BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ali kolega Vidra…

O kojoj vi to pobjegulji pišete???
Mozete biti malo direktniji?
Ili se i vi plašite stranačkih stega?

Pa niste valjda u komunjare prešli…
Pa bolje da nas hebu desni nego komunjare.

Kad smo zadnji puta razgovarali stekao sam dojam da nam je stranačko opredijeljenje vrlo slično…
Ako ste skrenuli lijevo, pošteno ste me razocarali…

Ovo oko dionica sve oprastam, ali stranacku i domovinsku izdaju ne, stoga se nadam da ste i dalje cvrsto desno

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


pa ako sam i krao kokoši zar me ne bi barem pomilovali za jaja…………????????

Konačno pokušaj zbližavanja, barem tako želi kolega vidra.
Ne znam što će na to reći kolega Delux?

Pa ljudi nije to tako niti loše, pa vama ne treba uopće zaštiota, ne znam jeste li svjesni uopće toga?
U ova teška vremena uštede su bitne na sve strane.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Evo kako vani delaju:

http://www.seebiz.eu/hr/burze/kina-pogubljen-broker-osuden-za-pronevjeru,63043.html

LEAVE THE WORLD BEHINED

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.seebiz.eu/hr/burze/kina-pogubljen-broker-osuden-za-pronevjeru,63043.html#MeldeFinger

al ovo je samo nesretni broke a šta mislite da su naši fond menađeri tamo kakva bi to gužva bila oko vješanja

a ne. fondovi me ne zanimaju. sam svoj majstor.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

kolega deluks kad ćete vi kao njaveći sin investicijske zajednice u hrvata napokon pronaći lokalno dno??

dajte više recite gdje je,jer se inače neću više igrati s vama…. [lol]
i pustite boga na miru On ima prečeg posla od burzovnih spekulacija

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega a koja vas dionica zanima?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


kolega deluks kad ćete vi kao njaveći sin investicijske zajednice u hrvata napokon pronaći lokalno dno??

Kolega vidra, ako malo pročačkate starije postove vidjet ćete da je deluks, dizel, aca, knele ispogađao vrhove i dna samo tako! Svaka čast deluxu, sve je to i javno objavio. On IMA znanje i dobro ga koristi. Ne znam ga osobno, ali po napisanom – kapa dole [thumbsup]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

kolega Vidra, hoćete li se barem ispričati svima koje ste nagovorili da prodaju LEDO po 5K i kupe IGH po 4200? Iako je isprika tim ljudima koje ste odveli na prosjački štap vašim neznanjem sada najmanje potrebna. Tko će njima vratiti njihovu imovinu? Hoćete li Vi?



kolega deluks kad ćete vi kao njaveći sin investicijske zajednice u hrvata napokon pronaći lokalno dno??

Kolega vidra, ako malo pročačkate starije postove vidjet ćete da je deluks, dizel, aca, knele ispogađao vrhove i dna samo tako! Svaka čast deluxu, sve je to i javno objavio. On IMA znanje i dobro ga koristi. Ne znam ga osobno, ali po napisanom – kapa dole [thumbsup]
[/quote]
Hvala kolega na pohvalama, evo ja pitam Vidru koja ga dionica zanima on šuti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




kolega deluks kad ćete vi kao njaveći sin investicijske zajednice u hrvata napokon pronaći lokalno dno??

Kolega vidra, ako malo pročačkate starije postove vidjet ćete da je deluks, dizel, aca, knele ispogađao vrhove i dna samo tako! Svaka čast deluxu, sve je to i javno objavio. On IMA znanje i dobro ga koristi. Ne znam ga osobno, ali po napisanom – kapa dole [thumbsup]
[/quote]
Hvala kolega na pohvalama, evo ja pitam Vidru koja ga dionica zanima on šuti
[/quote]
Pa konkretno ga je zanimalo dokle Viadukt ide??? Da li do 1000kn ili 1400kn???



a nenada bakića ne prozivate
on je rekao da idemo do 2.800-3.200

stvarno ste čudan [tongue]

E kad bi PTKM bila 2.800-3.200 bilo bi super i Bakiću i meni…
[/quote]
[lol] [lol] [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Da vidimo što je naš uvaženi kolega deluks pisao prije početka potopa burze…….joj, joj [bye]
kakvi su tu minusi napravljeni, boli duša od pustih novaca izgubljenih tokom 2008. godine
pogledajmo;

03.01.08. | 19:56

INSAJD | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 17261 | profil
korisnik od: 24.12.2007.
[Korisnik je offline] [Korisnik s iskustvom] [Korisnik spada u skupinu 60% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke

zajednica

moderatori
ovu temu treba zatvoriti

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Vidra…

O cemu vi….

Ja vidim da citirate korisnika INSAJD-a..
Kakve veze ima njegovo pisanje samnom? [shocked] [shocked]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

a vidi ovaj……….cccccccccccc ..
valjda je jsano da uvaženi kolega nije imao nikakvog znanja i da je izgubio silan, silan novac a sad nam glumi proroka, te rekao sam ja vama, te ja znam najbolje…………….joj, joj kakva sramota

04.01.08. | 13:21

INSAJD | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 17261 | profil
korisnik od: 24.12.2007.
[Korisnik je offline] [Korisnik s iskustvom] [Korisnik spada u skupinu 60% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke

zajednica

moderatori
ajde međedi ne laprdajte , jos malo i svi ce te na odstrel, previse vas se nakotilo, kupujte radije umjesto sto laprdate i polasite naivcine

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close