BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dragi aliene, vidite kako ste se ( opet ) osramotili?
Koliko ono trebate iz centra Zagreba do Rijeke?
Mislim naravno na grad Rijeku, ne na rijeku SAvu..

Šteta za okladu, a nije vam palo na pamet, ako već imate krntiju od auta, da posudite u rentacaru neki bolji auto pa da osvjetlate obraz i krenete u okladu sa mnom, koju ste btw. sami isporvocirali.

lp

Vidim, uzaludan ste slucaj. Ne mozete shvatiti napisano ni uz pomoc. Pitajte nekog nek vam pojasni zasto sam Vam otkantao okladu. Usput, mozda da pojasnite zasto ste Vi otkantali moje 3 ponude za po 200k kn? Frka bila da ne popusite? Prevelika cifra bila? Mogli ste reci – smanjio bih ja to na 100 k kn za Vas. Plavokosi djecace odite lezite spavati – mozda do jutra smislite nesto sto bu vise fora. A ne ovak nekaj bez stila.

p.s.
Spomenuti potez Savske odakle bi se kretalo definitivno nije centar Zagreba. Zivite li Vi uopce u Zagrebu ili samo gostujete povremeno u njemu?

izvinte ako smem da pitam sta je Vama dvojici danas??????????
pa mislim citav dan se svadjate i sa nekim nebuloznim ciframa za opkladu baratate
strasno……….dajte imajte malo razumijevanja prema nama neuspjesnim dionicarima ulagacima molim Vas i ponudite nama takvu cifru da dojdemo od zagreba do rijeke za vuru vremena pa da i mi imamo neke koristi od burze i dionica
unaprijed hvala
srdacno Vas vjerni citatelj
pofuk

Media- zaboravio si- TO JE MOJA HRVATSKA ! I ova u Zadru i ova gdje jesam……

E, sad pare…… kud plove..to znaju moreplovci.. ajd, bok….i uživaj u mimozama i ti…..

Dođi u Atrij na kavu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

KAMO ĆE ROMI UTROŠITI 4.500,00 EURA ………..?

Autocentar OPEL- danas čujem, prikupio je veći broj upita od strane pripadnika ROMSKIH
MANJINA U MEĐIMURJU………..za kupnju automobila OPEL ASTRE ………

Isplaćen novac Romima za diskriminaciju / odvajanje u poseban razred radi lakše provedbe
nastavnih programa/ ….tako je korisno upotrebljen kod dijela Roma…. a ostali.?
Što kažu Romi u Držimurcu , Kuršancu i drugdje… kako će potrošiti pare?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Media- zaboravio si- TO JE MOJA HRVATSKA ! I ova u Zadru i ova gdje jesam……

E, sad pare…… kud plove..to znaju moreplovci.. ajd, bok….i uživaj u mimozama i ti…..

Dođi u Atrij na kavu.

Je tvoja je ali, uredno njaške protiv!

Jak ti je lokal!

LEAVE THE WORLD BEHINED

SLUSAJTE HRT 2 RADIO [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dajte požurite s tom utrkom dok kolega Moj Je Najbrži još ima s čim sudjelovati u utrci????

Honda povlači iz Amerike 410.000 vozila
Autor/izvor: SEEbiz / Večernji
NEW YORK – Japanski autoproizvođač Honda Motor objavila je u utorak da će opozvati 410.000 monvolumena Odyssey i vozila Element sa američkog tržišta zbog problema s papučicom kočnice. Opoziv se odnosi na 344.000 modela Odyssey i 68.000 Element, proizvedenih 2007. i 2008. godine, prenosi AP.

Honda je navela da papučica kočnice može postati "mekana" te da je vozač mora pritisnuti bliže podu nego obično, prije nego što se vozilo u potpunosti zaustavi. Stanje se pogoršava tijekom vremena, ali pogađa samo neka od vozila. Tvrtka navodi kako se problem događa jer jedan dio u sustavu kontrole stabilnosti, može propustiti malu količinu zraka u kočioni sustav.

Honda kaže da vlasnici trebaju odvesti svoja vozila na servis čim prime obavijest iz predstavništva, a pisma će biti upućena krajem travnja.

Tvrtka je sredinom veljače objavila da s istog tržišta povlači 378.758 vozila zbog kvara na zračnim jastucima koji se povezuje s 11 slučajeva ozljeđivanja i jednim smrtnim slučajem. Odluka se odnosila na modele Accord, Civic, Odyssey i CR-V iz 2001. i 2002., te Acura TL proizvedene 2002.

Sva sreća da je automobil kolege Moj Je Najbrži proizveden 1992. godina ( tad je Honda radila koliko-toliko kvalitetno ). Na trenutak sam pomislio da od utrke neće biti ništa??????????????????????????????????
[shocked]

http://www.kucilooro.webs.com/



Dragi aliene, vidite kako ste se ( opet ) osramotili?
Koliko ono trebate iz centra Zagreba do Rijeke?
Mislim naravno na grad Rijeku, ne na rijeku SAvu..

Šteta za okladu, a nije vam palo na pamet, ako već imate krntiju od auta, da posudite u rentacaru neki bolji auto pa da osvjetlate obraz i krenete u okladu sa mnom, koju ste btw. sami isporvocirali.

lp

Vidim, uzaludan ste slucaj. Ne mozete shvatiti napisano ni uz pomoc. Pitajte nekog nek vam pojasni zasto sam Vam otkantao okladu. Usput, mozda da pojasnite zasto ste Vi otkantali moje 3 ponude za po 200k kn? Frka bila da ne popusite? Prevelika cifra bila? Mogli ste reci – smanjio bih ja to na 100 k kn za Vas. Plavokosi djecace odite lezite spavati – mozda do jutra smislite nesto sto bu vise fora. A ne ovak nekaj bez stila.

p.s.
Spomenuti potez Savske odakle bi se kretalo definitivno nije centar Zagreba. Zivite li Vi uopce u Zagrebu ili samo gostujete povremeno u njemu?
[/quote]

Kolega Alien, vi ste nudili meni okladu da se kladimo da li ste vi nešto stvarno kupili ili niste, zato jer su vas drugi korisnici, uključujući i mene zafrkavali kada ste pisali samo kada nešto prodate, a onda bi napisali i pošto ste to kupili.
Bili ste i ostali, netransparentni.

Dakle to je jedan drugi vid oklade bio, ovo je ipak nešto drugo.

Vi ste se busali o prsa i sami sebe sposrali s oproštenjem.
Kao malo dijete ste se preseravali da imate brzi auto, i još ktome napisali da ja vozim staru kantu.

Pa kad sam vas upitao da se kladimo, ja sa tom starom kantom, a vi sa svojim brzincem, tko će prvi do Rijeke, preplašili ste se.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


SLUSAJTE HRT 2 RADIO [cool]

šta kažu?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Hahahah… smiješan si mi vidra.

Pa ti najbolje znaš po koliko sam ja kupovao Ingru, molim te ne laži, narast će ti nos još veći.
Što se tiče LKPC svi znamo da si se zahebo, kupio si iznad 1700, valjda od mene, jer sam ja manji dio prodao, šta možeš, ne mogu svi zarađivati.

Moj prinos u 2009. 94 %, koliki je tvoj gubitak?

lp

Svaka čast Plavi 94% ako imate koji savijet uvijek je dobrodosao . Da napravim četvrtinu bilo bi mi dovoljno .
[/quote]

Pa kolega, ozbiljno razmišljam da organiziram nekakve seminare, ili sl. pa da napravim tour po HR.
To mi padne svaki puta na pamet, kada pročitam ovdje na forumu razne komentare nestručnih osoba, koje misle da su stručne, a pogotovo kada pročitam članke u novinama ili na internet portalima, od novinara koji o tržištu kapitala znaju koliko i ja o proizvodnji gumenih bonbona.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



SLUSAJTE HRT 2 RADIO [cool]

šta kažu?
[/quote]
hrt2 emisija srijedom ujutro, o tk,dionicama itd…poceo je novi krug…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.poslovni.hr/142468.aspx

[thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

Priopćenje HZZ
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Kolega Alien, vi ste nudili meni okladu da se kladimo da li ste vi nešto stvarno kupili ili niste, zato jer su vas drugi korisnici, uključujući i mene zafrkavali kada ste pisali samo kada nešto prodate, a onda bi napisali i pošto ste to kupili.
Bili ste i ostali, netransparentni.

Dakle to je jedan drugi vid oklade bio, ovo je ipak nešto drugo.

Ja velim po koliko sam prodao i kupio, Vi to, s oprostenjem, (i kolega Sampras – drugih nije bilo u igri) poserete, ja Vam zakeljim snapshot transakcija – Vi i to poserete uz posprdne komentare i vrijedjanje – ja Vam ponudim okladu – a vi 0 bodova. Tko se usrao onda? S oprostenjem, na izrazu, dakako?


Kao malo dijete ste se preseravali da imate brzi auto…

Moze quote toga gdi sam napisao da imam brzi auto? S obzirom da ga necete naci preporucam optiku Mipy u Draskovicevoj ili ako se radi o kakvim halucinacijama posjet psihijatriji. Nadam se da ce naci lijeka tome.

…i još ktome napisali da ja vozim staru kantu.

Pretpostavio da imate staru kramu posto ste sami izjavili da je do Rijeke od kraja Savske nemoguce stici za sat do sat i pol. No Vi em sto ne razumijete razliku izmedju tvrdnje i logicke pretpostavke, em moju konstataciju da je do rijeke moguce doci za sat do sat i pol smatrate busanjem u prsa. To pak nema nikakve veze s time tko bi od nas dvojice bio brzi, ali vidim, to Vi ne mozete shvatiti a tu nema izgleda pomoci. Bilo kako bilo, slijedeci put kad cu ici za Rijeku stavit cu kameru u auto i snimiti cijeli put da Vam srce bude na mjestu.

p.s.
Dio o okladama i ne prihvacanju iste od Vas sam vec pojasnio jedno 3x. 4. put necu. A i Karla Vam je istinito napisala da ja ipak biram drustvo. Sto znaci da nemate nikakve sanse.

A gdje je nestalo natezanje oko utrkivanja, evo mali prijedlogić, ne volim kad ovako javno pozivate na kršenje svih mogućih prometnih pravila, i ugrožavanje svoje i vlastite sigurnosti, hebi ga, ako vi znate voziti ili bar tako tvrdite ne znači da zna i ona domaćica koja je u svojoj Vectri krenula po blitvu na pjacu. Tako da taj tko je … ,je li riješimo vako. Vi se složite da hoćete. Dojavite da hoćete. Okrenem broj telefona i dogovorim prvi slobodni termin na autodromu Grobnik. Tamo rješimo nesporazum i poslije na janjetinu. Ne ugrožava se nikoga. Šteta par stotina evra za dva sata staze, nekoliko izrajbanih guma, i ono što pojedemo i popijemo.
Može li bolje.

e, ps. od Savske ulice pa do grada Rijeke (uz uvjet da se promet Savskom barem nekako kreće, znači ne da stojim po deset minuta i čitam novine u autu kao švaba) je sasvim dovoljno 90 minuta, pa čak i s tim da nigdje na autoputu na pređem 160 km/h po instrumentu u autu, do te przine po instrumentu te presretači toleriraju.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

New Report

Close