BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mjenjacnice Binance i Kucoin.

.

PKD ide isto kao i za dionice, ali fora ti je da profit racunas tek kada crypro prebacis nazad u fiat – dokle god trgujes u crypto parovima nemas problem.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Hvala Mitkko, pokušao bih za početak trgovati sa cryptom preko Revoluta, pa da vidim kako to ide, te onda poslije možda preko Binance-a ili neke od mjenjačnica.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

mitkko, 26.04.2023. u 23:34

Previse mi je riskantno pokusavati loviti vrh na BTC, cekao sam da prvo krene u korekciju i planirao sam uci na retestu tog vrha. Vjerujem da je ovaj rast zadnja dva dana bio retest, dosao je negdje do 30.000 (kako koji exchange), a ja sam danas usao u short na 29.560.

Ovaj short dobro napreduje. Povećao sam poziciju na retestu 30k, tako mi je sada prosjek ulaska 29.264. Margin mi je 6,3x, trenutni profit 57% 🙂 Target je naoko 24.000. Pozicija nije velika, samo održavam trejdersku formu 🙂

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Nešto se događa na liniji brodogradilište 3maj,Vlenac,luka Rijeka, jadrolinija.međusobno povezani državnički poslovi.

A i Jdpl u 3maju naručen El. Trajekta. Info koji je došao do mene potjeće iz novina novi list i tportal

mitkko, 09.05.2023. u 12:10

 





mitkko, 26.04.2023. u 23:34



 

Previse mi je riskantno pokusavati loviti vrh na BTC, cekao sam da prvo krene u korekciju i planirao sam uci na retestu tog vrha. Vjerujem da je ovaj rast zadnja dva dana bio retest, dosao je negdje do 30.000 (kako koji exchange), a ja sam danas usao u short na 29.560.

 



 

Ovaj short dobro napreduje. Povećao sam poziciju na retestu 30k, tako mi je sada prosjek ulaska 29.264. Margin mi je 6,3x, trenutni profit 57% 🙂 Target je naoko 24.000. Pozicija nije velika, samo održavam trejdersku formu 🙂

Ovo je head&shoulders koji pecam. Nije moj graf.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Evo ga i breakdown na BTC. Profit ovog mog shorta je trenutno 101% 🙂

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Bravo mitkko 👏👍💪

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Još nema očitih znakova za daljnji propad BTC-a, pa treba biti oprezan za odbijanac, ali ako još malo cijena propadne i dođe do death cross-a, mogla bi cijena na nekih 15 -16k $, pa tu gledam ulaz, a do tada berem cvijeće i kiselim kupus hahahaha 🙂

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

BudFox3, 12.05.2023. u 10:43

Još nema očitih znakova za daljnji propad BTC-a, pa treba biti oprezan za odbijanac, ali ako još malo cijena propadne i dođe do death cross-a, mogla bi cijena na nekih 15 -16k $, pa tu gledam ulaz, a do tada berem cvijeće i kiselim kupus hahahaha 🙂

Pa kada mislis shortati ako ne sada? Trebas pecati odbijanac i tu traziti ulaz u short, nesto kao na ovom grafu.

.

Ja sam stavio automatski stop nalog jos nesto povrh ovoga, tako da ako short krene u krivo imam svakako sigurnih +50%. Sve dalje je free ride.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Dobro, a što je s Amazonom?

P/E preko 260. Čime opravdavaju toliki rast cijene od Nove godine na ovamo? Od 85 dolara na 110 dolara?! Nema zu više onog supermasivnog rasta prihoda koji je bio prije. Da..raste i dalje, ali 110$? Gimme a break…

BABA je, s druge strane, dobila gadne batine, kao i dosta toga u Kini, zbog tog njihovog zatvaranja. S obzirom da je WHO objavila i službei kraj pandemije nakon tri godine, ako sve prođe dobro s otvaranjem Kine plus očekivana premoćna pobjeda Kuomintanga na Tajvanu, to bi moglo dignuti Alibabu itekako.

MANEKENI      U HRVATSKIM VODAMA…

Opet ista priča s poplavama….Hrvatskom Kostajnicom….i opet  manekeni  koji glume stručnjake i velike radnike  iz Hrvatskih voda  ..sole pamet  oko  toga što je trebalo napraviti…

Kako ih nije sram doći na televiziju?

 

Zašto smo mi u Međimurju odradili izgradnju nasipa -ODMAH .nakon prve poplave  i

probijanja nasipa……a  ostali nisu ništa ….poduzeli ?

 

Ovo me podsjeća na to kako trejda Junferius, a kako Mitkko.

Junferius i laže kad prodaje.. Onda ne samo da su otkrivene njegove laži, nego je otkriveno i da je dosta rano prodao i zaradio za burek. Sad uživa u bureku na Splitskoj rivi.

mitkko, 12.05.2023. u 19:47

 





BudFox3, 12.05.2023. u 10:43



 

Još nema očitih znakova za daljnji propad BTC-a, pa treba biti oprezan za odbijanac, ali ako još malo cijena propadne i dođe do death cross-a, mogla bi cijena na nekih 15 -16k $, pa tu gledam ulaz, a do tada berem cvijeće i kiselim kupus hahahaha 🙂

 



 

Pa kada mislis shortati ako ne sada? Trebas pecati odbijanac i tu traziti ulaz u short, nesto kao na ovom grafu.

.

Ja sam stavio automatski stop nalog jos nesto povrh ovoga, tako da ako short krene u krivo imam svakako sigurnih +50%. Sve dalje je free ride.

Dobili smo odbijanac, nesto veci nego sto sam mislio, ali i dalje u razumnom range-u. Povecao sam short poziciju na 27.400, sada mi je prosjek ulaza 28.787.

.

Dakle, razanj je spreman, a zec je jos u sumi 🙂 Sada bi bilo lijepo kada bismo ubrzo vidjeli novi leg prema dolje.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Evo je lijepa crvena svijeća na BTC… nije trebalo dugo čekati. Krasna reakcija na neckline.

BTC je otišao iz +1 u -2% u sat vremena… ta predivna volatilnost 🙂

.

Score je trenutno +89%. Manje od donedavnih 100%, ali je veća pozicija i novi leg down je tek krenuo. Tako se barem za sada čini. Target je i dalje na oko 24.000.

.

Odoh sada u teretanu 😎

 

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

   Radniku iz ZAGREBA ….želim uručiti OTKAZ , zbog prireza !

Po čemu je on –   JBT. bolji od drugih  – da me košta  prirez Grada ZAGREBA ?

 

Ukinite prireze i  KOMUNALNE NAKNADE  koje su  VAN PAMETI !

New Report

Close