BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Trebali bi svi zenama za dan žena kupit nove lonce i tave..tak da su sto manje po kozmetičkim salonima i ducanima, a sto više u kuhinji [thumbsup]

Potpuno ispravno rješenje!
[/quote]
koje ste vi muskarcine [bye]
[/quote]

Još da ih je barem 80% isključit iz prometa, ma divota.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

NA DAN ŽENA GOSPOĐA KOSOR POSJETILA PODUZEĆE KOJE USPJEŠNO VODI-ŽENA!

Poduzeće Bernarda u Međimurju, danas je ugostilo gosp. Kosor Jadranku.
Pa, živjele uspješne žene!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Koji bi grad trebao biti domaćin četvrtfinala Davis kupa protiv Srbije?

http://www.sportnet.hr/

dajte svoj glas Splitu, neka svi vide što Hrvati žele!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

iako, i ovo što imam, razmišljam da stop loss napravim [undecid]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!


iako, i ovo što imam, razmišljam da stop loss napravim [undecid]


Dokle god vi iz prosvjete imate para za ulagat u burzu, place su vam i više nego dobre..
Ja bi to secnuo jedno 5 %

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ma imao sam i više novaca dok me jedan kolega nije nagovorio na Tehniku i hidroelektru.
otad pušim dobrano.

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

AAAA kolega

Pa neradi se to tako
Vidjela zaba da se konj kuje pa i ona digla nogu..

Ako nije preprivatno pitanje, imate li kredita?

I zasto vas toliko zanimaju brodari, napisali ste ako bi vam podigli placu da biste kupovali brodare?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

imam.
i to par komada.
ali izvadit ću se na burzi.

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!


.imam.
i to par komada.
ali izvadit ću se na burzi.

Dakle pretpostvaljam da vas je strah devalvacije kune…
Ali morate znati da je to jedan ispravan put..

Vi biste ipak trebali razumjeti da država nema novca za vaše place, te da su privatni poduzetnici poput Todorica ipak puno vazniji za drzavne interese nego vi..

Pa eto Kerum cak ni nema neke škole a uspjšan i pošten poduzetnik…

Vama fali poduzetničkog duha..
Nadam se da nemate kredite za auto ili stan, vec za "biznis", jer inace cete teško zaraditi novac,,
Morate više riskirati, biti inicijativniji, a manje zavidni na velikog Todorica, a tada ce sreca mozda pokucat i na vaša vrata..
Stoga svako jutro kada se ustanete, divite se veliki ljudima poput Todorica, Keruma…
Neka vam budu zvijezda vodilja

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ova vijest za mene puno znaci [thumbsup]

HNB: U 2010. rast BDP-a 0,3 posto
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – U 2010. očekuje se tek blagi porast gospodarske aktivnosti u Hrvatskoj, s rastom BDP-a za 0,3 posto, prognoza je analitičara Hrvatske narodne banke iz najnovije publikacije Financijska stabilnost.
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/hnb-u-2010.-rast-bdp-a-0%2c3-posto,70321.html

Roha je CAR [thumbsup]



iako, i ovo što imam, razmišljam da stop loss napravim [undecid]


Dokle god vi iz prosvjete imate para za ulagat u burzu, place su vam i više nego dobre..
Ja bi to secnuo jedno 5 %
[/quote]

čisto informativno,šta si ti po struci?




iako, i ovo što imam, razmišljam da stop loss napravim [undecid]


Dokle god vi iz prosvjete imate para za ulagat u burzu, place su vam i više nego dobre..
Ja bi to secnuo jedno 5 %
[/quote]

čisto informativno,šta si ti po struci?
[/quote]

poduzetnik [tongue]

inace po novome Magistar ekonomije bivsi diploec

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Dakle pretpostvaljam da vas je strah devalvacije kune…
Ali morate znati da je to jedan ispravan put..

Vi biste ipak trebali razumjeti da država nema novca za vaše place, te da su privatni poduzetnici poput Todorica ipak puno vazniji za drzavne interese nego vi..

Pa eto Kerum cak ni nema neke škole a uspjšan i pošten poduzetnik…

Vama fali poduzetničkog duha..
Nadam se da nemate kredite za auto ili stan, vec za "biznis", jer inace cete teško zaraditi novac,,
Morate više riskirati, biti inicijativniji, a manje zavidni na velikog Todorica, a tada ce sreca mozda pokucat i na vaša vrata..
Stoga svako jutro kada se ustanete, divite se veliki ljudima poput Todorica, Keruma…
Neka vam budu zvijezda vodilja


Ajde ti meni objasni kakav bi efekt devaluacija kune imala na Todorića. Agrokor se zadužio za x milijardi kuna i to u eurima. Agrokor skoro sav prihod ima u kunama.
I što će se točno dogoditi sa Ledom ako Agrokor neće moći plaćati obveze po tom dugu, s obzirom da mu je Ledo jamac?

Kolega Vidra

Agrokor je zadužen preko dobavljaca, dužan je dobavljacima, a manje bankama
A kolega Historicar je duzan za auto i stan, kolko se meni cini…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega DELUX,

1. Sa kolegom Vidrom se razgovarajte preko PM. Nisam upoznat sa gospodinom.
2. Agrokor je dužan i bankama i stranim investitorima, i to 400 milijuna eura samo po ovoj zadnjoj obveznici: http://www.vecernji.hr/biznis/agrokor-prodao-400-milijuna-eura-obveznica-10-posto-kamata-clanak-59645

New Report

Close