BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

evo malo razbribrige 🙂

mi smo ipak zemlja slučaj

700,00 EURA

Najtraženiji program , koji dolazi iz Slovenije, košta 700,00 Eura, a namijenjen je
UGOSTITELJIMA , koji prikrivaju promet u svojim lokalima , i ne plaćaju porez na
prodaju pića , hrane i ostalog ………..
Kada se na jesen , porezne uprave , spoje na kase ugostiteljskih lokala, spretni
informatičari, već su pripremili DVOSTRUKI KNJIGOVODSTVENI program, putem kojih
će vlasnici lokala i nadalje varati državu na prometu tj.porezima u ugostiteljstvu.
Prometi u lokalima koji rade kao noćni barovi- doseže i =70.000,00 kuna , dnevno – a samo mali dio
toga je stvarno prijavljen…

Zašto nitko od inspektora u Općinama i Gradovima- ne zna procijeniti PROMET LOKALA,
i ne podnosi prijave protiv rada na crno- ostaje nepoznanica…………?

Država propušta NOVAC- koji privatnici sebi stavljaju na stranu- ali je aktivna u povećanju
nameta najsiromašnijima…… APSURD !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vlado DOMINIĆ….nemoj nas razočarati -i sretno!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Netreba zatvorit ZSE kad nije bila zatvorena u danima krize 2008 u proljeće kad je 25% burzi u svijetu bilo zatvoreno po nekoliko trgovinskih dana radi očuvanja cjena i kad su neke bile kamenovane naši mirovinci su dobili zeleno svjetlo od HANFE i SAMODOLA za masakriranje i nekontrolirano povlačenje novca iako u zakonu stoji sasvim drugačije
Treba zatvorit i to na doživotnu robiju po nekoliko ljudi iz svakog fonda i naravno hanfe
USKOK šuti država šuti svi šute znači nekakav je interes u pitanju kome e to je pitanje

DALI NEKO ZNA DALI JE BAR JEDNA EMISIJA BILA NA TV O ZSE DA SE SASTANU PA DA RAZGLABAJU
NIKAD NITI NIJEDNA

EU u 2 dana 4% raste danas će možda malo u crveno al mi sa crvenim 5 godina koliko je samo naroda uzgubilo odnosno koliko je narodu opljačkano samo do sad

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

molio bi forumaše ovako javno da mi nešalju poruke sa psovkama radi mog pisanja o pljački na burzi

ako se koji pronašao u tom nisam mu ja kriv

očito je da se pljačka cjelo vrijeme unazad 5 god

sve mogu argumentirati

molim modreratora da ovo pusti

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


molio bi forumaše ovako javno da mi nešalju poruke sa psovkama radi mog pisanja o pljački na burzi

ako se koji pronašao u tom nisam mu ja kriv

očito je da se pljačka cjelo vrijeme unazad 5 god

sve mogu argumentirati

molim modreratora da ovo pusti

a ja molim moderatora da sve tvoje postove u buduće prebacuje na bez cenzure jer svaki dan pišeš 4-5 bezveznih postova istog sadržaja, a to već prelazi u spamanje i trolanje!
hvala

p.s. nemam nikakve veze s brokerima ni fond managerima, samo mi je dosta ovih besmislenih postova!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Zanimljiv je ovaj forum…..
Nekad treba po dan-dva da se "oključaju" neki komentari za one koji nam nisu "prijatelji", a nečije komentare vidimo odmah, bez obzira na status…… [rolleyes]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ja i pišem samo jedno a to je KAKO NAS PLJAČKAJU POD ZAŠTITOM HANFE a nemorate čitat kao što ja ne čitam kad silni analitičari DAJU PREPORUKE za kupnju dionica
Svi u svijetu imaju nakon zatvaranja TK javno na TV stanje zašto je nešto palo -naraslo
Svud u svijetu je TK ogledalo države -možete mislit kakvo je onda naše
A kod nas kad neka firma sklopi nekakav posao odma taj dan padne za 10% strašno kakav lopovluk

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

prije smo imali onog redikula Sefa sta je svaki dan pisa o padu, sad ovoga…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ja i pišem samo jedno a to je KAKO NAS PLJAČKAJU POD ZAŠTITOM HANFE a nemorate čitat kao što ja ne čitam kad silni analitičari DAJU PREPORUKE za kupnju dionica
Svi u svijetu imaju nakon zatvaranja TK javno na TV stanje zašto je nešto palo -naraslo
Svud u svijetu je TK ogledalo države -možete mislit kakvo je onda naše
A kod nas kad neka firma sklopi nekakav posao odma taj dan padne za 10% strašno kakav lopovluk

nitko tebi ne brani pisati, ali onda piši na "bez cenzure" jer ovo tvoje pisanje nema nikakve veze s "komentarima trgovanja"….svaki dan pišeš jedno te iste postove i to već prelazi u spamanje! zatrpavanje ove teme ponavljajućim postovima ne smeta samo meni, nego većem broju forumaša, što vidim po komentarima…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Pa i ovi nas pljačkaju svaki dan na jedan te isti način i to sa našim novcem

pa tako i ja svaki dan ponavljam isti o toj pljački

pa na kraju nevidim tu pljačku samo ja to su činjenice što svi vide osim onih mjerodavnih što bi trebali da vide
pa zar reciomo hanfa nevidi kad jedan fond namjerno ide rušit jednu dionicu zašto tu nema nekog objašnjenja zašto je dionica pala npr.10% a ugovorila posao 10mil eura a zašto dionica raste 10,20,il50 % a u stečaju i blokirana disu tu kakva objašnjenja čemu služi na kraju REGULATOR TRGOVANJA

Šta je hanfa učinila kod preuzimanja VUPIKA -čista pljačka

šta je sa dalekovod , beljom što se šuti o to preuzimanju što se neprogovori da se radi tog i cjena namjerno urušila i za čiji interes

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Čepin
Jedino što možeš je tu pisati dok ti ne dosadi ili dok ne dosadiš moderatoru. Što se mene tiče ti piši kolko te grlo nosi.Sve drugo uglavnom možeš mačku o rep okačiti jer kad bi i imao neke zrele indicije ili čak dokaze opet ti ostaje pravosuđe da se to dokaže i isprocesuira i tako bliže i tako dalje. U svemu tome samo nemoj zaboraviti da je Hrvatska već na prvo gledanje jako jako mala zemlja npr. http://www.vsrh.hr/EasyWeb.asp?pcpid=182

Scrapman

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

@cepincepin [thumbsup]

tri najveća zla od samostalnosti
-agresija četnika
-privatizacija
-tržište kapitala

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Pa i ovi nas pljačkaju svaki dan na jedan te isti način i to sa našim novcem

pa tako i ja svaki dan ponavljam isti o toj pljački

pa na kraju nevidim tu pljačku samo ja to su činjenice što svi vide osim onih mjerodavnih što bi trebali da vide
pa zar reciomo hanfa nevidi kad jedan fond namjerno ide rušit jednu dionicu zašto tu nema nekog objašnjenja zašto je dionica pala npr.10% a ugovorila posao 10mil eura a zašto dionica raste 10,20,il50 % a u stečaju i blokirana disu tu kakva objašnjenja čemu služi na kraju REGULATOR TRGOVANJA

Šta je hanfa učinila kod preuzimanja VUPIKA -čista pljačka

šta je sa dalekovod , beljom što se šuti o to preuzimanju što se neprogovori da se radi tog i cjena namjerno urušila i za čiji interes


Samo kolega piši ima nas koji te podržavamo,a ove *** samo stavi na ignor [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


molio bi forumaše ovako javno da mi nešalju poruke sa psovkama radi mog pisanja o pljački na burzi

ako se koji pronašao u tom nisam mu ja kriv

očito je da se pljačka cjelo vrijeme unazad 5 god

sve mogu argumentirati

molim modreratora da ovo pusti

Uzalud

šef Hanfe je prijatelj Milanovića i zajedno sve znaju .
Znaju tko, kada, gdje, koliko, ali i za koga.

New Report

Close