BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Konačno su Agram brokeri uveli skrivene naloge. Mogu reći da je burza sada prava igraonica. Toliko novih opcija, toliko gluposti. Bio bi red da nam uvedu autiće i lutkice. Pa da se svi možemo zabavljati. Trgovanje na zse stvarno više nema smisla


U tome i jest bit reklame. Vidiš kako si zapamtio o čemu se radi! I meni malo zasmetaju, ali što češ!?

Ignorirati, ne čitati predmetnu reklamu. Nego se odmah vratiti na prethodnu stranicu, refrešati ju i pokušati ponovo upisati post. Ponekad uspije.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Konačno su Agram brokeri uveli skrivene naloge. Mogu reći da je burza sada prava igraonica. Toliko novih opcija, toliko gluposti. Bio bi red da nam uvedu autiće i lutkice. Pa da se svi možemo zabavljati. Trgovanje na zse stvarno više nema smisla

Ima, ima smisla. Naprosto zato jer su uvedeni skriveni nalozi, pa špekulanti nikada nisu sigurni koliko im novaca treba da bi namjerno podigli ili spustili ciljanu cijenu. Sad se igra malo poštenije, a bit će i manje ošišanih ovaca koje nakon toga pobjegnu sa burze i nikad se ne vrate. Ovako je bolje. Vidjet ćeš s vremenom.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

DNEVNIK – NOVA TV…..intervju Mislav Bago- Jovanović Željko !

MIslave, POKRIJ SE UŠIMA !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

nije mi jasno kako frizeri mogu biti reporteri……i otimati posao profesionalcima [smiley]


DNEVNIK – NOVA TV…..intervju Mislav Bago- Jovanović Željko !

MIslave, POKRIJ SE UŠIMA !


Tog Jovanovića kod nas samo što ne gađaju jajima. Da nisu jaj skupa. [smiley]

If something is too good to be true...it probably is.

A tebi kao trebaju jači izvori ili ne vidiš dobro.

Uhljebe na ulicu!!!!!



Konačno su Agram brokeri uveli skrivene naloge. Mogu reći da je burza sada prava igraonica. Toliko novih opcija, toliko gluposti. Bio bi red da nam uvedu autiće i lutkice. Pa da se svi možemo zabavljati. Trgovanje na zse stvarno više nema smisla

Ima, ima smisla. Naprosto zato jer su uvedeni skriveni nalozi, pa špekulanti nikada nisu sigurni koliko im novaca treba da bi namjerno podigli ili spustili ciljanu cijenu. Sad se igra malo poštenije, a bit će i manje ošišanih ovaca koje nakon toga pobjegnu sa burze i nikad se ne vrate. Ovako je bolje. Vidjet ćeš s vremenom.
[/quote]

Ja baš kolega mislim suprotno. Na nelikvidnoj dionici mogu zadati nalog da kupujem 1000 komada i dignuti cijenu za 100%. Ukoliko mi netko proda manje od 1000 komada, taj nalog neće biti izvršen. I ja ću u cijelosti imati svoje novce. A ukoliko me netko preskoči i kupi iznad mene, to će biti izvršeno. Dakle čista manipulacija tržištem.

Po tom principu jaki igrači iz Topa 10 mogu raditi što hoće


Kolege hvala vam na PP podrške i brojnim zahtjevima za prijateljstvom.
Imate priliku moderatoru pisati da me odmoderira umjesto da me na PP pitate šta sam napisao.
Korisnik sam više od 3 godine, samo sa 1 nickom, ali nije bilo sluha de me odmoderira.
Zločesti će reći da nemam neku kvalitetu postova, ali opet mi šalju zahtjeve za prijateljstvom.
Nikad nikoga nisam vrijeđao već sam uvijek samo izražavao svoje stajalište.
Jbg nekad nekome to nije pasalo…
Zato evo tražim (umoljavam) moderatora da me odmodrerira, a ako želite priključite se zamolbi.

Je je…nikog nisi vrijeđao…a pisao si na LKPC svojevremeno da ide na 7000. To je mene vrijeđalo jar ja sam bio siguran da ide na 10.000 [lol] ….šala mala.
A ništa ,ti ljepo prihvati prijateljstva pa ćeš čitati (i ti i oni) sve kao da si odmoderiran. Ja imam tako dugu listu prijatelja da je ne mogu ni pročitati.I garantiram ti da pored ovih silnih prijatelja neprijatelj mi ne treba [lol]

ps:navodno pomaže ako pošalješ dvije staklenke kiselih krastavca…. [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/svjetski_mocnici_uz_pomoc_rohatinskog_i_skegre_namjerno_su_nas_gurnuli_u_ropstvo/422227.html

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)

U upravi Dioki-ja je banda, i Dioki nikada neće doći na zelenu granu dok je ta ekipa tamo. Koliko treba još napraviti gubitaka, financijske štete, minusa, dugova da oni oni?

Riječima Luke Bulića, jednog OKI-jevog djeteta, opisujem trenutno stanje u firmi

JEBO TE LED
KAD VIDIM GDJE RADIM I ŽIVIM, SEBI SE DIVIM, JEBO TE LED
KAD OTPLATIM KREDIT VEĆ ĆU POSJEDIT, JEBO TE LED
GOSPODIN SKIPER IZ UPRAVE I FIRME SE NEDA, JEBO TE LED
KAKAV JE GABOR UŠAO U UPRAVU GIGANTA, JEBO TE LED
SVE FOLIRANTI I CIRKUSANTI, JEBO TE LED
JEBO TE LED, O JESU LI SVJESNI LIJEVI I DESNI,
JEBO TE LED, I ZAR NE VIDE DI OVO IDE, MA JEBO TE LED
I BAŠ OD SRCA SVAK RADNIKE PRCA, PA JEBO TE LED…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

sve je isto kao i pred početak prošle recesije:rohatinski upozorava,smanjuje se lagano procjena za bdp,dionice padaju a da mnogi se još pitaju zašto,iduće godine slijedi i pad kreditnog rejtinga i pozivanje mmf a u pomoć,jer nam nitko normalan više neće davati kredite,pa čak ni po većoj kamati..na istom smo putu kao i grčka,irska,italija,španjolska..što je najgore,sve opcije koje su dosad poticale rast bdp su istrošene..politika i banke svojom bahatošću su došle do kraja,jer ne mogu više musti ekonomiju koja je gotovo na koljenima..dolazi vrijeme za naplatu bahaćenja,zvijer se još koprca,političari i dalje lažu,ali stvorit će gnjev ljudi koji su izgubili posao i novac..ja idićih 5 godina ne bih volio biti ni bankar ni političar,to će biti najnepopularnije zanimanje..džaba vozarine,džaba dobra bilanca,kad na tržištu nema novca..samo je jedan smjer aktalan…idemo dolje…u petoj brzini…žao mi je ako nekomu nabijam negativnosti ovdje na forumu,ali ako je demokracija,svatko ima pravo iznijeti svoje mišljenje..nije ni druk prema dole,jer ionako ne namjeravam kupiti niti jednu dionicu..ovo je realno stanje stvari na kojeg mnogi upozoravaju ima već 5-6 godina…samo što financijski titanik tone sporo,i naravno netko će se izvući,a netko će potonuti,tj-većina će potonuti…


[Je je…nikog nisi vrijeđao…a pisao si na LKPC svojevremeno da ide na 7000. To je mene vrijeđalo jar ja sam bio siguran da ide na 10.000 [lol] ….šala mala.

Bio sam mlad….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

http://www.jutarnji.hr/boris-dezulovic–bombe–raspe–livorveri—godine-koje-su-pojeli-hadezeovci/983029/

[thumbsup]

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)


jel ima sta novo sto se tice jezica

Ježeva kućica!
SLAVNI LOVAC

Po šumi, širom, bez staze, puta
Ježurka Ježić povazdan luta.
Lovom se bavi ćesto ga vide,
s trista kopalja na juriš ide.
I vuk i medo, pa čak i – ovca,
poznaju ježa, slavnoga lovca.
Jastreb ga štuje, vuk mu se sklanja,
zmija ga šarka po svu noć sanja.
Pred njim dan hoda, širi se strava,
njegovim tragom putuje slava.

New Report

Close