BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

cromane

Nemoj im nista pisati kada ide odbijanac

NE ZASLUŽUJU

Hvala ti na svim savjetima do sad, mogu potvrditi i posvjedociti da je Croman do sada u preko 90% bio u pravu…

Njegove analize su mi puno pomogle.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


cromane

Nemoj im nista pisati kada ide odbijanac

NE ZASLUŽUJU

Hvala ti na svim savjetima do sad, mogu potvrditi i posvjedociti da je Croman do sada u preko 90% bio u pravu…

Njegove analize su mi puno pomogle.


Također podrška Cromanu, svaka čast meštre.

Korkyra

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



cromane

Nemoj im nista pisati kada ide odbijanac

NE ZASLUŽUJU

Hvala ti na svim savjetima do sad, mogu potvrditi i posvjedociti da je Croman do sada u preko 90% bio u pravu…

Njegove analize su mi puno pomogle.


Također podrška Cromanu, svaka čast meštre.
[/quote]

@korkyra
i ostali

Je NE zelim da se pise toliko o "Cromanu" posto to stvara samo svade i ljubomoru.

Meni nije potrebno da me se hvali .Ja znajem svoje znanje i vrijednost.[/b]

tako bi zamolio da od danas vise ne pisete o meni.

(oni sto se rugaju ce vjerojatno nastavljati..but who cares)

pozdrav i sretno

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Prodao 20 % portfelja LKPC, smanjio izloženost koja je bila ogromnih ca. 90 % portfelja.
Ukoliko padne ispod 1 900 to opet ide unutra, dakle, potporanj.

lp


Od tebe nisam drugo ni ocekivao [wink] Na 17xx nisi bio previse izlozen, ali na 2000 jesi.Opet ista prica sa tobom, a tamo navlacis ljudi i na kraju im prodajes.Koji je ovo vec put?

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Prodao 20 % portfelja LKPC, smanjio izloženost koja je bila ogromnih ca. 90 % portfelja.
Ukoliko padne ispod 1 900 to opet ide unutra, dakle, potporanj.

lp

Kolega Plavi Vi ste kralj obmanjivanja nezrelih dioničara,ali mislim da imate i hebenu potporu.

bit će bolje................

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

rezime postova na temi što se trži :
plavi je napiso da je kratio 20% portfelja (od navodno 90%) – uzeti s rezervom [wink]
barbosa je prodavo ingru i kupovo lkpc , isto tako i alan poh – sretno momci [huh]
tigrus je nakitio peru s 50-ak komada – pero sav sretan što je mogo pomoć brutalnom kapitalu [lol]
deluksić vam se istreso skroz [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Prodao 20 % portfelja LKPC, smanjio izloženost koja je bila ogromnih ca. 90 % portfelja.
Ukoliko padne ispod 1 900 to opet ide unutra, dakle, potporanj.

lp


Od tebe nisam drugo ni ocekivao [wink] Na 17xx nisi bio previse izlozen, ali na 2000 jesi.Opet ista prica sa tobom, a tamo navlacis ljudi i na kraju im prodajes.Koji je ovo vec put?
[/quote]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Prodao 20 % portfelja LKPC, smanjio izloženost koja je bila ogromnih ca. 90 % portfelja.
Ukoliko padne ispod 1 900 to opet ide unutra, dakle, potporanj.

lp

Kolega Plavi Vi ste kralj obmanjivanja nezrelih dioničara,ali mislim da imate i hebenu potporu.

[/quote]

SAmo sam čekao bisere da se jave.
Jer naravno ja ne smijem ništa prodavati, zlatno pravilo.

Dečki, ako vam nije jasno, ponovit ću:

Prodao 20 % portfelja LKPC, koja mi je do jučer bila 90 % ukupnog portfelja.
A ukupan portfelj LKPC je bio… više stotina komada.

I naravno opet sa tom prodanom količinom čekam na bidu ako padne.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

……Naporan dan 30.04.2010.

Ne znam… cijela Županija se taj dan opsadno smjestila u POREZNU UPRAVU…Zadnji dan za
predaju izvještaja…. KAMATE NA NEPLAĆENI POREZ …I AKONTACIJE POREZA NA SVE –
PODSJEĆAJU NAS … DA STVARNO, OVA PRODAJA DIONICA nije ništa alarmatno, već prelijevanje
novaca iz šupljeg u prazno……. Samo jedna dobra činjenica za nas se poklopila pozitivno.
HZZO je čudom posalo novac upravo stvoren za plaćanje poreza na dobit do 30.04.2010….za
2009.g. …………..ne može se zato reći da nisu suosjećajni………. vidite…to je uzajamno
pomaganje u ovoj ludoj državi…………. ODMAH SMO IM GA VRATILI VRUĆEG !…. za svaki slučaj… znamo da se novčane transakcije vrte brzinom svjetlosti….. i ne smijemo niti pomisliti
da ga upotrijebimo za neke druge potrebe!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ne znam jel prava tema al ako netko ima dobra iskustva sa nekom kucom u hr za trejdanje/gledalicom a da ima povoljne provizije..koristim investor jer nisam bas imao namjeru nesto puno..vise rekreativno ;)..al ove provizije me ubijaju 0,5%!

svi prijedlozi dobrodosli

hvala i lp


ne znam jel prava tema al ako netko ima dobra iskustva sa nekom kucom u hr za trejdanje/gledalicom a da ima povoljne provizije..koristim investor jer nisam bas imao namjeru nesto puno..vise rekreativno ;)..al ove provizije me ubijaju 0,5%!

svi prijedlozi dobrodosli

hvala i lp

poslovni.hr – novac plus – prolistaj malo , ipak je ovo poslovni portal [thumbsup]
Vaš link

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


kartki pogled za crobex

Po jucersnjim podacima za crobex moguci je jedan odbijanac .
Crobex moze da ide malo ispod 2100

(sa sadasnjim podacima ca 2090) njih cu azurirati ako dospijem

hvala Cromane, care! [thumbsup]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Croman @ HVALA!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

swerigeman ponovno si pogodio. hvala i svaka ti dala koju pitas!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


swerigeman ponovno si pogodio. hvala i svaka ti dala koju pitas!

Šta je to pogodio koliko ja vidim crobex je probio 2100, a on je rekao da neće, o čemu vi pričate.

Cromane promašio si kao i obično.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


swerigeman ponovno si pogodio. hvala i svaka ti dala koju pitas!

Šta je to pogodio koliko ja vidim crobex je probio 2100, a on je rekao da neće, o čemu vi pričate.

Cromane promašio si kao i obično.
[/quote]

barbastari

ne samo da vidim odbijanac nego i kuda ide.

posto se pise da utjecem na kretanje burze…hehe budalastine;

onda sam namjeravao dati 1osobi iduci nivå odbijanca (koliko je moguci rast).

alli nema odgovora na privatnome, tako da on nece doznat a ja idem da trgujem dalje na stockholm burzi

ha det gött …stari

New Report

Close