BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…hvala…hvala…vidim da je PD ženskom dijelu foruma čestitao Dan žena…
[rolleyes] [rolleyes]

Sretan Dan žena svim forumašicama i forumašima [thumbsup]

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

Hvala na čestitkama. A nemojte zaboraviti i svoje zakonite, darujte im cvijeće, odvedite ih na večeru uz svijeće…

ili bar operite suđe [kiss]

moja je vec sve dobila-od svijece do pranja suda [lol]
ne zamjerite-cestitke i od mene [cool]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Moja je dobila prehladu. Usput, pridruzujem se cestitkama

Trebali bi svi zenama za dan žena kupit nove lonce i tave..tak da su sto manje po kozmetičkim salonima i ducanima, a sto više u kuhinji [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Trebali bi svi zenama za dan žena kupit nove lonce i tave..tak da su sto manje po kozmetičkim salonima i ducanima, a sto više u kuhinji [thumbsup]

…pa u ovoj krizi i to je nešto… [rolleyes]
P.S. oklagiju nikako zaboraviti… [lol]


Trebali bi svi zenama za dan žena kupit nove lonce i tave..tak da su sto manje po kozmetičkim salonima i ducanima, a sto više u kuhinji [thumbsup]

pa sram te bilo…
kako mozes tvrditi da je zenama mjesto u kuhinji???

pa zar ti ne znas da je danas moderno biti Managerica…
i managirati mater svoju…
[lol]

EH DA

Kolega VIDRA

Badava trenutno ne pišete svojim nickom, jer vam je neugodno zbog fijaska na gradjevinarima nakon pušione u crnoj gori,,

Nemojte mislit da cete proc neokrznuti zbog togsa na forumu

Mozete ne pisati mjesec dana, ali cim se pojavite cekan vas rešetanje

Lijep pozdrav [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Svi koji volite sport a imate "fejs":

http://www.facebook.com/pages/Sportnethr/35413449947

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)





Po asku neću lupiti a bome neću hvatati ni padajuće noževe što je najvjerojatniji scenarij. Dakle najbolje je biti strpljiv i u datom trenutku postaviti se na 120 kunića. Je padajući nož ali već dosta nisko….iako može i niže. [undecid]

Kolega, da li ste unijeli projekciju cijene od 120 kuna na fundamente?
Unesite.

Meni je to i dalje jako skupo, i na cijeni od 120 kuna.

lp

[/quote]

Kolega plavi, vama nije jasna jedna stvar.
A to je da je Luka RIjeka jedna perspektivna dionica za razliku od Luke Ploče.
Isto tako, direktor luke Rijeka ne mora svakih mjesec dana lagati po novinama kao direktor Luke Ploče jer nema zašto.
Pa Luka RIjeka je naša najveće i najbolja luka i jedina meta preuzimanja u Hrvatskoj.
Pa to je svima poznato.
Da ne pričam da je fundamentalno Luka RIjeka podcijenjena oko 1,6 puta u odnosu na Luku Ploče.
Dakle pri ovoj cijeni Luke Ploče , Luka Rijeka bi trebala koštati oko 290-300 kuna.
Prema tome mislim da ovdje nema dileme.
[/quote]

Bez uvrede, dobronamjerno su me savjetovali da ne raspravljam sa vama jer ste dokazani neznalica, sve je dokumentirano na forumu. PA ste tako pisali da mirovinski fondovi kupuju Pounje trikotažu i sl. bisere izvaljivali.
NHF kolega.

Upravo je i ovo što ste napisali na tragu ovoga što sam pisao, nasmijavate me.
Ja vam činjenično objasnim i još se najveći zagovornik LKRI, kolega perica, sa time složi, da je ovo najskuplja dionica u HR i široj regiji, a vi pišete ovakve gluposti s oproštenjem.

P.S. Hvala na Končaru što ste mi prodali prošli tjedan, fino zarađujem na dionicama koje ste mi prodali.

lp
[/quote]
Dragi kolega kad smo već kod gluposti što je s onim vašim izjavama kako nitko ne prodaje LKPC ispod 1800 jer nije valjda lud, pa je nešto slično vrjedilo za KOEI, pa onda konstantno spominjanje omjera kupnje i prodaje, iako baš svatko zna da se to naštimava kako kome odgovara btw. imate LKPC nećte vjerovat po 1590 kuna znači bagatelno, da vas podsjetim sve ispod 1800 je bagatela.
I opet dolazite ovdje, vjerojatno u nadi da ćemo prodat kvalitetu i perspektivu, a dići cijenu onom prekrasnom brandu od luke po imenu LKPC.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.poslovni.hr/141710.aspx
to bi netko trebao vjerovati… [bye]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Fali mi kolega vidra

Kad god nisam bio siguran sto raditi na TK, samo sam pogledao što piše i napravio kontra njega..
Uvijek je bilo jako uspješno..

Npr

Prodao hdel po 350, kad je on kupovao
Prodao Igh po 4200 kad je Vidra kupovao
Prodao THNK po 2600 , a vidra poce s kupnjom

Kupio jnaf po 2000 kn kad je Vidra prodavap

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Trebali bi svi zenama za dan žena kupit nove lonce i tave..tak da su sto manje po kozmetičkim salonima i ducanima, a sto više u kuhinji [thumbsup]

Potpuno ispravno rješenje!

26.11.2010 - Dan D



Trebali bi svi zenama za dan žena kupit nove lonce i tave..tak da su sto manje po kozmetičkim salonima i ducanima, a sto više u kuhinji [thumbsup]

Potpuno ispravno rješenje!
[/quote]
koje ste vi muskarcine [bye]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

New Report

Close