BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na komentarima je cenzura na djelu!
Sada da vidim da li je i ovdje

Što je bilo bikovi, nešto ste izdušili!
Sada čete popiti Red -Bull i opet dobro [thumbsup]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Što je bilo bikovi, nešto ste izdušili!
Sada čete popiti Red -Bull i opet dobro


Ježi ga, kakvo je ro vrijeme došlo da se više ni provokacije ne pale[yawn]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

hebem ti burzu, više mi travarica nije slatka , nekako vuče na pelin [angry]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

na ovom forumu više ne pišu ljudi koji se kuže u brodarski biznis, već samo kvazi dioničari, kukaju i zure u ekran od jutra do sutra, misleć da ćer nešto zaraditi

HANFA_obavijesti 30.06. 08.odrzana radionica , u prostorijama HGK :
Prijedlog novog Zakon-a o trzistu kapitala.
[undecid] [undecid]

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

Jel zna tko sta je s tenkistom? Nema ga….

Ukrao ‘veću bocu s rakijom’, ja sumnjam na nekog od forumaša , teška su vremena [tongue]
http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/07/03/0481006.html

Nakon struje poskupljuje i plin?

Cijene u Hrvatskoj divljaju, narod hvata panika, a premijer tješi tvrdnjom kako nije samo nas zadesila tužna sudbina, nego se cijela europa, pa i cijeli svijet, suočava s istim problemima!

A od jeseni Hrvatska bi mogla nadjačati i njih! Stambeni krediti mogli bi biti i do 16 % skuplji. Prosječna kamata sada je oko 6 %. Nakon što se prije dvije godine spustila na 4%, kamata bi se uskoro mogla vratiti i na 7 %, kolika je bila prije pet godina.

Tako bi se mjesečna rata kredita od 100 tisuća eura na 15 godina, mogla povisiti i za 80 eura. To znači porast za gotovo 1000 eura na godinu!
Vaš link

hina.hr_18:28…. Teheran_iranski veleposlanik u Bruxellesu predao odgovor Solani sluzbenog Teherana u vezi s paketom poticaja sest svjetskih sila u zamjenu za odustajanje od nuklearnoga programa …? [rolleyes]

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

Obavijesti

Provizije za Moj uspješni portfelj snižene na samo 0,5 i 0,4 posto

04.07.2008.

Od 07. srpnja provizije za uslugu ‘Moj uspješni portfelj’ biti će snižene s dosadašnjih 0,8, 0,7 te 0,6 posto na nove, još povoljnije razine na tržištu od samo 0,5 i 0,4 posto. Ove najpovoljnije brokerske provizije kao i do sada u sebi objedinjuju brokersku i burzovnu proviziju, tj. uključuju troškove transakcije od strane brokera te troškove Burze i Središnje depozitarne agencije.

Borba za svakog klijenta.

U svakom slučaju odlično.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Ukrao ‘veću bocu s rakijom’, ja sumnjam na nekog od forumaša , teška su vremena [tongue]
http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/07/03/0481006.html

Ja poznajem jednog koji je ukrao ciganu iz trule mečke usred grada punu vreču kestena.
Kadar za fond managera.

31.01.07. | 11:27 | BEZ CENZURE – OPĆENITO matrix90 | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 7528 | profil
korisnik od: 26.11.2006.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori
Jel postoji mogućnost da mostich nabavim besplatno?

hvala unaprijed

HAHAHAHAHAH OVO JE MATRIX90 NAS 21GODISNJI MILIJUNAS TRAZIO [lol]

kak bi bio milijunaš s 21 da nije štedljiv od rođenja!? [lol]

Dow Jones indeks u području medvjeda, S&P na rubu

Dow Jones indeks potonuo je prošloga tjedna u područje medvjeda, što je posljedica strahovanja ulagača na Wall Streetu od posljedica rekordnih cijena nafte i kreditne krize. Prošloga je tjedna Dow Jones indeks pao 0,5 posto, na 11.288 bodova. S&P indeks izgubio je, pak, 1,2 posto, te zaronio na 1.262 boda, dok je Nasdaq indeks pao 3 posto, na 2.245 bodova.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=49006

Zbog 58 novih eurokodova nestaju proturječja u građevinarstvu

Dosadašnje građevinsko-tehničko zakonodavstvo u Hrvatskoj zastarjelo je i nepotpuno što zorno pokazuje projektiranje mostova. Zbog nedostatka domaćih propisa, građevinari su često morali posezati za njemačkim normama. Takvoj praksi trebalo bi odzvoniti.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=48892

NY Times američkim turistima preporuča Zadar

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=49009


31.01.07. | 11:27 | BEZ CENZURE – OPĆENITO matrix90 | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 7528 | profil
korisnik od: 26.11.2006.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori
Jel postoji mogućnost da mostich nabavim besplatno?

hvala unaprijed

HAHAHAHAHAH OVO JE MATRIX90 NAS 21GODISNJI MILIJUNAS TRAZIO [lol]

Kolega čime se vi u životu bavite?
Smiješno, no očito je da vam je jako dosadno, no to je vaš problem.

Postoji razlika između zbilje i srkazma, što očito još nisi acceptirao, no imaš vremena, život je dug.
Što se tiče poruke ona je normalna, kao i druge, samo vas očito pogađa njezina materija.
Nema veze, ionako znam da ste rasprodali portfelj nakon Leda i Atlantske plovidbe, te pokrivali margine jedva, ali to je druga priča.

Zato mi se uvijek možete slobodno obratiti na PM, ako vam bude trebala pomoć vezano za kvalitetno i dugoročno investiranje u dionice ZSE-a.

Ulažite u znanje, ulažite u budućnost.

New Report

Close