BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Navodno rade po standardima merčke agencije i imaju sve sertifikate! Tako kaže gđa Živković!

I love the Smell of Profits in the Morning

Prošla ponoć, 60 korisnika prijavljeno. Ojoj… Krenulo je. [smiley16][smiley11]

No respect

Žiku broj gostiju. Skoro kao danas dionica JDPL!

I love the Smell of Profits in the Morning


Navodno rade po standardima merčke agencije i imaju sve sertifikate! Tako kaže gđa Živković!

gđa je zakon.

a vidim puknuo te JDPL danas [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


fazan: ” Navodno rade po standardima merčke agencije i imaju sve sertifikate! Tako kaže gđa Živković!” gđa je zakon. a vidim puknuo te JDPL danas [smiley2]

A brate cimnulo me. Da je pitat gđu Živković ko je danas trgovao s JDPL! [smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

dajte molim vas vidite ovu seljacinu
samo zbog njega sam zelio da dinamo sinoc bude zgazen pa da ga se nekako rijesimo
otkud je on dosao?[smiley7]

inace to sam skinuo s indexa, ostale mozete tamo pogledati

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


dajte molim vas vidite ovu seljacinu
samo zbog njega sam zelio da dinamo sinoc bude zgazen pa da ga se nekako rijesimo
otkud je on dosao?[smiley7]

inace to sam skinuo s indexa, ostale mozete tamo pogledati

Trebalo je sinoc otici na aerodrom sa gitarom ili tamburom u ruci i zinuti. Ne bi se bunio da je i meni uvalio 500 € u usta [smiley1]

Evo i forum lagano pucketa. 177 prijavljenih korisnika. ATH.

No respect

1G po običaju opet down…

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

dali mi netko moze reci na koliko je crobex bodova. kod mene jos uvjek problemi sa platformom.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


dali mi netko moze reci na koliko je crobex bodova. kod mene jos uvjek problemi sa platformom.

5,175.94 -0.076%

Heaven or Las Vegas

hvala Duser!

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

mislim da je najveca fora http://www.hrportfolio.com. jucer su radili ogromnu kampanju, slali mailove, a danas im se stranica jos uvjek nemoze otvoriti.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

VIJEST DANA

APOKSIOMEN U LOŠINJU

Prigodom otvorenja knjižnica u Novom Vinodolskom i Bakru ministar kulture Božo Biškupić je prema pisanju Večernjeg lista izjavio kako o tome gdje će trajno biti smješten Apoksiomen nema nikakvih pregovora. “Bit će tamo gdje se omoguće uvjeti koje traži struka. U svijetu je trend da je to mjesto pronalaska”, rekao je ministar, potvrdivši time argument za Lošinj koji je prije nekoliko mjeseci već iznijela Irena Dlaka, kustosica u lošinjskom muzeju u osnivanju.

“Nemam ništa protiv da to bude Lošinj, ako ispuni uvjete”, izjavio je ministar.

Eto a ja se već zabrinuo za čovjeka.
Ipak nam je živ i zdrav

[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

jedan pametan čovjek mi je jednom rekao:
znaš kada si uspio u životu?
kada broker zove tebe[smiley1]

Heaven or Las Vegas

New Report

Close