BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Robin Hood Milanović u akciji spašavanja od krize
http://www.seebiz.eu/hr/politika/milanovic-politicari-bi-se-trebali-odreci-povecanja-placa,35135.html

OVI AMERI imaju takve tobogane da nemožeš povjerovat




Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

nakelji transakciju

Može, poslije isprike koju su tražili tvoji pobočnici od mene..mislim, ovo je nevjerojatno.. ti kao da se ništa nije dogodilo…kao da si ti predvidio da će se ovo dogoditi…i da ćeš za tjedan dana moći kupiti jefnije nego prošli tjedan…a kaj si ono tvrdio…daj ponovi ljudima koji ovo čitaju…aha, da teško se pepelom posipati…al dobro kao što sam i rekao prošli tjedan…još jedan nevjerodostojan lik manje…hunt continues…pa ne bu mene nitko debljal tu, ne…e i naj se ljutit na sebe…jer ko se ljuti, uvali mu kruti…

[/quote]

ajde uplati tim ljudima lovu i ne trkeljaj
[/quote]

Hunt continues ili ti idemo dalje…ostaju ti samo prazni drukovi…nažalost pročitani…kad je raslo…druko si ko da nema sutra…pa pročitaj kaj si pisao…kad je padalo…ništa ne pišeš…nema više…ko nije kupio papk i te dječje fore…zanimljivo…pa daj objasni ljudima koji su te čitali prošli tjedan što si mislio..da bu to gore vječno…ili si najviše pisao kad si se iskrcavao…
…gle dosta sam vremena(i love) potrošio na tebe ima još tu pacijenata koje treba obraditi…znaju koji su…jer napadaju bez argumenata…sa analizama koje kao da je radio moj petogodišnji brat…
[/quote]

[yawn]nego jesi uplatio novce? [yawn]

I'LL BE BACK


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ameri će danas po svemu sudeći opako zviznuti.
Očito se kod nas "izvlačio" zaspali ulagač. Onome tko je to radio i nije bilo teško, jer je uživao podršku malih naivaca.

Hvala na niskim ocjenama.
Odavno znam da ne treba bacat biserje pred svinje.
Al šta ćeš…profesija me naučila da se uvijek iznova smilujem sirotinji.

Aj da ce Ameri u plus danas

[/quote]

Nemam što reći , nego da ste dečki bili u pravu . Bilo je stvarno gusto. Usprkos futuresima, ružnim vijestima, da ne mogu bit gore ….ali eto… S&P low 817,04 close 843,74
I neka je. Za procjenu svaka vam čast.
Pozdrav

Scio me nihil scire

cijene stanova još ne padaju
http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/nekretnine-zagrebacki-stambeni-kvadrati-grcevito-drze-cijenu,35174.html

treba još malo pričekati
http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/likan-cijene-ce-padati%2c-za-kupnju-stana-pricekajte-tri-mjeseca,34535.html

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Napravio sam observaciju, kako bi izgledalo da sam pratio samo jedan oscilator, MACD.

Slušaj prijatelju Lambada ! Da sam ja pogodio sedmicu na lotu bio bi u plusu 7.000.000,00 Kn kojega igram tri godine sva kola, ali nisam. A ovo zadnje što si nacrtao malo si se zajebao, trebaš zadnju strelicu okrenuti prema gore. Ti si mi na ovome forumu kao neki indijanski vrač. Baciš grah u zrak i onako veliš u ponedjeljak dole. Onda si ti jako bogat čovjek ili si blesav…"E da sam izašao i ušao kako pokazuje MACD" I ja gledajući u teletrader znam kada sam trebao kupiti a kada izaći ali prijatelju to je prošlost, a budućnost pogađaju vračevi kao što si ti i pojedinci ali s pogodcima 50/50% ili APP (ako prođe prođe). Neko se i upeca u prevodu UPLAŠI.

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


S&P

s obzirom na tehnički nepovoljnu poziciju za bull run (pisao o tome prije dva dana) ameri nastavljaju s grčevitom "borbom" izmeću kratkoročnih (koji bi hjteli Obami u čast malo veselja) i srednjoročnoh i dugoročnih ulagača. Očekujem da će se "borba" nastaviti i narednih dana.

Uz nadgrobne križeve, što ih sade zadnjih dana (Bože mi prosti) kao sublimacija "borbe" indikativna je stagnacija RSI-a.

Na ovo tvoje a poglavito što se tiče Obame, samo bih rekao Bull shit. Pa ljudi koji je Vama k…. stvarno izgledate kao mala djeca. "Jesi vidio što sam napisao prije dvanajst ipo dana a pogodio sam" ali ako si slučajno promašio što se događa tebi i svima onda te drugi sprdaju. Bit će onako kako bude a ne onako kako ti želiš. Ja osobno želim da do proljeća imam 1.000.000,00 kn. ali to je samo želja. Možda se ostvari a možda i ne. Prem da čitam Kostu i Murphya, gledam teletrader i vidim samo PROŠLOST, a budućnost, dali će sutra biti potres…jebiga.

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Još samo da jedno velim pa odoh u birtiju odmoriti oči od monitora. Ovo što piše MIG i njegovi grafovi PIJE VODU. Čovjek je rekao i naveo što se događa i što se dogoditi može, što zdravo narodno ili kako kaže Aleksandar seljački znači može i jedno i drugo. E sada je pitanje tko ima više sreće. A povijest … se ponavlja.. GLUPOST največa koju sam ikada čuo. U prošlost znam kompjutera bilo nije, prijenosa brzine podataka i informacija da i ne govorim, pomoći jednih temalja trečima, ali kada mi netko napiše bilo je tako 1929 zaboli me glava od svakojakih gluposti.

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

mrgud@ 2002 nije bila tako davno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Inverter
Ne mogu čekati da se pojavi replika, ali prijatelju moj to je bila 2002 a sada je koja….Ma manite se čorava posla. Sve što je palo a palo je i 14xx je definitivno bilo DNO, neka Vlad govori što hoće ili ini drugi o 500 ili 700…nikada više, barem dok ja budem živ dogoditi se neće. Sada je oporavak, malo dole, malo gore ali sigurno više na onih famoznih 14xx neće. Pogledajte naše firme, njihovu likvidnost, pa sve bolje i bolje stojimo, turizam nam cvjeta. Jebeš 2002 prošla je !!

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

slazem se s tih 1400 za sad…al da se moze ponovit moze….mozda ne ove godine….preko bare ce odlucit…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

pregled stanja na tržištu nekretnina RH
http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/nekretnine-promet-dramaticno-pao%2c-kupci-s-boljim-zivcima-od-prodavatelja,35168.html

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Febo,

neželim piskarati protiv vaših interesa…. al mi se neda ni lagati…

Atlanska vrijedi…. Samo mi smeta kad analitikanti krenu barati s ciframa s neznam koliko nula…

Može ona do 1200 kn…. Uz vozarine iz 2006.g.


Iz kojeg naftalina si sad ti, koji ti je k? Taman sam mislio usnut mirnim snom pravednika, nedjelja je večer, neradni dan, odi spat čovječe ti i BDI. I izabrani su izabrani, bilo crni bilo crveni, ako se time baviš onda si stvarno sirota. Nek svak dela svoj posao, meni uvijek dobro, idem zaokružim i to je sva moja politika. [pray] hrrrrrr, hrrrrrr, hrrrrr

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Zašt nema više para za Drpićeve kamatare

http://www.seebiz.eu/hr/seebiz-trend/sport/sve-slabija-funta-odnosi-dva-milijuna-eura-iz-maksimira,35266.html

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Sutra Obama glavni dasa. Jel znate onu narodnu "kada svi očekuju rast, tada se desi pad"
E to me malo odvratilo od uleta danas.

SLAVONAC (malo san maka)

New Report

Close