BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako Bog postoji, ima užasno crn…

Naslagali su tih kamera da to nije normalno.

 

https://kaportal.net.hr/aktualno/vijesti/4269698/vozaci-oprez-na-324-lokacije-vrebaju-vas-kamere-i-prate-brzinu-evo-popisa-gdje-se-sve-sad-nalaze-u-karlovackoj-zupaniji/

Ovo bi trebalo i kod nas negdje na obali, odmah iza kakve crkve.

 

Ovaj seks hotel samo za parove sa ‘sobom grijeha’ garantira da će ispuniti svaku vašu želju

Hvala  Vladi, što su napokon   poslali novce za  lijekove…

Da li je to Marić poslao na odlasku-  da se iskupi za to što je svima  mast vadio godinama,

nije plaćao kamatu za zakašnjela plaćanja,  spustio je cijene na granice  nerentabilnosti…

ili je to platio NOVI MINISTAR ???  Ako je to platio novi ministar- svaka mu čast.

P R I V O L A

Čarobna riječ u nekim trenucima ili  noćna mora  – kad je u pitanju   R B A  -BANKA U

HRVATSKOJ…..

Kad  klijent  RBA  banke  potraži   brzi kredit  u drugoj banci ….SERVER  TUĐE BANKE ..

mora se spojiti na SERVER  RBA  banke….kako bi provjerio  – da li klijent ima uvjete

za dobivanje brzog kredita po prekoračenju…

JESENTI   sve skupa i   prokleti server  RBA banke..koji    priječi   pristup  serveru u dijelu

KU-KUC-  na  plaće   klijenata  RBA………..badava pismene pritužbe….badava  razgovori

s operaterima ….

WHY????!!!

Ako su se banke dogovorile o suradnji, ako banke imaju različite kamate na tekve brze

gotovinske nenamjenske kredite –  koga vraga onda   RBA   zajebava  svoje klijente

i ne dopušta da sebi uzmu kredite  u drugoj banci…

GEORGE — čeka ….privolu banke….bez obzira na sve zadovoljavajuće  uvjete klijenta

PRIVOLA –   ne  funkcionira …jer  R B A  server  mrzi konkurentnu banku …………….!?

Namjerno ne otklanjanju   kvar ..?

ALO,  RBA …niste platili račune informatičarima….ili koji je razlog u pitanju ..?

“Nitko ne sme da nas bije”

J.V. i rock bend Babe

Anno domini 2022.

 

“Idi bre pa se leči”

MUP, anno domini 2022.

 

“Oćeš da obljižeš moj sljadoled?”

Casanova

 

 

 

Rađe mrtav nego u Čakovcu

ja

Ti bre Saško ne znaš tko sam ja?

https://www-businessinsider-com.translate.goog/big-tech-moonshots-over-amazon-facebook-google-microsoft-2022-9?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=hr&_x_tr_hl=hr&_x_tr_pto=sc

@Admin

Jel ima sanse da nekako oporavim password za svoj stari account na ovom forumu? Account je iz 2007. godine, “mitko” – sa jednim “k”.

2018. kada sam se ponovo aktivirao na forumu nisam uspio nikako resetirati password. Account je registriran na istu mail adresu.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

97 godina? Uh! Svake je godine iz Mirovinskog isisavala 300.000 kuna. To je oko 8,5 prosječnih mirovina. Anka partizanka.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/umrla-ankica-tudjman/2400943.aspx

 

https://www.mirovinsko.hr/hr/aktualna-statistika-za-srpanj-2022-isplata-u-kolovozu-2022/148

 

 

Ovih tjedana popirično sam se naživcirala ..i  to  zbog  bezobrazne komunikacije

uglavnom  javnih   službi ..

Toliko PRIJEDLOGA ZA OVRHU  već odavno nismo dobili !A je li za to uopće bilo potrebe.

Osim zahvalnih  referenata poduzeća,koji ti pakiraju PRIJEDLOG ZA OVRHu , ajde pa te

barem nazivu ,da  dug uplatiš na vrijeme,naročito ako to nisu veliki iznosi..

Ipak, prijedlozi  su SVAKOJAKI ,negdje moram tražiti podatke, negdje su podaci nebulozni..a oni što me najviše raživciralo ,kad  ugledna  KUĆA, sa x na kraju naziva

Veli………..gosp. ne mogu Vam reći taj podatak…to je tajni podatak ????KOJI qurac je  tajni …+ČEKAJTE  MALO!!! Vama  je  IZVOD OTVORENIH STAVAKA  potraživanja  -tajni

podatak..jeste Vi  normalni. ?Pošaljete   prijedlog za naplatu..a  ja ne znam kako su  sebi  knjižili  razne račune, kamate i sl ?

Najgore su naplate   HRT .. Ti  prijedlozi  za ovrhu, kad dođu do  odvjetničkog društva,

postaju prava ZAMKA ! Pazi-jedan poslovni račun na prijedlogu  – DRUKČIJI POSLOVNI

RAČUN  partnera kojem duguješ..?!

Treće,evo mi slučaja  kad je  vjerovnik preko punomoćnika,lijepo  uključio  i nedospjele

račune?

Izračun kamate :  JA  TO  POJMA NEMAM , u kojem bi više programu zadala..Svaki put

drukčiji  rezultati !Šaljem  obavezno VIŠE  nego  treba…neki dan ,jedva sam skužila

shemu po kojoj  se žele naplatiti  više  nego im pripada ..

DOBRO,recite taj ovršni zakon  je  VAMA O.K.? To je strašna  opasnost ako se ne poštuje  zakon .-a koliko vidim  FINA  U ZAGREBU – je totalno  SMEĆE – i uopće

ništa i nikoga  ne kontroliraju!

NEMA  MESA  ZA  BIJELE  ……..

 

Mi  njih zovemo Romi..oni  nas “bijeli “/  BELI /.

Dođem u subotu prije nego  odem kući u svoj raj, u KTC  po meso..onako ništa posebno..

U K  T C -U …S T A M P E D O  !!!!!!  Romkinje  u pratnji muškaraca i djece .trpaju  u kolica

hrpe  mesa , potrepšina za kuhanje i sl…Znam da dobivaju pomoć i sve to …IPAK-

OTIŠLA sam  neobavljenog posla jer je red za meso bio preko 20 metara …..

Drugi dan  ISTA PRIČA!…Dilemu  je otkrio Rom, koji je rekao da su obitelji dobile

ZAOSTATKE  ..čega ? dječjeg doplatka, soc.minimuma..? Od Vlade RH..?

Većina Roma -RADI  ,čak i većina mlađih žena i žena srednje dobi….Kako  onda

drugi  koji  rade  ne dobivaju  isto ?   Gdje je sad TA VELIKA RAZLIKA Roma i bijelih u

MEĐIMURJU..kad je većina domicilnog stanovništa  takodjer osiromašena,a ništa

im ne dolazi ..niti bonovi za hranu., niti  za struju,  niti  za drva?

Da li  novinari mogu to detaljnije objasniti  naciji–ili ćemo  i dalje gledati  naš gladan

narod kako nema za jesti, dok  NEZAPOSLENI ili ZAPOSLENI  ROMI..ne znaju  kod

bi  sa SOCIJALNOM POMOĆI?    PA, koliko  je samohranih  žena s djecom ,pa im nitko

ne šalje bonove..ili  umirovljenika  s mirovinama  ispod  soc.minimuma…….?

Kako  ne smiju kupovati  alkohol,  i ne znam što još/ novinari  bi malo mogli doći

poslijepodne kad dođu socijalne pomoći  pa nas riješiti dileme …sve će Vam reći, bez brige..

IZNOSI KOJE  SU TROŠILI su oko = 15.000,00 kuna  i više..

odi kupovat meso u vajdine mesnice. razlika u cijeni minimalna, kvaliteta puno bolja.

was macht es?

New Report

Close