BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja točim na Tifonu i Omv-u i n i k a k v i h problema za vodu i sl, prijeđe se veći broj km. O brodu i motoru da ne govorim. Kada mi čovjek na INI u Opatiji kaže prije nekog vremena, a ča točite kod nas idite na Vrata Jadrana (blenuo sam)!!!
Hvala mu pošteno od njega.

Takvog radnika bi svak poželio

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija d.d.)[/color]


Shvatite da nam nema gore dok Hypo ne izađe ,kako vam to več nije jasno

Bas, kako vam to nije jasno,…hehhee…
Nije ni meni, cijel ova naša farsa i tocionica ili oretakaona ili…vec nesto..
svakim danom sve vise, samo ne burza, vec me to nagoni od ljutnje, straha,
zalosti…a sada na smijeh…prava balkanska rapsodija…sprd….cina.
Uistinu ozbiljno razmisljam da se maknem s ove nase političke scene, gdje se
ništa ne zna, tko pije, tko placa…tko pod drugim jamu kopa,…..svi sve znau, nitko
nista ne zna….tako je to u lijepoj Nasoj i dugo vremena se to nece promijeniti.
( Moj osobi stav i misljenje!)
Eh, da cini mi se da prelazim laganim stopama prema dezeli; Austriji…..
Dosta mi vise cirkusa na ovom nasom brdovitom balkanu, i sve sama pamet, svi
pametni.
Kada smo kod toga, nedavno u emisiji naseg cijenjenog novinara G. Milića koji
je u Canadi razgovarao s nasim maldim obrazovanim dr. znanosti je rekao, ovako:
Nasi ljudi u tim zajednicama, sredinama, da dodju u Candu ili skandinavske zemlje
ne bi uspjeli jer su svi pametni i svi sve znaju, busaju se u prsa,(tocno u sridu),
zna nas covjek kakvi smo mi, a ja se grohoto nasmijao ,poslije valjao od smijeha.
To vise nije zalosno, to smo jednostavno mi, dalje je suvisno pisati, jer ako se ovako
nastavi, izgleda da ce par jacih investitota ostti i par fondova, samo ne znam s kim
ce trgovati….hehe….krajnje jadno..samo neka tjeraju sve od sebe,…oni sami sebi
kopaju….vec znate sto…nije Austrijanac, odnosno sada Nijemac budala.

And God says let there be light and be light, and it was good...

Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]


Dobro si napravio. Ali ne vjerujem da ljudi strijepe od slabijeg, u ovom slučaju SDP-a. Oni koji kupuju polako, su pametni. Pa nema šanse da se zacrvenimo, jer tada neće biti ni EU-a, niti burze, niti ničega. Polako i razumski ljudi.[thumbsup]

Daj Boze[pray]
Zasto se sad isplati “riskirat” i na velika vrata uc u IGH i zasto ja jesam(za svoje pojmove)
-jer je logicno da HDZ formira vladu
-jer su vece sanse da HDZ formira vladu
-ako se to dogodi, odosmo u nebesa
-ako se ne dogodi, odosmo daleko manje dolje od onog kaj bi isli gore u slucaju HDZ-a
(moje misljenje samo, nikakvo drukanje, ili euforija)
[cool]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]

Von Braun:

Dobro si napravio. Ali ne vjerujem da ljudi strijepe od slabijeg, u ovom slučaju SDP-a. Oni koji kupuju polako, su pametni. Pa nema šanse da se zacrvenimo, jer tada neće biti ni EU-a, niti http://engine.xclaimwords.net/click.aspx?tid=3364&partnerid=114786&linkOut=http://engine.xclaimwords.net/redir.htm?url=www.kvarner-wiener.hr/promo/Putno_osiguranje.html\”)” name=”link0″ id=”link0″ class=”XClaimStyle” STYLE=’margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; height: auto; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; text-decoration: underline; cursor: pointer; cursor: pointer; padding-bottom: 1px; color: #018d25; border-bottom-color: #018d25; border-bottom-width: 1px; border-bottom-style: solid’ onmouseover=”ShowAd(0);window.status=\”\”;return true;” onmouseout=”HideAd(0);”>burze, niti ničega. Polako i razumski ljudi.[thumbsup]

Daj Boze[pray]
Zasto se sad isplati “riskirat” i na velika vrata uc u IGH i zasto ja jesam(za svoje pojmove)
-jer je logicno da HDZ formira vladu
jer su vece sanse da HDZ formira vladu
-ako se to dogodi, odosmo u nebesa
-ako se ne dogodi, odosmo daleko manje dolje od onog kaj bi isli gore u slucaju HDZ-a
(moje misljenje samo, nikakvo drukanje, ili euforija)
[cool]

Rado bih da HDZ sastavi vladu, ali da imaju vece sanse od SDP-a, bas i nemaju,
ma koliko mi sutjeli o tome, ne volim, osobno, niti jedne niti druge, a niti jednu, za sada
perspektivnu stranku koja bi vodila uspjesno RH.
Naravno, da bi volio da HDZ oformi vladu, da dionice porastu, a onda hasta la vista baby.
Ili kuda koji mili moji, jer ovo je kod nas…na znam kako bih to nazvao i kako bih se izrazio.
Jednostavno, bljuje mi se od svih njih, i nakon dnevnika veceras, ovaj govori kako moze reci
javno da mu je Mesic cestitao, ovaj drugi ne zeli o tome razgovarati, koje plitke i povrsne
gluposti za neuke, sram me je uistinu sto sam Hrvat i sta zivim u ovoj drzavi kada pogledam oko sebe.
Ako se samo svodi na lovi, paru, dragulje, dionice, mjenice….e onda mili moji….nisamo ni za sta.

Lijepi pozdrav!

And God says let there be light and be light, and it was good...


Naravno, da bi volio da HDZ oformi vladu, da dionice porastu, a onda hasta la vista baby.

Ako se samo svodi na lovi, paru, dragulje, dionice, mjenice….e onda mili moji….nisamo ni za sta.

[thumbsup]

[color=blue]Signa Property Funds kupila Hoto Tower[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/signa-property-funds-kupila-hoto-tower,3136.html

Nije li vam simptomatično da CROBEX strmoglčavo pada na vijest da Sanader uz pomoć Pukanića formira Vladu?

Pa padao je i kada se mislilo da ce SDP pobjedit… a ipak nije… jednostavno panicari izlaze i to je to… ja sam na HOLD i dokup… [rolleyes]


Nije li vam simptomatično da CROBEX strmoglčavo pada na vijest da Sanader uz pomoć Pukanića formira Vladu?

Nije me briga ni ako crobex padne 15% danas, dugoročno ZNA SE što je najbolje za dionice

Dugoročno, svi smo mrtvi


Pa padao je i kada se mislilo da ce SDP pobjedit… a ipak nije… jednostavno panicari izlaze i to je to… ja sam na HOLD i dokup… [rolleyes]

Dokup čega? Kupuješ još HT?
Ja se bojim toga, opekla se kad sam uzela po 380. Shit.
Jedino vjerujem u građevinarce.[sealed]

HT, LPLH, VIRO, BCIN, IPKK, PLVA… itd… sve su to dionice za dokup… os gradjevinaca bjezim… nisu mi uvjerljivi…

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

Evo hina objavila… Sanader se sastao sa Friščićem i Adlešićkom… mogli bi brzo UP… [cool]

Ma samo je pitanje vremena dok se ne objavi da je HDZ koaliro sa HSS i HSLS i da ide u formiranje vlade…SDP ima puno slabije sanse…A ljudi koji zele da SDP bude na vlasti,njih stvarno ne razumijem, pogotovo sada kada su izgubili, dakle da SDP formira vlast trebaju koalirati sa skoro svakom strankom osim HDZ i manjinama da imaju prevlast u saboru…a to znaci da cak i ako se dogovore pa to ce biti takva neka mjesavina vlasti da nitko nece znati ko zapravo je glavni, i da se recimo nakon godinu ili dvije koje su sada krucijalne jer smo pred europom bilo tko od tih stranaka pa cak i manjine, samo jedan stolac manje u saboru i ovi gube vlast, i sta ce onda biti? i ne samo to pa nema milanovic tolko iskustva da bude priblizan sanaderu u prgovorima u EU…pa kad bi on doso tamo valjda bi mu se smijali gle neki mali pinklec sa pristevima…A sam Sanader je pojava kada se pojavi ipak je to veliki covjek…

samo da kazem za kraj da nisam ja neki HDZ-ovac niti ga neznam kak jako volim ali jesam glaso za njih i mislim da su u ovoj situaciji u kojoj je nasa drzava sada bolji izbor HDZ… [wink]

Sanader se sastao s Friščićem i Đ. Adlešić

ZAGREB,28. studenoga 2007.(Hina) – Predsjednici HDZ-a, HSS-a i HSLS-a Ivo Sanader Josip Friščić i Đurđa Adlešić sastali su se danas i dogovorili da će, nakon konzultacija s predsjednikom republike Stjepanom Mesićem, razgovarati o koalicijskom sporazumu, izjavio je glasnogovornik HDZ-a Ratko Maček.

“Predsjednici stranaka sastali su se danas, analizirali rezultate izbora i dogovorili da će sačekati konzultacije s predsjednikom republike Stjepanom Mesićem i njegovo davanje mandata za sastavljanje vlade. Zaključili su da su stranke nakon toga spremne za razgovore o koalicijskom sporazumu”, rekao je Maček novinarima u HDZ-ovoj središnjici.

Mjesto i vrijeme sastanka Maček nije želio otkriti.

(Hina) xibob yaz

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

Izgleda da je dogovor pao:
“Predsjednici HDZ-a, HSS-a i HSLS-a Ivo Sanader Josip Friščić i Đurđa Adlešić sastali su se danas i dogovorili da će, nakon konzultacija s predsjednikom republike Stjepanom Mesićem, razgovarati o koalicijskom sporazumu.”
dnevnik.hr

New Report

Close