BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa dobor nemoj se vatati na crno bijelu pozadinu odmah kao Mauricije… može biti i hr domena…
a može biti i neka druga stranica [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


pa dobor nemoj se vatati na crno bijelu pozadinu odmah kao Mauricije… može biti i hr domena…
a može biti i neka druga stranica [smiley2]

Eeeee ne moze biti HR domena jer HR domenu tipa npr. http://www.citycentar.hr moze dobiti SAMO CityCentar i nitko vise. To su kod nas pametno napravili i sprijecili ovakve svinjarije kakve se rade sa com.

nene… tu domenu može dobiti samo firma registrirana sa tom djelatnosšću ili registrirana s takvim imenom…

da se srediti…

nema mi druge nego se zae..ti

Šta kažete na Hep , izgleda da neće tako skoro

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2007,6,9,intervju_sanader,77839.jl

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


Šta kažete na Hep , izgleda da neće tako skoro

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2007,6,9,intervju_sanader,77839.jl

Ja HEP nisam ni ocekivao da ce ove godine.


trž. kapitalizacija = broj dionica * tržišna vrijednost dionice

krivo

trž. kapitalizacija = (ukupan broj dionica – trezor) * tržišna vrijednost dionice

I love the Smell of Profits in the Morning

Asti vidi bjesnog psa, ima vremena tražeči okolo.


Asti vidi bjesnog psa, ima vremena tražeči okolo.

Ima puno novih ljudi, vidiš i sam kakva pitanja postavljaju, pa treba im dati točan odgovor. Iako je ovo s trezorom dvojbeno i mnogo ljudi to ne računa na taj način. Evo ja nisam EPS računao oduzimajući trezor, pa sam na nagovor Vipy to ipak učinio.

I love the Smell of Profits in the Morning

a povlaštene? ajde onda do kraja …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ajde kada sam to napisao? Pitaj boga. I dalje bi to napisao.


a povlaštene? ajde onda do kraja …

iskreno ne znam, ako netko zna volio bih da nas poduči …

I love the Smell of Profits in the Morning


Ajde kada sam to napisao? Pitaj boga. I dalje bi to napisao.

Jesi li vido žuti dugmić pored teme i znaš li što on znači. Eto vidiš, ja stiso taj dugmić i odveo me ravno na tvoj post!

I love the Smell of Profits in the Morning

Zašto cjepidlačiš? Taj post je odavno. Ali još jednom, uglavnom je tako.


Zašto cjepidlačiš? Taj post je odavno. Ali još jednom, uglavnom je tako.

Savjetujem ti da kod IPKK ponovno preračunaš sve pokazatelje nakon što je trezor prodao dio do 10%. Možda rezultati i nisu spektakularno drukčiji, ali je ipak razlika.

I love the Smell of Profits in the Morning


TunaSalad:

a … imamo mi i na jadroplovu broj telefona, al ne pomaže. [smiley2] jeli ima još šta?

Skupiš nekoliko forumaš i svi uglas počnete drukati. Tu ti je dobar primjer IPKK.

a i nije neki primjer kad cijena pada.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close