BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@croman
.. ma kakva jugo-nostalgija, eventualno za mladošću, kad je duh još bio mlad i neopterećen, pun ideala. A za današnje mlade ljudi kojih je većina na ovom forumu, i ne znaju kakav je život bio nekad, ovaj film daje dobar presjek života obične radničke obitelji.
p.s. hebo politiku, a i vladu pomalo.

Isprike za OT evo jedna za lulu Vaš link

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Arch Crawford—publisher of Crawford Perspectives and Wall Street’s best-known astrologer, according to Barron’s—has mentioned the date of July 26. He said it’s the worst day astrologically and technologically that he can see on charts in 10,000 years. I asked him at a conference how bad that was and he said, "It’s so bad I can’t imagine what could happen"—you know, World War III, Iran invasion, complete systemic economic crash, or whatever.

Još tjedan dana

Nemojte poslije reći da niste znali

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim

haha i kod nas ide rasprodaja od strane hfp-a

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Preporucujem Poslovnom da pretvori Tehnicka Analiza u dva ili vise smjerova:

1 Tehnicka analiza : standardni Ta- forum

2 Tehnicka analiza : Ewt_metoda_forum

3 predlog ?

Mozda na taj nacin bi bilo vise i kvalitetnije aktivnosti na tim forumima

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ewt spada u TA i mnogi ga kombiniraju s ostalim pristupima (obrasci, oscilatori,divergencije…)…
sinergija je pozitivna energija.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ekipo,

Imate temu

http://www.poslovni.hr/forum/elliott-wave-theory-ewt–ezoterija-analiza-usporedbe-predvidanja-6219-pg14.aspx

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Ekipo,

Imate temu

http://www.poslovni.hr/forum/elliott-wave-theory-ewt–ezoterija-analiza-usporedbe-predvidanja-6219-pg14.aspx


Vjeko

" DlZELAS | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja | profil
korisnik od: 04.05.2009.
ocjena poruke
51%
zajednica
– moderatori
Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize aloo eweteisti, ima li koga???? "

Vidim da Delux zove od 19.05.2009…ali odgovora nema.. nista od te teme..hehe

Cromane…

Nemoj ocekivati ikakve EWT analize na ovom forumu, jer osim tebe Geronima i Pluton-ice, ovdje nitko ne poznaje gotovo ništa od EWT..
Ne moze se EWT nauciti za mjesec ili godinu dana…

Pa nekoliko puta sam ovdje pitao pojedine clanove koji su se predstavljali kao vrsni "majstori ewt.a" neke pojedinosti, tj neleogicnosti oko njihovih grafova, odgovora naravno nije bilo…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Cromane…

Nemoj ocekivati ikakve EWT analize na ovom forumu, jer osim tebe Geronima i Pluton-ice, ovdje nitko ne poznaje gotovo ništa od EWT..
Ne moze se EWT nauciti za mjesec ili godinu dana…

Pa nekoliko puta sam ovdje pitao pojedine clanove koji su se predstavljali kao vrsni "majstori ewt.a" neke pojedinosti, tj neleogicnosti oko njihovih grafova, odgovora naravno nije bilo…


Delux

Znam … zato sam i pisao prijasnju poruku.A plus toga vidis da je mrtvo na Tehn analiza forumu .
Standard TA daje im samo "stepenice" …sa njime se ne moze videti formacije kao sa EWT metodom.

Zato vecina nezna gdi SP ili Crobex ide…thats a fact

A kad se radi o SP..pazi one razine..



Cromane…

Nemoj ocekivati ikakve EWT analize na ovom forumu, jer osim tebe Geronima i Pluton-ice, ovdje nitko ne poznaje gotovo ništa od EWT..
Ne moze se EWT nauciti za mjesec ili godinu dana…

Pa nekoliko puta sam ovdje pitao pojedine clanove koji su se predstavljali kao vrsni "majstori ewt.a" neke pojedinosti, tj neleogicnosti oko njihovih grafova, odgovora naravno nije bilo…


Delux

Znam … zato sam i pisao prijasnju poruku.A plus toga vidis da je mrtvo na Tehn analiza forumu .
Standard TA daje im samo "stepenice" …sa njime se ne moze videti formacije kao sa EWT metodom.

Zato vecina nezna gdi SP ili Crobex ide…thats a fact

A kad se radi o SP..pazi one razine..
[/quote]
Naravno!

Hvala ti!

Imas pp

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Cromane…

Nemoj ocekivati ikakve EWT analize na ovom forumu, jer osim tebe Geronima i Pluton-ice, ovdje nitko ne poznaje gotovo ništa od EWT..
Ne moze se EWT nauciti za mjesec ili godinu dana…

Pa nekoliko puta sam ovdje pitao pojedine clanove koji su se predstavljali kao vrsni "majstori ewt.a" neke pojedinosti, tj neleogicnosti oko njihovih grafova, odgovora naravno nije bilo…


Delux

Znam … zato sam i pisao prijasnju poruku.A plus toga vidis da je mrtvo na Tehn analiza forumu .
Standard TA daje im samo "stepenice" …sa njime se ne moze videti formacije kao sa EWT metodom.

Zato vecina nezna gdi SP ili Crobex ide…thats a fact

A kad se radi o SP..pazi one razine..
[/quote]
Naravno!

Hvala ti!

Imas pp

[/quote]

Evo i od mene malo skala.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

drago mi je zbog novog posla, ali mislim da pobjeda laže.
pokušava ovim današnjim spinom sebe prikazati svecem nasuprot onih koji su kritizirali njegove laži o novim poslovima. mislim da je ovo izveo tako da je ujutro pretraživajući makedonske portale slučajno pronašao vijest o ingri, onda je opet bez pokrića na forumu objavio da su dobili novi posao i pustio da te drugi pljuju kao inače, a za kraj je navečer pobjedosnosno objavio link i tobože svima dokazao kako je cijelo vrijeme bio u pravu.
jesam li pogodio? [proud]

New Report

Close