BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ako je odgovor za topalova, mislim da je on namjenjen i mnogim drugim. Hvala od moje strane.

Stvarno imate široke horizonte. Lijepo vas je pratiti i usput učiti i mozgati.


ja sam u brokerskoj kuci Rast sve obavio preko neta. morao sam samo osobnu faxirat i to je to.

za Rast se i ja sjećam da je bilo samo osobna – točno… ali abacus ne, nedavno sam i tamo otvorio račun… Rast sam zaboravio jer su također (meni) prespori i skupi istovremeno…

nema mi druge nego se zae..ti

on je napisao


Podržavam Znanca! Ako se moderator ne primi svog posla i ne pridržava svojih pravila, mislilm da će ‘Sila’ srušit ovaj Forum… Ipak je ovaj Forum dosta ozbiljniji od drugih, stoga… moderator… primi se posla!

rokoch:

ja sam u brokerskoj kuci Rast sve obavio preko neta. morao sam samo osobnu faxirat i to je to.

za Rast se i ja sjećam da je bilo samo osobna – točno… ali abacus ne, nedavno sam i tamo otvorio račun… Rast sam zaboravio jer su također (meni) prespori i skupi istovremeno…

Kolege, mislim da se zakon nedavno promijenio i sad se mora donjet punomoc ovjerena kod javnog biljeznika.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


čemu uopće ti brokeri? zašto ja trebam brokera za trgovanje burzom , sa informatikom oni su više nego bespotrebni , a i bez nije baš neka njihova uloga; da prime poziv i zapišu,prosljede moj nalog ?

brokeri su osobe LICENCIRANI za trgovanje na burzi… ne radi se samo o prijepisima naloga već i o nizu uključenih pravila, zakona i slično što bi državi bilo teže ili nemoguće primijenjivati ukoliko bi svaki pojedinac imao slobodnu mogućnost trgovanja… recimo kao što isključivo DOKTOR može pripisati lijek protiv grlobolje mada svi mi znamo to isto napraviti jer znamo koji se lijek prepisuje…


Zašto ja mogu staviti toliko naloga koliko imam novaca ?? moglo bi biti ovako ; napraviš naloga koliko hočeš : i kad se neki ostvare oduzima se od sume novaca i kad više nema novaca ovi drugi nalozi se brišu…

Zato što u dotićnom trenutku može biti izvedeno više naloga ISTOVREMENO a ti baš u tom trenutku nemaš lovu sa strane… zapravo, kod mnogih brokerskih kuća je to prije i postojalo (mislim da i dalje postoji za VELIKE klijente koji imaju znači neko zaleđe tj. uvjerenje da UVIJEK mogu namiriti provedene naloge) no promjenom zakona o trgovanju to više mi MALI nismo u mogućnosti…

nema mi druge nego se zae..ti

Ponedjeljak je.
Evo vam nešto…. [smiley2]

http://www.youtube.com/watch?v=AO6SnX9s5-w&mode=related&search=

I evo vam još nešto…

http://www.youtube.com/watch?v=HLWOItldDbM

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Kud ovo ljeto…?

http://www.youtube.com/watch?v=Fx5O69XHxuI&eurl=http%3A%2F%2Fbusiness%2Ehr%2FDefault2%2Easpx%3FArticleID%3D81deedfe%2Db9e2%2D46ea%2D8c94%2Da4bcc96b7322

Kako vam se čini?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Kud ovo ljeto…? http://www.youtube.com/watch?v=Fx5O69XHxuI&eurl=http%3A%2F%2Fbusiness%2Ehr%2FDefault2%2Easpx%3FArticleID%3D81deedfe%2Db9e2%2D46ea%2D8c94%2Da4bcc96b7322 Kako vam se čini?

Prekrasno!

broj 22 od 28.5.2007., obrazac NAB-82

Na temelju članka 17. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, broj 117/2001. i 92/2005.) objavljujemo
OBAVIJEST O SKLAPANJU UGOVORA br. 07-82-9797/671
1.

1. Naziv: HRVATSKE AUTOCESTE d.o.o.
2. Sjedište/Adresa: 10 000 Zagreb, Širolina 4
3. Telefonski broj: (01) 4694-438, broj telefaksa: (01) 4694-542
4. Matični broj naručitelja: 1554964

2.

1. Način nabave: javno nadmetanje u otvorenom postupku nabave Broj i datum objave u Narodnim novinama na temelju koje je izvršen odabir: 07-22-1299/158 od 29. 1. 2007.
2. Za nabavu izravnom pogodbom, navesti klasu prethodne suglasnosti: –

3. Vrsta i opis usluge: dugoročno kreditiranje – kredit u iznosu od 150 milijuna EUR
4.

1. Broj zaprimljenih ponuda: 3 5. Datum sklapanja ugovora: 15. 5. 2007. 6. Najniža i najviša cijena prihvatljive ponude: 213.378.740,00 – 214.628.719,43 EUR (978) 7. Cijena odabrane ponude: 213.378.740,00 EUR (978) 8. Naziv/ime odabranog ponuditelja: DEPFA Investment Bank Ltd
2. MB/MBG: – 9. Iznos dijela ugovora koji će biti dodijeljen podisporučiteljima: – 10. Kriteriji odabira: – 11. Ostale informacije: – 12. Datum slanja zahtjeva Narodnim novinama: 23. 5. 2007. 13. Datum primitka zahtjeva u Narodnim novinama: 23. 5. 2007.

No respect

Što hoćeš reći time?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Što hoćeš reći time?

Pa da te pare nekud moraju i otići. Zanima me kome. Možda se zna, ja ne znam.

Nije malo novaca.

No respect

Nedavno je jedna bivša Hrvatska kompanika svom COO-u umjesto opcijskih dionica isplatila cca 52.000.000,00 kuna keša.
Isplata je učinjena na temelju Ugovora o radu koji mu je dopuštao raskid u slučaju tzv “Bitne ” promjene.
Ugovor o radu nije raskinut.
Radi li se ovdje o nagradi za učinjeno (ne)djelo?


Nedavno je jedna bivša Hrvatska kompanika svom COO-u umjesto opcijskih dionica isplatila cca 52.000.000,00 kuna keša.
Isplata je učinjena na temelju Ugovora o radu koji mu je dopuštao raskid u slučaju tzv “Bitne ” promjene.
Ugovor o radu nije raskinut.
Radi li se ovdje o nagradi za učinjeno (ne)djelo?

U neraskidanje ugovora o radu se ne bi htio mijesat, ali ovo sa opcijama je normalno. Normalno je da ljudi daju nalog brokeru da realizira opcije i razliku pokupe u cash-u.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

zanimljiv omjer gostiju na forumu u 1 sat …………..zar ne?……


sava: ” Nedavno je jedna bivša Hrvatska kompanika svom COO-u umjesto opcijskih dionica isplatila cca 52.000.000,00 kuna keša. Isplata je učinjena na temelju Ugovora o radu koji mu je dopuštao raskid u slučaju tzv “Bitne ” promjene. Ugovor o radu nije raskinut. Radi li se ovdje o nagradi za učinjeno (ne)djelo? ” U neraskidanje ugovora o radu se ne bi htio mijesat, ali ovo sa opcijama je normalno. Normalno je da ljudi daju nalog brokeru da realizira opcije i razliku pokupe u cash-u.

Naplatio je i 1.540.000,00 eura s naslova otpremenine i bonusa!

New Report

Close