BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ovo kupit cemo seljacima cijevi za navodnjavanje "bez ljutnje". I ja sam zemlju imao…vele pametni ljudi..PRODAJ, kupi dionice i bit ces bogat a radit vise neces morati!! KOJE, vele DDJH i HT. Prodah zemlju i kupih ih. Sada vise zemlje nemam, ne navodnjava je niti novi vlasnik jerbo niti on love nema, a ja ni love ni zemlje, nego sto veli moja pametna zena "Imas dva bezvrijedna papira i buljis u taj kompjuter dan noc kao da ce ti on dati novce,,,,,j….te tvoje dionice. Eto moji grafički dizajneri, etf-ovci i sto ti ja znam vec tko. Nego ucinite kakovu magiju da se ja svoje drage zemljice dočepam !!

Toliko od mene danas. Pozdrav svima na ovom tuznom fotumu !!

I very much love INGRA !!

ovi ameri su totalno poblesavili sa svojom burzom,

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601213&sid=aYq97me3bUCw&refer=home
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601213&sid=aMmOcNTi6tfY&refer=home

Kriza , financijska, gospodarska, bez obzira na posljedice, u osnovi je vremenska kategorija , ima svoje nastajanje, kulminaciju i završetak. Bespotrebna je suvišna histerija i panika, privremeni gubitak u dogledno vrijeme zamijeniti će oporavak i stabilizacija. Potrebna je hladna glava, umjerenost u očekivanjima, primiriti preveliku dozu lakomosti i pohlepe, prihvatiti činjenicu, osnova života ne temelji se isključivo u novcu. Na tom tragu, dojmljiv je završni tekst omiljenog kolumnista Ante Tomića u jutarnjem, poznat po svom humoru i ironiji, ovog puta ozbiljno intoniran.
" Imam svoju djecu, a nikad valjda neće biti takvo gadno vrijeme da ne bude krumpira da napravim pomfrit. Više mi od toga zapravo i ne treba. Moja je sreća skromna, niskobuđetna. Navečer sjesti ispred televizora i da mi se dovuku mojih dvoje miševa da mi kradu pržene krumpiriće iz zdjele na stomaku, a ja se tobože branim i tučem ih po prstima. S dvoje zdrave djece i jednom terinom pomfrita spreman sam na sve izazove suvremenog svijeta. Ekonomske i financijske oluje ne mogu me potopiti. Mi na kauču smo jači od svega, vrijednost dionica naše veze svaki dan pomalo raste, ona ne ovisi o tečaju nijedne valute. Tko može zamisliti išta bolje od toga, svaka mu čast".


S dvoje zdrave djece i jednom terinom pomfrita spreman sam na sve izazove suvremenog svijeta. Ekonomske i financijske oluje ne mogu me potopiti. Mi na kauču smo jači od svega, vrijednost dionica naše veze svaki dan pomalo raste, ona ne ovisi o tečaju nijedne valute. Tko može zamisliti išta bolje od toga, svaka mu čast.

Upravo zbog tih razloga burzu više i ne pratim kao prije, uglavnom uživam sa CURKE-P-A! Kupio sam šta sam mislio na meni prihvatljivim razinama i sad po cijele dane samo šetamo…
A zamisli kako mi i iz te perspektive jadno izgledaju oni koji uglavnom drukaju kako njima odgovara i frenetično postaju kojekakve indekse svakih 17 minuta uvijek s drugog nicka, uvjeravajući sebe i svoje bolesno stvorene alter egoe da će tako zaraditi koju tisućicu više.
Oni neće nikad ovo osjetiti…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Uf,glupih postova……….

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Uf,glupih postova……….

Bitno da je tvoj pun mudrosti [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)

Navodno zbog krize se odgađa i Svjetsko prvenstvo u rukometu, Europsko prvenstvo u nogometu i Svjetsko prvenstvo u nogometu.
Zamislite budale koje su platile 2,5 milijardi dolara prava prijenosa iz JAR.
Dajte se uozbiljite.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


ako bude sreće (i love), nadam se da ćemo u područje obilježeno kružićem ući tijekom narednih par dana.

peace

Ako bi kojim slučajem i došli do te točke, što je vrlo malo izgedno s obzirom na negativne stvari koje se događaju u svijetu:

Propale još dvije američke banke:
http://www.poslovni.hr/101303.aspx

I Singapur zakoračio u recesiju:
http://www.poslovni.hr/101282.aspx

U 2009. u RH moguća deflacija:
http://www.poslovni.hr/101279.aspx

2009. će biti godina loših vijesti:
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=92067722-b6a0-4295-9857-b8f4454a2d73&open=sec

Šef Svjetske banke pesimističan u vezi budućnosti:
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c2a2fd8b-ad1f-465a-8576-d218426856bb&open=sec

Na toj točci bi onda i te kako bio pritisak s prodajne strane, jer bi se drastično intenzivirala prodaja, budući da ta točka i s tehničke strane signalizira vrh cjenovnog kanala, kojeg karakterizira rasprodaja.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Pa da se dogovorimo svi zajedno možemo dignit crobex do 10 000 bodova ,a ne do 3050 !
To do ručka u ponediljak možemo odradit .
Koliko nas ima registriranih i gostiju imali bi jaču paljbu od svih fondova zajedno !!
A mi se nešto bojimo fondova i krize….
Baš sam napaljen za neke revolucionarne poteze !
Imamo više love nego vlada i hnb zajedno .
[lol]

Na TK postoje brojne metode, FA i TA koje pomažu ulagačima u valorizaciji vrijednosti određenih tvrtki, procjenu isplativosti ulaganja kao i očekivani povrat/dobitak. Specifičnost svake od metoda i analiza je da služe kao pomoćni alat u donošenju odluke.
U ovom trenutku osvrnuo bi se na TA koja ima svoju logiku i zakonitosti, ponovno napominjem, kao pomoćni alat pogotovu u "normalnijim" vremenima, iako ukoliko spojite trojicu "tehničara" pred istim grafom imate tri različita mišljenja.
Uvelike me iznenađuje ogroman broj posjeta na topicu TA, pogotovo na otvaranju grafova, što sugerira na oslanjanje procjena "grafologa" čija vjerodostojnost u vremenima histerije je krajnje upitna. Pogledavši grafove određenih tvrtki i prateće komentare samo je učvrstilo moj stav, jer neke procjene slobodno se može reći da i u SF scenariju djeluju preneozbiljno. Poanta svega , pojedinačnom zloupotrebom pokušava se dodatno urušiti povjerenje nesigurnog ulagača, djelovati "lobotomizirajuće" na ionako povijesno nisku razinu logike, razumijevanja i samopouzdanja.
Komentare o gluposti postova, utemeljene na "visoko intelektualnoj i logičnoj razin"», odraz je i slika samog autora.

GM otvorio već drugu tvornicu u Rusiji ovaj mjesec,vrijednu 80 mil.€???zar nije trebao u stečaj?? [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Na TK postoje brojne metode, FA i TA koje pomažu ulagačima u valorizaciji vrijednosti određenih tvrtki, procjenu isplativosti ulaganja kao i očekivani povrat/dobitak. Specifičnost svake od metoda i analiza je da služe kao pomoćni alat u donošenju odluke.
U ovom trenutku osvrnuo bi se na TA koja ima svoju logiku i zakonitosti, ponovno napominjem, kao pomoćni alat pogotovu u "normalnijim" vremenima, iako ukoliko spojite trojicu "tehničara" pred istim grafom imate tri različita mišljenja.
Uvelike me iznenađuje ogroman broj posjeta na topicu TA, pogotovo na otvaranju grafova, što sugerira na oslanjanje procjena "grafologa" čija vjerodostojnost u vremenima histerije je krajnje upitna. Pogledavši grafove određenih tvrtki i prateće komentare samo je učvrstilo moj stav, jer neke procjene slobodno se može reći da i u SF scenariju djeluju preneozbiljno. Poanta svega , pojedinačnom zloupotrebom pokušava se dodatno urušiti povjerenje nesigurnog ulagača, djelovati "lobotomizirajuće" na ionako povijesno nisku razinu logike, razumijevanja i samopouzdanja.
Komentare o gluposti postova, utemeljene na "visoko intelektualnoj i logičnoj razin"», odraz je i slika samog autora.

Slažem se, izvrstan post. Ne vjerujte tehničarima [wink]

jel ima neko nekakvo predviđanje za sutra kako će se krenut,, joj ovo je već tako glupo pitanje ali nemogu si pomoć [undecid]

TRENDOVI
Manje banke u krizi pojačavaju kreditnu ponudu
23.11.2008 18:13:25

ZAGREB – U strukturi prihoda domaćih banaka oko 30 posto su nekamatni, a 70 posto prihodi od kamata.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close