane uvjete (“… Od edukacije, teoretske i praktične na farmama koncerna do pomlatka za tov, ali i recepture za hranu. …”). vjerojatno će zahtijevati ulaganja u početku, ali “… Bit ćemo partner na kojega se farmeri doista mogu osloniti. Imamo tehnologiju, genetiku i hranu, sve što je potrebno da se razvije proizvodnja. Kooperanti daju lokaciju i rad, a Agrokor osigurava ukupan servis. …”
mislim da tu treba ulaganja (mali kooperanti će morati malo okrupniti i uložiti u svoje farme), no sigurno će nakon početnog uhodavanja to svima njima donijeti dobar posao.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

mislim da tu treba ulaganja (mali kooperanti će morati malo okrupniti i uložiti u svoje farme), no sigurno će nakon početnog uhodavanja to svima njima donijeti dobar posao.

u svakom slučaju će ta ulaganja ići na teret kooperanata, a ne organizatora. sve u svemu, Belje tek očekuju bolja vremena. na duži rok, svakako jedna od perspektivnijih dionica na RH marketu, a očekujem da će i do objave izvješća cijena biti bliže 400, nego 300 kn. kad se očisti ovih 1000 komada na 300 kn, cijena će garantirano jurnuti do 350

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Lizni 300,00, lizni 300,00?!?!

Molim te![smiley2]

Jesi sad zadovoljan , 79 kom po 300 kn ?

Polizao bi i guzu za 400,00 kn.[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Polizao bi i guzu za 400,00 kn.[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Biće i toga, biće. Razgovarao sam sa nekim većim investitorima koji su upućeni u situaciju oko Belja i spominju i nešto veće iznose do kraja ove godine od ovog tvojeg zbog kojeg bi polizao guzicu [smiley1]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Jel Škorić najavio prihode od milijardu ili preko milijardu kuna ove godine?

Novac je kisik burze!


Jel Škorić najavio prihode od milijardu ili preko milijardu kuna ove godine?

800 milja kuna

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


800 milja kuna

To je ove godine trebalo biti, ako bude, onda će sljedeća biti vjerojatno milijardu kuna.

New Report

Close