BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vatreni frende ti stvarno ne razumiješ ovu igru,odi u policajce,a po shvaćanju i pisanju ti i jesi drot.

Pa ja i jesam policajac, ali razumijem igru jer da ne razumijem kupovao bi Ingru po 10 i nadokupljivao po 5, 8 i 7, a po 4 bih se predao i kukao po forumu [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Pa vidi se po piskaranju.Nego kad mijenjaš avatar?

peyo

volio bi kad bi neko mogao azurirati podatke koliko je prosle godine otislo u drzavni proracun na ime dividendi znaci koliko je RH uprihodila o dividendi prosle godine i koje su projekcije za ovu godinu


Pa vidi se po piskaranju.Nego kad mijenjaš avatar?

Kad Ingra dođe na 10 kn…ili u prijevodu NIKAD [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Pa vidi se po piskaranju.Nego kad mijenjaš avatar?

Kad Ingra dođe na 10 kn…ili u prijevodu NIKAD [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
Mislim da sam te pobijedio…vrijeme je da me opet staviš na ignore [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ma frende jesi mi na ignore,ali si mi i toliko simpatičan,da jednostavno ne mogu te držati na ignore.Sretno.

peyo


Ma frende jesi mi na ignore,ali si mi i toliko simpatičan,da jednostavno ne mogu te držati na ignore.Sretno.

pa daj se odluči…ti da si žensko bio bi junferica do kraja…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Vatreni frende ti stvarno ne razumiješ ovu igru,odi u policajce,a po shvaćanju i pisanju ti i jesi drot.

Pa ja i jesam policajac, ali razumijem igru jer da ne razumijem kupovao bi Ingru po 10 i nadokupljivao po 5, 8 i 7, a po 4 bih se predao i kukao po forumu [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
Aha , ha , ha policajac u vrtiću a od riječi fend i drot kao i ostalih bisera mi se smuči , čemu služi naš hrvatski jezik kad glupani uvode tuđice ili kuju sami glupe novokovanice . Kao recimo tata = mamokres fuj primitivizma.

Vatreni1….. koliko policajac mora zarađivati- da bi imao novaca za burzu ?

Ili , prevedeno, otkud ti novac za dionice i burzu , ako si policajac ….sa prosječnom plaćom ? Gdje si ga zaradio , na kojoj funkciji,
kolika ti je penzija kao hrvatskom branitelju …ili plaća , ako radiš na fuš- / ugovor/ kod
Zaštitara ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Vatreni1….. koliko policajac mora zarađivati- da bi imao novaca za burzu ?

Ili , prevedeno, otkud ti novac za dionice i burzu , ako si policajac ….sa prosječnom plaćom ? Gdje si ga zaradio , na kojoj funkciji,
kolika ti je penzija kao hrvatskom branitelju …ili plaća , ako radiš na fuš- / ugovor/ kod
Zaštitara ???

Kako od kud mu pare? Kaj ne čitate vi kolegice s čim nam se naši drotovi bave. Preko dana policajac a preko noci pljackaju ugostieljske i ine objekte. Evo naši su jednog ufatili ali navodno nije sam [proud]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Sad smo zastranili na ovoj temi.Gle ovo-gledam dnevnik,i zamisao,oli ti pitanje- koje je najunosnije zanimanje…………..penzioner.A danas je 1:1 1 radnik jedan penzić.A evo kako se zbrinjava višak radnika u javnom sektoru,u INI,u HT-U,u HŽ-u…….dokup staža i fiju u sigurnost mirovine.Osobno mi je drago za te ljude da su se spasili makar malo i sa tim ne baš malim otpremninama koje idu od 200 do 3500000 kuna mogu preživjeti.Ali na taj način dobivamo 1 radnik,naprama 2 penzića i to definitivno ide u 3pm.Višak radnika zbrinut,velike firme i dalje proglašavaju dobit,djeca se ne zapošljavaju,dionice istih unatoč dobiti padaju………..uauuuuuuuuu…ko je tu lud.Iz šupljeg u prazno.
A Zlatkec-moram ti odgovoriti-pa nisi valjda profesor Hrvatskog,da na sleng daješ jedinice.Drugo,da bi ti mogao danas govoriti čistim ili iskrivljenim Hrvatskim jezikom,ja kao branitelj dragovoljac domovinskog rata sam ti zajedno sa policajcem Vatrenim i sa puno naših kolega šta živih šta mrtvih,šta u kolicima……….OMOGUĆILI.
A ono treće-ti prozivaš mene, a pogledaj svoj avatar-Zlatkec.Koliko ja znam u katoličkom kalendaru piše Zlatko,pa zašto onda se sramiš .Pišeš umanjenicom…….a tako pišu …….pa nisi valjda……
Zlatko-Zlatkec??????????????????

peyo


Vatreni1….. koliko policajac mora zarađivati- da bi imao novaca za burzu ?

Ili , prevedeno, otkud ti novac za dionice i burzu , ako si policajac ….sa prosječnom plaćom ? Gdje si ga zaradio , na kojoj funkciji,
kolika ti je penzija kao hrvatskom branitelju …ili plaća , ako radiš na fuš- / ugovor/ kod
Zaštitara ???


HA majami, nađe se…. zaustavljam, pretresam, hapsim, osvajam, prisvajam, dogovaram se (pa ljudi smo) i tako burek po burek …palača [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Za REKET I IZNUDU….Vlada mora transparentnije OTVORITI SLUŽBU ZA PRIJAVU REKETA / ponovno!/
– CRVENI TELEFON ! / broj i osobu s kojom mogu građani i pravne osobe razgovarati bez sankcija zbog prijave a treba omogućiti i anonimnu prijavu /
Jedno vrijeme je to bilo korisno, što se moglo prijaviti svako reketiranje , bez ikakvih posljedica
za onog tko – prijavljuje kazneno djelo…….
E, ……….a kad se brdo odvalilo……to je bila spoznaja stoljeća!!! Trifrtalj Hrvatske u pekmezu!
Sad se to malo smirilo…ali, treba nastaviti…

Priča s policijom i hrvatskim braniteljima / naravno, ne svim / počinje od početka rata, kad
je Tuđman Franjo, u nedostatku dobrovoljaca…pomilovao stotine kažnjenika, od kojih su se mnogi
dobro popeli na društvenoj ljestvici……….Kako se kaže, vuk dlaku mijenja, ćud -nikada!
Što Vi mislite- zbog čega je krepao PROGRAM POVEZIVANJE BAZE PODATAKA ..oko korištenja raznih
prava i socijalne arhive oko svega….??? / nije krepao, nego nije stavljen u funkciju/…
A u arhivi , imade svega …..pa i povijest izdržavanja kazni…..popis kaznenih djela , pa , sve..
Tek će se tada vidjeti bratska povezanost određenih krugova ……………….ipak, svaki
bivši kažnjenik ima pravo na svoju privatnost i zaštitu podataka radi svoje sredine i obitelji…
I to treba poštivati, naročito ,ako je kazna imala svrhu.
Nakon velikih riba, na redu su sitnije ribice….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Za REKET I IZNUDU….Vlada mora transparentnije OTVORITI SLUŽBU ZA PRIJAVU REKETA / ponovno!/
– CRVENI TELEFON ! / broj i osobu s kojom mogu građani i pravne osobe razgovarati bez sankcija zbog prijave a treba omogućiti i anonimnu prijavu /
Jedno vrijeme je to bilo korisno, što se moglo prijaviti svako reketiranje , bez ikakvih posljedica
za onog tko – prijavljuje kazneno djelo…….
E, ……….a kad se brdo odvalilo……to je bila spoznaja stoljeća!!! Trifrtalj Hrvatske u pekmezu!
Sad se to malo smirilo…ali, treba nastaviti…

Priča s policijom i hrvatskim braniteljima / naravno, ne svim / počinje od početka rata, kad
je Tuđman Franjo, u nedostatku dobrovoljaca…pomilovao stotine kažnjenika, od kojih su se mnogi
dobro popeli na društvenoj ljestvici……….Kako se kaže, vuk dlaku mijenja, ćud -nikada!
Što Vi mislite- zbog čega je krepao PROGRAM POVEZIVANJE BAZE PODATAKA ..oko korištenja raznih
prava i socijalne arhive oko svega….??? / nije krepao, nego nije stavljen u funkciju/…
A u arhivi , imade svega …..pa i povijest izdržavanja kazni…..popis kaznenih djela , pa , sve..
Tek će se tada vidjeti bratska povezanost određenih krugova ……………….ipak, svaki
bivši kažnjenik ima pravo na svoju privatnost i zaštitu podataka radi svoje sredine i obitelji…
I to treba poštivati, naročito ,ako je kazna imala svrhu.
Nakon velikih riba, na redu su sitnije ribice….


TAko je !!! Živio AFŽ !!!!! [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Vatreni1….. koliko policajac mora zarađivati- da bi imao novaca za burzu ?

Ili , prevedeno, otkud ti novac za dionice i burzu , ako si policajac ….sa prosječnom plaćom ? Gdje si ga zaradio , na kojoj funkciji,
kolika ti je penzija kao hrvatskom branitelju …ili plaća , ako radiš na fuš- / ugovor/ kod
Zaštitara ???

MAjami, ti ko da si jedna od nas…
18:29 Brokeri i fond manageri su doma otišli…….? Nigdje nikoga………….?
Ili još bolja [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close