BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Cromane, pa gdje si pobjegao..?…..uvrijedio si se…? …Po ovima iz foruma možeš bacati kamenje, pa ne trzaju…. a, ti na prvu jaču loptu , pobježe od uvrede?….ajd..molim te..


@miami

hehe….Croman je tvrdi nego sto ti to mozes zamislit (nema ovde bjezanja)

Ali imam vaznijih stvari za ciniti nego "bacati kamenje" na poslovnom

have it nice
[/quote]
[thumbsup]

Živio Cromane, nabolji tehničaru svih vremena [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Cromane, pa gdje si pobjegao..?…..uvrijedio si se…? …Po ovima iz foruma možeš bacati kamenje, pa ne trzaju…. a, ti na prvu jaču loptu , pobježe od uvrede?….ajd..molim te..


@miami

hehe….Croman je tvrdi nego sto ti to mozes zamislit (nema ovde bjezanja)

Ali imam vaznijih stvari za ciniti nego "bacati kamenje" na poslovnom

have it nice
[/quote]
[thumbsup]

Živio Cromane, nabolji tehničaru svih vremena [thumbsup]
[/quote]

Delux, tvoji postovi doista pridonose kvalitetnijoj razmjeni znanja i informacija na forumu… [cool]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Cromane, pa gdje si pobjegao..?…..uvrijedio si se…? …Po ovima iz foruma možeš bacati kamenje, pa ne trzaju…. a, ti na prvu jaču loptu , pobježe od uvrede?….ajd..molim te..


@miami

hehe….Croman je tvrdi nego sto ti to mozes zamislit (nema ovde bjezanja)

Ali imam vaznijih stvari za ciniti nego "bacati kamenje" na poslovnom

have it nice
[/quote]
[thumbsup]

Živio Cromane, nabolji tehničaru svih vremena [thumbsup]
[/quote]

ajde cromanovci utjerajte paniku u sirotinju …….hehehhehehehehheheheheee….
croman možda jednom i udjeli sirotinji milostinju u vidu signala za kupnju…….
ali možda….hehehhehehe


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Cromane, pa gdje si pobjegao..?…..uvrijedio si se…? …Po ovima iz foruma možeš bacati kamenje, pa ne trzaju…. a, ti na prvu jaču loptu , pobježe od uvrede?….ajd..molim te..


@miami

hehe….Croman je tvrdi nego sto ti to mozes zamislit (nema ovde bjezanja)

Ali imam vaznijih stvari za ciniti nego "bacati kamenje" na poslovnom

have it nice
[/quote]
[thumbsup]

Živio Cromane, nabolji tehničaru svih vremena [thumbsup]
[/quote]

ajde cromanovci utjerajte paniku u sirotinju …….hehehhehehehehheheheheee….
croman možda jednom i udjeli sirotinji milostinju u vidu signala za kupnju…….
ali možda….hehehhehehe
[/quote]

@smola

Jedna burza ne pada zbog toga sto neka osoba daje analize.
Znaci ako ja napisem da ce svedski OMX ici dole do xxxx onda ce svedani rasprodat??
Burza ide dole posto "veliki" napustavaju/prodaju…"tvoja spomenuta sirotinja" djeluje marginalno.

Plus toga onaj ko je prodao 26/4 je mogao danas 3/5 kupiti jeftinije (ako na primer vjeruje da ce se promeniti u rast)…

…burza je … = win or lose ..nothing else

smola

Croman je na cca 1250 crobexa napisao da je to dno

Tko ga je pratio i poslušao zaradio je ogromne pare!

Isto tako je u 2007 najavio ogromnu korekciju i savjetovao ljudima oprez u dionicama

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


TURIZAM ….?

Vratila sam se s vikend izleta s mora….vikendaša ove godine gotovo da i nema…susjedi koji su
tradicionalno dolazili svake godine …..nisu došli…nitko oko nas….u gradu nešto malo ljudi na terasi… da nije bilo motorijade u Novom mogli bismo reći..da ljudi gotovo da i nema…….
kuće prazne..apartmani zatvorene škure…automobila na cesti nema….Resort Novi- prazan…
poneka lijepa terasa sa malim brojem gostiju…. u restoranima standardno visoke cijene…
2 kave + 2 ledena čaja…60,00 kn….pardon, + čaša mineralne… pržena hrana u pregorelom
ulju… ništa novog…… turizam …? gdje…?……..obrisali smo prašinu, malo sredili stakla,
popravili zalihe pića……čekamo dugo toplo ljeto …?….vraga.. idem na jug jadrana…tamo me
uz sve to gore, barem utješi predivno more i netaknuti otoci, miris pravog mediterana….

Svrati u Makarsku na kavu.

Opet se na forumu pojavila skupina novih nickova , a naravno sa ciljem da provociraju [angry] Stigle su nove Fedje i Vidre, a bilo je tako lijepo dok ih nije bilo [wink]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Opet se na forumu pojavila skupina novih nickova , a naravno sa ciljem da provociraju [angry] Stigle su nove Fedje i Vidre, a bilo je tako lijepo dok ih nije bilo [wink]

Ma dok su oni bili tu barem se čovjek mogao dobro nasmijati čitajući prepucavanja i koješta drugoga.
Skoro da mi fale.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

@Wanderlei

Hehehe hohohoh

Wanderlei | privatna poruka | Korisnik je na vašoj listi prijatelja | profil
korisnik od: 20.10.2009.
[Korisnik je online] [Korisnik s iskustvom] [Popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik spada u skupinu 40% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
51%
zajednica

moderatori
Barbosa

ivano7

Netko konstantno -LKPC-R-A……….

Neka se javi tko je……..

Plavi jesi ti……….
Nije valjda dosadilo……..

…netko konstantno -LKPC-R-A LOL
40 transakcija, 225 kom. od toga oko 100 kom po asku 1655- 1670, a bid je največim dijelom pokupio digitalni koji konstantno akumulira po 25 kom, da bi na kraju prosječna cijena bila 1.651,24 proud

Ja sam danas prodao Luku Ploče i mislim ovaj tjedan opet kupiti za 1540 jer se vidi da se netko iskrcava.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Nije mi jasno zašto napadate kolegu plavoga. Mislim da je plavome prosjek ulaska oko 1650, kao i meni,
a kad će prodavati to je njegova stvar.Ja ću već sutra prepustiti svoje dionice nekom srećkoviću neka dokapitalizira LKPC umjesto mene, ja za to nemam ni vremena ni volje. 30% je 30% a dokap neka čekaju mladi i nadobudni [lol]

Pa zar vi niste napisali da ste prodali po 1650 i da ćete ponovno kupiti po 1450, sve dokumentirano na forumu.


Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Nije mi jasno zašto napadate kolegu plavoga. Mislim da je plavome prosjek ulaska oko 1650, kao i meni,
a kad će prodavati to je njegova stvar.Ja ću već sutra prepustiti svoje dionice nekom srećkoviću neka dokapitalizira LKPC umjesto mene, ja za to nemam ni vremena ni volje. 30% je 30% a dokap neka čekaju mladi i nadobudni [lol]

Pa zar vi niste napisali da ste prodali po 1650 i da ćete ponovno kupiti po 1450, sve dokumentirano na forumu.
[/quote]

Kolega izgleda da si pogriješio. Ja nisam napisao da ću je opet kupiti po 1450 nego po 1540. To je dokumentirano na forumu 06.04.
Prodao sam po 1650 i realizirao dobit s obzirom da sam kupovao na 1540. Nakon toga sam kupovao po 1630 i 1670. Nisam uspio opet kupiti po 1540 [thumbsup]

Ja sam danas prodao Luku Ploče i mislim ovaj tjedan opet kupiti za 1540 jer se vidi da se netko iskrcava.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Cromane, pa gdje si pobjegao..?…..uvrijedio si se…? …Po ovima iz foruma možeš bacati kamenje, pa ne trzaju…. a, ti na prvu jaču loptu , pobježe od uvrede?….ajd..molim te..


@miami

hehe….Croman je tvrdi nego sto ti to mozes zamislit (nema ovde bjezanja)

Ali imam vaznijih stvari za ciniti nego "bacati kamenje" na poslovnom

have it nice
[/quote]
[thumbsup]

Živio Cromane, nabolji tehničaru svih vremena [thumbsup]
[/quote]

samo čekam post od deluxa za cromana……Živio cromane,najbolji tehničaru svih vremena…udaj se za mene……
pa ovo je odvratno……gdje god cromane nešta napiše(a i to što napiše je ajme majko od analize)…evo deluxa sa vazelinom!!!!


smola

Croman je na cca 1250 crobexa napisao da je to dno

Tko ga je pratio i poslušao zaradio je ogromne pare!

Isto tako je u 2007 najavio ogromnu korekciju i savjetovao ljudima oprez u dionicama

Voljeli vi nekoga ili ne, smatrali ga drukerom ili ne, ovo je potpuna istina.
Jedino mi je žao što ga nisam poslušao, ali bio sam zelen na burzi ( i malo uplašen ).

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


…planiram akviziciju Panamere,

Kud baš Panameru, vidiš da su ih sve zvali na recall u servis!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


… od kojih je jedna od njih i smanjenje drž. udjela u LKPC na 20% do 2011.

vs

rok izvršenja ugovora je ožujak 2011 a prijedlog dokapa se treba donijeti u roku od 3 mj. [tongue]

eto dva citata koja dovoljno govore o vašoj inteligenciji koja je toliko izvježbana da ne može zapamtiti što je sve u jednom danu na…la po forumu

uopće me ne smeta kakav sam u vašim očima jer mi vaše mišljenje uopće nije važno, a ako je suditi po većini drugih komentara, opće mišlje o vama je vrlo slabo!

o vama je loše mišljenje jer iznosite datume kako odgovara vašoj akutnoj mašti i to samo s ciljem da drukate ovu dionicu!

ovime prekidam komunikaciju s vama jer je to očit gubitak vremena

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

New Report

Close