BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Niti ste zreli za razumjeti obične stvari…niti ćete ikad znati raspolagati novcem. Niti sam Vam ja kriva zbog situacije u kojoj ste se našli.
Jučer sam razgovarala sa jednim velikim-poznatim trgovcem automobila. Moram uskoro zamijeniti auto…slučajno se priča razvezala oko fondova i udjela ..i ja mu iskreno ispričam sve što sam- kako
sam i kada sam zayebala sve sa dionicama, kojim, koliko- ma sve – iskreno!
A onda je on ispričao kako je on sve zayebao, kada , kako, u kojoj banci- i koliko je izgubio novaca-
kupovao je kad nije trebalo- prodavao je kad je bilo najgore, razročio je ulog u Austriji , opet
uložio u fondove .izgubio..doista – čovjek je- ne samo normalan- nego iskren i jako uvjerljiv…obiteljski , sve je ljudski opisao kako je izgubio gotovo sav novac.
Ne samo da smo se smijali- umirali smo od smijeha…kunem se , zaprepastili biste se kako je
bogat…/ pardon, bio bogat…/
Netko bi rekao- ovi ljudi nisu normalni! Djelatnik u prodaji povukao se uz pozdrav, kad je čuo naš
glupi razgovor i cifre…
Ali, on i ja – NIKOME NIKAD NISMO UKRALI NOVAC- nikome nismo dužni…. i sve to rekli smo-
ZARADIT ĆEMO PONOVNO!!!! On ima svoj plan, ja svoj…….

Zato- nemojte misliti da ja nisam u istom teškom gubitku kao svi ovdje. Niti slučajno nemojte
misliti da sam bahata ,da živim na visokoj nozi ili da trošim više od Vas….
Ja jednostavno znam- da će sve biti u redu.. i da će vrijeme donijeti dobro…dok se neke stvari
promijene…. O.K.?
Namlatit ću muža..preventivno…može?


daj ne davi ljude

imaš 100-tku!….. [tongue]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Premješteno iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Znao je ruski a i francuski kad je čitao je bila milina za ono juče što je ova prezentirala. Znam francuski koliko toliko pa sam ga kontrolirao a engleski ne znam ali sam skužio da ga ni ona ne zna.
Radi se o čitanju pa to se može valjda nabubati ili…
Političarima su strani jezici osnovni alat i nema se kaj netko petljati u politiku ako mu to ne ide.


DA strani jezici su osnovni alat, pogotovo Francuskim i Talijanskim političarima.
Berlusconi parla barem 3 strana jezika i iz put natuca i Esperanto.

Uzgred dali ste ikada čuli Merkelicu da govori itijedan drugi jezik, osim Njemačkog.

Korkyra

Iskreno govoreći Merkelicu ni sam jer i ne pratim njen rad što me ne bi ni začudilo jer je stara DDR škola. Neke stvari kod njih su su ostatak kolonijalizma. Francuzi očekuju da svi znaju njihov jezik, Talijani opet deru svoje ali loši primjeri nam ne trebaju biti mjerilo posebno kod ljudi koji se diče akademskom naobrazbom. Kako netko može danas završiti faks a ne govori strani jezik? Ni je Jadranka diplomirala prije 30 godina već nedavno. Možda i Merkelica dere ruski?
Ponimaješ? [lol]

who dares, wins


Iskreno govoreći Merkelicu ni sam jer i ne pratim njen rad što me ne bi ni začudilo jer je stara DDR škola. Neke stvari kod njih su su ostatak kolonijalizma. Francuzi očekuju da svi znaju njihov jezik, Talijani opet deru svoje ali loši primjeri nam ne trebaju biti mjerilo posebno kod ljudi koji se diče akademskom naobrazbom. Kako netko može danas završiti faks a ne govori strani jezik? Ni je Jadranka diplomirala prije 30 godina već nedavno. Možda i Merkelica dere ruski?
Ponimaješ? [lol]

Karašo kolega.
A bogami niti Engleze nisam nikada čuo da govore iti jedan jezik drugi.

Nego ovako kada već komuniciramo, kako to da je svima promaklo na ovom forumu ali i medijama da nas EBRD nije svrstao u Jugoistočnu Europu nego u Srednje-europske zemlje.
Vjerojatno to ne odgovara ovim balkanoidima kod nas, di nas guraju već godinama.

Korkyra

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/plinacro-godisnje-placa-700.000-kuna-za-spijuniranje-radnika-i-partnera,78009.html

ovo je samo vrh sante

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

Pa kaj je vama ljudi zar ne vidite da je tu sve sumnjivo. Svaki hebeni dan se objavi neka vijest iz domene USKOK-a i vama je tu sve ok i sad bi mene brisali što vam donosim istinite ali crne vijesti.
No možda je ipak USKOK u krivu a svi vi u pravu. Da Bog da se svi obogatili samo što mi se prije čini će biti scenarij iz Đakovštine.
P.S. Dionicu nemam niti bi ju u ludili kupio pa vas više ne mislim smetati.

who dares, wins

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

@ verdi

Na temu Podravka nisi došao upozoravati iako se sve te vijesti iz domene USKOK-a direkto tiču Podravke. Pametnome dosta…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

……….Malo i srednje poduzetnišvo počinje pomalo funkcionirati…

Danas sam opet posjetila jednog uspješnog poduzetnika ..izvoznik…čisti proizvođač..radi za talijansko poduzeće..ovako mi je rekao..
Prošle godine bilo je gadno..zbilja nismo imali posla…a OVE GODINE stvarno imamo ponovno
narudžbi koliko hoćeš…stvarno je počelo dobro…..zadovoljni smo..trebamo nove radnike…
Dakle, Vi na burzi , NE SVI! Vi koji stalno pišete gluposti , a pojma nemate o zarađivanju i što se događa u poduzetnišvu i jedan dio onih na burzi koji su izgubio kompas ..idite čim prije.. ja jedva čekam da kapital koji je zabunom došao ovdje- što prije ode…..
Isto tako , sramota ! Pojedine dionice prepuštene su same sebi….a radi se o moćnim firmama… managment je na djelu sproveo svoju najstupniju Odluku o stihijskom ponašanju svojih dionica na burzi…
Jako Vam to zamjeram. Gospodo iz Ingre, Hdela, Tehnike, Tiska i sl…..
Kako Vas nije sram da ne angažirate stručne ljude koji će Vam pomoći u očuvanju vrijednosti
dionice…?
Ipak mi je danas najmoćnija ona priča o certifikatima …kao novom proizvodu…
To je isto ko da u seljački dućan s kineskom obućom staviš na prodaju Lobutanke….
Bedastoće…isto ko i trgovina zlatom….možda za 10 godina….zanimacija za elitu….
za primjenu teško…a trgovinu -nebuloza. Previše pravnih zavrzlancija.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

gospodjo, jeste vi OK?ili ste loody ko i ja? [huh]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

LoodyAllen, što hoćeš?…..Što ti nije jasno?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Danas , kad je sjela DIVIDENDA na račune brojnih građana, poduzeća , fondova i ostalih….trebali bi slaviti! A ne, živčaniti …pa pojedinci su nervozni toliko- da to nije normalno…..
Nekakva opća histerija je zahvatila ovaj naš narod..pa , ljudi smirite se….evo, ja ću malo prestati
pisati- da ne iritiram pojedince..kad se situacija smiri , javit ću se…POzdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

malo i srednje poduzetništvo ti je u mp3

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/59868/Default.aspx

-a nisu rekli ni pola

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)




prodaja na hdelu i i dalje pristiže, pritisce i prijetri da se uruši na kupnju ko kula od karata..
a pukla brana 200 kn

ah dobro, ništa ćudno ipak je hdel GUBITAŠ


do kad ćeš to raditi…???
ako nemaš HDEL, a nemaš, zašto se ne skineš s ovoga foruma ???
[/quote]

Tebe ću pitat što da radim jeli?
Da niste bili tvrdoglavi,da znate odredit koliko što vrijedi, nebi kupovali hdel na 350, 300 ili 250 kn..

U ćemu je problem kolegice?
Pišem jer želim da ljudi sagledaju katastrofićno stanje hdela i thnk..

Na 350 kn sam napisao da ovo cudo ide u ambis, smijali ste se

Polako, samo polako

SSLJKER

s obzirom na poslovanje, a to je jedina prava mjera za odredit fer vrijednost diionice, ne više od 130 kn
[/quote]

ma koji si ti faktor da određuješ cijenu dionice ??? Pokrij se po ušima ekonomist,kupovao si ledo po
20 000 kuna, tu si sve rekao. hidroelektra vrijedi onoliko kolko je netko spreman dat za nju, jednom ne tako davno za nju su bili spremni dat 2200 kuna, onda je isto ne tako davno dotaknula svoje apsolutno dno od 118 kuna,ali sa jako malim prometom, znači šaka budala je prodavala u vrhu krize za sitne novce. Ovaj se danas naslađuje da je cijena roknula ispod 200 kuna sa čitavih 108 dionica prometa, i želi dokazat kako je jako pametan. Šta želiš dokazat ekonomist,pa svi smo te prokljuvili već ?!

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Nemam HDEL,ali citam sve teme i sve sto mogu napisati je ,svaka cast Crockett.
To je jedina prava istina.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

New Report

Close