BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vatreni, idem u Italiju s gorčinom.Svaki put mi burza zagorči život..i ne pušta me da se maknem od
povremenog stresa..
Znam , da bi rekli..pa prodaj sve …neću! Poduzetnici su postojali prije i poslije burze.
Sve drugo što funkcionira samo na kocki su gubitnici…..

p.s. previše šokova…moram se odmoriti…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

SEEBIZ Wall Street već 8 dana blokiraju moji istomišljenici..protiv financijske oligarhije..
Zamislite prosvjed pred Zagrebačkom burzom… tko bi imao hrabrosti stati pred zgradu i protestirati protiv ove pljačke…
Ima li u Hrvatskoj financijske oligarhije….Moglo bi doći i do zabune, pa bi prosvjednici
bili na relaciji Hanfa -burza…ne znaš zapravo gdje bi bilo zgodnije iskaliti bijes….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

A kolega techman po kojoj ste vi cijeni zaglavili na bdss ako nije tajna ?
Ako ste uopće zaglavili…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Macheta
3. Da bi bili vjerodostojni dajte i vremenski okvir kad će se to šta navješćujete i dogoditi
5. Ja vjerujem da ima dionica koje će sve to obaviti brže i više. Ovo je treća godina da nisam u brodarima……..

A koje su to dionice koje će sve to obaviti brže i bolje ? Od Mačete tražite da vam napiše sat i minute kako će se dionica kretati, dajte vi napišite koju su to bolje dionice !

ATENA – Grčki ministar financija Evangelos Venizelos je, kako su objavila dva atenska dnevna lista, rekao da je kontrolirani bankrot uz brisanje 50 posto duga vlasnicima grčkih obveznica jedan od tri moguća scenarija za rješenje fiskalnih problema te prezadužene zemlje.

Političari su političari . Ta poruka je išla vjerovnicima odnosno bankama koje guše Grčku da im vrati novac. Drugim riječima, ako ne prestanete piliti ostati ćete bez pola novaca, rekao je ministar financija.
Grčkoj Vladi je sada veći problem napraviti sveobuhvatnu državnu štednju i pokrenuti socijelni bunt pa možda i glave riskirati nego pohlepnim bankama ne vratiti zaradu, naglašavam, zaradu, jer 2/3 duga je zarada !!!!!!!!!

Bankrot Grčke je najmanji problem za Grčku kolega, a puno veći za vjerovnike, kužite ????????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


A koje su to dionice koje će sve to obaviti brže i bolje ? Od Mačete tražite da vam napiše sat i minute kako će se dionica kretati, dajte vi napišite koju su to bolje dionice !

Kolega ja sam konzultant pa nerado dajem besplatne savjete ali vjerujem da su to KODT-RA i KOEI (obe imam u portfelju i planiram debljati). Ima i jedna koja je po meni stvorena za trejdanje i igranje na ovakve situacije ali nju bi ipak zadržao za sebe.

Eto ja bio iskren 66.6%. Sad da vidim Vas. Koliko znamenaka vam ima srednjak ATPL? Tri ili 4? Mora da je gadno jer spavate na ovom topicu. Od zadnjig 8 postova 5 je na ATPL a niste je ni prijavili u portfelj.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

kolega upitao sam vas po kojoj ste cijeni uzimali bdss ako nie tajna,hvala unaprijed…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


A kolega techman po kojoj ste vi cijeni zaglavili na bdss ako nije tajna ?
Ako ste uopće zaglavili…

Jesam i nije za hvaliti se. Kaže moj kolega koji ima dosta BDSS: Je me prevario odlaskom sa burze ali mlađi sam od Vice a biologija je nešto ne može prevariti i zato mi jackpot ne može pobjeći.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



A koje su to dionice koje će sve to obaviti brže i bolje ? Od Mačete tražite da vam napiše sat i minute kako će se dionica kretati, dajte vi napišite koju su to bolje dionice !

Kolega ja sam konzultant pa nerado dajem besplatne savjete ali vjerujem da su to KODT-RA i KOEI (obe imam u portfelju i planiram debljati). Ima i jedna koja je po meni stvorena za trejdanje i igranje na ovakve situacije ali nju bi ipak zadržao za sebe.

Eto ja bio iskren 66.6%. Sad da vidim Vas. Koliko znamenaka vam ima srednjak ATPL? Tri ili 4? Mora da je gadno jer spavate na ovom topicu. Od zadnjig 8 postova 5 je na ATPL a niste je ni prijavili u portfelj.
[/quote]

Kod tih dionica neće bit nekog pomaka – dok god se svaki veći posao bude ugovarao preko Konćar KET-a. Za pomak na tim dionicama su potrebne dvije stvari :
-oporavak Lijepe naše
–reorganizacija poslovanja unutar same grupe.
Trenutno što vrijedi su Končar energetski transfornmatori, a to je samo radi preuzimanja od strane Siemensa…
Znali tko kad će se na burzu izlistat Končar metalne konstrukcije?

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Kolega ja sam konzultant pa nerado dajem besplatne savjete ali vjerujem da su to KODT-RA i KOEI (obe imam u portfelju i planiram debljati). Ima i jedna koja je po meni stvorena za trejdanje i igranje na ovakve situacije ali nju bi ipak zadržao za sebe.

Eto ja bio iskren 66.6%. Sad da vidim Vas. Koliko znamenaka vam ima srednjak ATPL? Tri ili 4? Mora da je gadno jer spavate na ovom topicu. Od zadnjig 8 postova 5 je na ATPL a niste je ni prijavili u portfelj.

Eto, sve rekoste o sebi. svoje djelovanje na ovom forumu opisali ste kao prvorazrednu zaj… jer sama svrha foruma bi trebala biti razmjena mišljenja, savjeta ili čega već, a od vas se već godinama ne može pročitati ništa konstruktivno. Gotovo svakim postom samo provocirate, naslađujete se tuđim gubicima, a kada dođe do rasta jednostavno nestanete. Kada ste već toliki stručnjak u području brodarstva bilo bi pošteno da pišete konstruktivno i nedvosmisleno, a na provokacije ne bi trebali nasjedati. Migoljite u nedorečenosti poput zmije i prosipate maglu, a onda na kraju i slavodobitno poentirate s "Kolega ja sam konzultant pa nerado dajem besplatne savjete" kao da se podrazumjeva da vi ne morate ništa ni reći. E pa ne morate, to je istina, ali je onda vaše sudjelovanje na forumu zaista prava smijurija.
S kolegom Lorisom se primjerice, ne slažem u puno stvari jer zna pisati paušalno, brzopleto i ponekad zaista pobrkati pojmove ali on pokušava nešto reći i zna napisati zanimljive ljudske postove koji imaju glavu i rep.

Vidim da se na forumu, a i ne samo tu, sve vrti oko Grčke, zemlje s desetak miliona stanovnika i jednako toliko problema. Želio bih pokrenuti raspravu o tome što za ATPL (jer ovo je taj topic) znači bilo koji scenarij koji se može rasplesti u Grčkoj.
Inače, moje je mišljenje da će tamo uskoro (ne znam vremenski okvir ali ne duži od nekoliko godina) padati glave i da upumpavanje novca od strane pokvarenjaka i licemjera iz Njemačke, Francuske itd na način da stanovnici tamo postanu roblje, što već na neki način i jesu nije dugoročno održivo. Činjenica je da su Grke pokopali sami Grci i da su na kraju krajeva oni sami odlučivali o neodgovornom zaduživanju. A to je u ime naroda radila gotovo jednaka skupina kriminalaca i korumpiranih političara, koja je isplivala sustavnom negativnom selekcijom, kakva se organizirala i kod nas. I tu nikakvi izbori, kompromisi i hladne glave ne mogu pomoći. Jednostavno, to narod mora riješiti na ulici i tako će na kraju biti jer je uvijek u povijesti tako i bilo. No što to znači za ATPL, hoće li se ona zbog toga tržiti na 0,10 BVPS, da li će bankrotirati, da li će svijet stati i sve otići u PM ili će se dogoditi nešto četvrto? Eto, o tome bih želio da podijelimo razmišljanja. Ovdje ima dosta ljudi koji znaju pisati pametne postove i razmišljati svojom glavom tako da se nadam da bi rasprava mogla biti zanimljiva.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

vidite kolega techman,ja vas ne mrzim što pišete negativno o atpl,jer imate pravo na to a usto ste iz te branše pa znate i više od mene,ali nije u redu pisati podrugljivo…
vidite i fond-magarci(manageri) su više znali od mene pa su : a) kupovali lkpc od mene po 65xx
b)ipkk 12xx c)jdpl 5xx d) ddjh 22x e)zvzd 11xxx
a zeznija sam se na adpl i atpl ali i dosta smanjija prosjek i što se mene tiče neka još godinu dana ostanu ovako i jedna i druga…
dragi techman ako ste stariji NE MORA ZNAČITI DA STE I PAMETNIJI,hvala…

Onome , tko sutra počne rušiti dionice, glavu ću odšarafiti..jeste me čuli ??!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Bitne vijesti
http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=131398&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=1d7db90599

http://pravipotez.blogspot.com

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

takvi kao Techman ili ti konzalting, savjetnici, državni dušebrižnici su nas i doveli do situacije u kojoj jesmo, svi oni svoje šuplje priče i projekte dobro debelo naplate od države (svih nas). ING. strojarstva umjesto da opravdaju svoju titulu inovacijama, patentima, prodaju maglu nesposobnoj vladi i vlasti koja si je sama donijela zakone i propise da ovakvi svojim neradom upropaštavaju firme. Eto to vam je istina, a moderatori neka brišu ako im drago

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ivan-cermak-kupuje-dioki-roberta-jezica/573932.aspx

Ovo gore je pozitivan primjer suradnje RH i Haga…
Oslobađajućom presudom oslobođen je i Čermak i "Gotovina" za Ježićev Dioki… [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Evo ja baš jučer nešto postao u duhu ovog dole, ovaj se izgleda najeo bunike. HDZ je mačji kašalj prema ovima.
Vaš link

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close