BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja i Branimir smo za danas svoje rekli.Budete vidjeli SVE!

Odoh na gazu!

SRDACNO

DUSKO_LOKIN / brat od branimira cuvenog ekonomiste i tehnicara


izvinte ali nisam bio prisutan dok ste govorili
sta ste rekli Vi i Branimir danas???
pofuk

privatizacija HTP-a Korčula

Vaš link

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

molio bih cijenjenog gospodina DUSKOLOKIN ako je zavrsio sa gažomda se obrati forumasima glede vidjenja na sutrasnje kretanje cijena dionica
pofuk
unaprijed hvala


molio bih cijenjenog gospodina DUSKOLOKIN ako je zavrsio sa gažomda se obrati forumasima glede vidjenja na sutrasnje kretanje cijena dionica
pofuk
unaprijed hvala

Za mog prijatelja Pofuka s isprikom jer smo ja i Branimir falili jedan dan s prognozom a lijepo sam rekao da stave grafove da mozemotestati tajming.

Stoga za sve dobre zelje i ispunjenje targeta

OD MOG KOLEGE PJEVACA

http://www.youtube.com/watch?v=GhVBYY6o7Nc

JER SUTRA CE BITI DAR-MAR

DUSKO_LOKIN /brat od Branimira cuvenog tehnicara i ekonomiste

UVIJEK IMAM MODERNU FRIZURU!!!

Kolega pofuk…biste li mogli zamolit ovog prekrasnog pjevaca s divnom frizurom da nam nabavi koji cd-oprostite…lp,,,s njegovim prekrasnim hitovima iz 70…i 80…vidim da ste dobri pa ako možete…unaprijed hvala!!!!!


Kolega pofuk…biste li mogli zamolit ovog prekrasnog pjevaca s divnom frizurom da nam nabavi koji cd-oprostite…lp,,,s njegovim prekrasnim hitovima iz 70…i 80…vidim da ste dobri pa ako možete…unaprijed hvala!!!!!

……..da,………… neverovatno kako ljudi steku krivi dojam da sam ja sa svima dobar i da sve poznajem
…….dobro…..doduse DUSKOLOKIN.aua..znam jer ko nije cuo za njega ali jos cu si i ja umisliti da sve poznam
pofuk
p.s. DUSKOLOKIN porucuje da Vam na privat salje svoje grejtist hits



Kolega pofuk…biste li mogli zamolit ovog prekrasnog pjevaca s divnom frizurom da nam nabavi koji cd-oprostite…lp,,,s njegovim prekrasnim hitovima iz 70…i 80…vidim da ste dobri pa ako možete…unaprijed hvala!!!!!

……..da,………… neverovatno kako ljudi steku krivi dojam da sam ja sa svima dobar i da sve poznajem
…….dobro…..doduse DUSKOLOKIN.aua..znam jer ko nije cuo za njega ali jos cu si i ja umisliti da sve poznam
pofuk
p.s. DUSKOLOKIN porucuje da Vam na privat salje svoje grejtist hits
[/quote]

puno vam hvala g pofuk….da ne ispadne da sam muktaš nudim mu za cd-ove 10 kom dkvs…

odličan članak, za zabavu, a ima i dio koji govori što vam se može desiti ako kupujete propalu firmu:

http://www.sportnet.hr/vijesti/391055/nogomet-engleska/dolina-sunca

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Hebemu miša, a ja mislio da će lijepi Hrvoje loviti škampiće [rolleyes]

http://www.seebiz.eu/hr/osiguranje/vojkovic-bavit-cu-se-poljoprivrednom-i-nekretninama,67559.html

MEDIJI
Il Piccolo: Sanaderovu ostavku iznudili EU i SAD, ucijenivši ga Hypom i Salbatringom
Autor/izvor: SEEbiz / Večernji list
TRST – Ostavku su od Ive Sanadera zatražili Europska unija i Sjedinjene Američke Države ucijenivši ga s materijalom koji su prikupile tajne službe, među kojima i slovenska, piše u današnjem broju tršćanski list Piccolo pod naslovom "Sanadera torpedirali 007".
Razlog iznenadne ostavke bivšega hrvatskog premijera Ive Sanadera nije do sada otkriven. Bilo je različitih nagađnja, od toga da su ga na to naveli zdravstveni razlozi, pa do unutarstranačkih, ali svi su opovrgavani. Sada se pojavila teza da su ostavku zatražili Bruxelles i Washington ucijenivši ga objavljivanjem dosjea, koji su od 2004. prikupljale tajne službe, među kojima i ona susjedne Slovenije.

Priča započinje 18. lipnja 2009., kada Sanader odlazi u Bruxelles na sastanak s europskim vrhom. Na taj susret iznenada i nepredviđeno dolazi američki veleposlanik u Hrvatskoj Robert Bradtke. To je iznenadilo Sanadera, od kojega su zatim svi prisutni na sastanku zatražili ostavku na premijerski položaj jer "predstavlja najveći problem hrvatske politike".

Spočitali su mu i da je "najveća prepreka na putu Hrvatske prema Europskoj uniji, da nije u stanju poduzeti ozbiljnu i konkretnu borbu protiv korupcije u svojoj zemlji, da je zbog svoje diplomatske nepopustljivosti najveća prepreka za rješavanje slovensko-hrvatskog pograničnog spora te su ga optužili za vladanje koje minira euroatlansku integraciju Hrvatske", piše Piccolo.

Riječi su bile teške i bez bilo kakvog diplomatskog ili politički korektnog jezika. Na stol su pred Sanadera postavljeni dokumenti i zapriječeno mu je objavljivanjem njihova sadržaja ako ne bude podnio ostavku. Sanader je 13 dana kasnije otišao s premijerskog položaja.

Odnosi između Hrvatske i SAD-a odmah su se poboljšali, a riješen je i diplomatski spor sa Slovenijom. Taj pogranični spor za SAD nije, očito, bila mala bilateralna bura u Piranskom zaljevu, već prava "prepreka američkoj politici u cijeloj regiji".

Što je bilo u dokumentima koji su primorali Sanadera na ostavku? "Vjerojatno dokazi o tzv. poslu s Hypo Bankom i nezakoniti naftni poslovi s društvom Salbatring koje ima sjedište u Sloveniji, pa su zbog toga bili angažirani slovenski 007", piše Piccolo i zaključuje "lijepa međunarodna smutnja".

eh koja dosada…, em bi si odgrizel jajca kaj sam prodal HT po 275 (mogel sam imat 70k kn više u portfelju)… sad mi HT preskup za kupit, em sve drugo ni vrit ni mimo, nit da padne za dokup nit raste za malo odigrat …

http://www.seebiz.eu/hr/politika/il-piccolo-sanaderovu-ostavku-iznudili-eu-i-sad%2c-ucijenivsi-ga-hypom-i-salbatringom,67659.html

New Report

Close