BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


El Febo, 27.09.2009. u 11:02
Najgori je bio onajFebo [angry]

[/quote]

Eure (euronovčani fond) sam kupovao dok je tečaj bio 7,278, prodavao na 7,32 te ostvario i kamatni prinos, znači dvostruki probitak sa umjerenim rizikom. U isto vrijeme trgovao sam manjim dijelom porfelja i dionicama iako se radi o periodu kada se na TK ništa značajnije nije događalo (Crobex glavinjao na cca 1800).
Držao bih Eure i dalje da smatram da će njihov tečaj aprecirati.
Sredstva od prodaje Eur sam uložio na burzu te pojačao udjele u kunskom novčanom fondu.
Tko je napravio što i ja, ostvario je identičan prinos, tko nije, zna najbolje za sebe koliko je ostvario…..tako da ne znam čemu ovaj komentar??? [yawn]
Također u bliskoj budućnosti očekujem daljnji porast kamatnih stopa na Hrk te nemam (za sad) namjeru ponovo kupovati Eure. Inače svoja očekivanja prilagođavam dnevnim fluktuacijama, a tečaj
valuta, kamate te tečaj dionica su nešto prevolatilno da bi isto mišljenje o njihovim kretanjima držao danas te idućih 30 godina.
Najte zamerit… [smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Eure (euronovčani fond) sam kupovao dok je tečaj bio 7,278, prodavao na 7,32 te ostvario i kamatni prinos, znači dvostruki probitak sa umjerenim rizikom. U isto vrijeme trgovao sam manjim dijelom porfelja i dionicama iako se radi o periodu kada se na TK ništa značajnije nije događalo (Crobex glavinjao na cca 1800).
Držao bih Eure i dalje da smatram da će njihov tečaj aprecirati.
Sredstva od prodaje Eur sam uložio na burzu te pojačao udjele u kunskom novčanom fondu.
Tko je napravio što i ja, ostvario je identičan prinos, tko nije, zna najbolje za sebe koliko je ostvario…..tako da ne znam čemu ovaj komentar??? [yawn]
Također u bliskoj budućnosti očekujem daljnji porast kamatnih stopa na Hrk te nemam (za sad) namjeru ponovo kupovati Eure. Inače svoja očekivanja prilagođavam dnevnim fluktuacijama, a tečaj
valuta, kamate te tečaj dionica su nešto prevolatilno da bi isto mišljenje o njihovim kretanjima držao danas te idućih 30 godina.
Najte zamerit… [smiley]

Eh a da si tek eure uzimao po 718 [wink]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


nekako mi se čini da je ovo potez dana…bumo vidli u skorijoj, ili nešto "srdenjijoj" budućnosti [cool]

Recimo kada im zavrnu plin?
[/quote]

recimo kada ju država proda po 500 kuna po dionici, što je još uvijek duplo manje od 1000 kuna po dionici koju je Yara nudila još prije dalekih 10 godina.

Viribuse, reci nam koji je to osjećaj rasprodati JNAF po 2000? Jesi ponosan na sebe?

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

kad sam vidio kolegu governor-a na temi ‘što smo danas tržili’ u subotu oko 11h….rekoh sigurno se vratio iz konzuma s ledo sladoledom… [cool]
ali eto…pogriješio sam.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


kad sam vidio kolegu governor-a na temi ‘što smo danas tržili’ u subotu oko 11h….rekoh sigurno se vratio iz konzuma s ledo sladoledom… [cool]
ali eto…pogriješio sam.

kolega, bio sam već danas rano ujutro u Konzumu (mojem najdražem trgovačkom lancu, jer volim kupovati svježe, domaće i kvalitetno) u tjednoj nabavci, ali nisam kupio sladoled zato jer imam još pola kutije Grandissima u frižideru. Dobro da ste me podsjetili, idem sad to potamaniti [thumbsup]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



kad sam vidio kolegu governor-a na temi ‘što smo danas tržili’ u subotu oko 11h….rekoh sigurno se vratio iz konzuma s ledo sladoledom… [cool]
ali eto…pogriješio sam.

kolega, bio sam već danas rano ujutro u Konzumu (mojem najdražem trgovačkom lancu, jer volim kupovati svježe, domaće i kvalitetno) u tjednoj nabavci, ali nisam kupio sladoled zato jer imam još pola kutije Grandissima u frižideru. Dobro da ste me podsjetili, idem sad to potamaniti [thumbsup]
[/quote]
nemam vaših miljenica u portfelju (makar sam i ja jutros bio u konzumu) ali svakako imate najsimpatičnije drukanje na forumu.
ps. hvala i za pozitivu na temi VLDS koju ja imam, a vi (za sad) na žalost ne.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




kad sam vidio kolegu governor-a na temi ‘što smo danas tržili’ u subotu oko 11h….rekoh sigurno se vratio iz konzuma s ledo sladoledom… [cool]
ali eto…pogriješio sam.

kolega, bio sam već danas rano ujutro u Konzumu (mojem najdražem trgovačkom lancu, jer volim kupovati svježe, domaće i kvalitetno) u tjednoj nabavci, ali nisam kupio sladoled zato jer imam još pola kutije Grandissima u frižideru. Dobro da ste me podsjetili, idem sad to potamaniti [thumbsup]
[/quote]
nemam vaših miljenica u portfelju (makar sam i ja jutros bio u konzumu) ali svakako imate najsimpatičnije drukanje na forumu.
ps. hvala i za pozitivu na temi VLDS koju ja imam, a vi (za sad) na žalost ne.
[/quote]

Kolega, ja ne drukam. Mislim da ste me zamijenili s nekim. Ja iznosim činjenice. Što se tiče Validusa, nisam baš ljubitelj ZIF-ova…iako je VLDS prema nekim pokazateljima baš smiješno jeftina dionica.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



kad sam vidio kolegu governor-a na temi ‘što smo danas tržili’ u subotu oko 11h….rekoh sigurno se vratio iz konzuma s ledo sladoledom… [cool]
ali eto…pogriješio sam.

kolega, bio sam već danas rano ujutro u Konzumu (mojem najdražem trgovačkom lancu, jer volim kupovati svježe, domaće i kvalitetno) u tjednoj nabavci, ali nisam kupio sladoled zato jer imam još pola kutije Grandissima u frižideru. Dobro da ste me podsjetili, idem sad to potamaniti [thumbsup]
[/quote]

u konzum idem samo kad moram….uvijek je gužva, naprde onaj narodni radio, prodavačice su neljubazne, a to koliko su artikli tamo domaći, svježi i kvalitetni….otprilike su te kvalitete koje u razvijenim zemljama možemo naći na otpadu nakon zatvaranja dućana kao škart ili dotrajalu robu(npr.Nizozemska)…shvatiti ću tvoj post kao ironiju [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




kad sam vidio kolegu governor-a na temi ‘što smo danas tržili’ u subotu oko 11h….rekoh sigurno se vratio iz konzuma s ledo sladoledom… [cool]
ali eto…pogriješio sam.

kolega, bio sam već danas rano ujutro u Konzumu (mojem najdražem trgovačkom lancu, jer volim kupovati svježe, domaće i kvalitetno) u tjednoj nabavci, ali nisam kupio sladoled zato jer imam još pola kutije Grandissima u frižideru. Dobro da ste me podsjetili, idem sad to potamaniti [thumbsup]
[/quote]

u konzum idem samo kad moram….uvijek je gužva, naprde onaj narodni radio, prodavačice su neljubazne, a to koliko su artikli tamo domaći, svježi i kvalitetni….otprilike su te kvalitete koje u razvijenim zemljama možemo naći na otpadu nakon zatvaranja dućana kao škart ili dotrajalu robu(npr.Nizozemska)…shvatiti ću tvoj post kao ironiju [lol]
[/quote]

U redu Febo, a gdje ti ideš kupovati? Dobro si primjetio… uvijek je gužva [thumbsup] Preporučam ti Lidl, tamo ti nikad nema nikoga. Dućan duhova [lol]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

El Febo, 27.09.2009. u 11:04
U redu Febo, a gdje ti ideš kupovati? Dobro si primjetio… uvijek je gužva Preporučam ti Lidl, tamo ti nikad nema nikoga. Dućan duhova

obično kada moram u shopping onda mi paše da na mjestu gdje to obavljam, naručito na blagajnama nema gužve….pa ne idem na tulum.
Kupujem uglavnom u Vrutku, nema gužve, solidan asortiman, uvijek se nađe slobodan parking….a tek vinski podrum…najbolji u retailu… [thumbsup]oni koji su bili znat će o čemu pričam… [wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

LIDL u Rijeci krcat,najprazniji Konzum od onog mafioza.

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


U redu Febo, a gdje ti ideš kupovati? Dobro si primjetio… uvijek je gužva [thumbsup] Preporučam ti Lidl, tamo ti nikad nema nikoga. Dućan duhova [lol]

Koje ti gluposti ponekad valjas to je nevjerojatno. Samo jos budale idu u shopping u najskuplji market s najlosijom ponudom (hint: odi si vidi ponudu Interspara i Mercatora, a mozes i cijene). Usput, preporucam ti da od Agrokorovih proizvoda pocnes malo etikete citati i koje su zemlje porijekla onoga sto je unutar ambalaze pa ti kupuj “hrvatsko” i dalje (posljednje kaj sam otkrio Zvijezda masline – porijeklo ploda: Grcka)

Ne znam ekipa di vi to živite i kupujete. Znam samo da su Konzumovi dućani krcati, Super i Maxi Konzumi imaju najbolju ponudu, a Lidlovi dućani prazni ko kuće duhova. Barem u ZG. Mercator je skup i slovenski i iz prve ruke znam da im promet brutalno pada u RH i da razmišljaju o povlačenju. A vi kak hoćete. G. Todorić je kralj retaila i vi tu ništa ne možete. Možete se samo pjeniti. Toda je zakon [thumbsup]

I'LL BE BACK


Ne znam ekipa di vi to živite i kupujete. Znam samo da su Konzumovi dućani krcati, Super i Maxi Konzumi imaju najbolju ponudu, a Lidlovi dućani prazni ko kuće duhova. Barem u ZG. Mercator je skup i slovenski i iz prve ruke znam da im promet brutalno pada u RH i da razmišljaju o povlačenju. A vi kak hoćete. G. Todorić je kralj retaila i vi tu ništa ne možete. Možete se samo pjeniti. Toda je zakon [thumbsup]

sramotno je da se tvrtke poput leda trže na burzi ispod 3 -4 booka
[thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Slažem se sa Febom,treba gledati etikete i porijeklo proizvoda.Kako sam dugogodišnji potrošač podravkinog zamrznutog povrča tek sam neki dan malo bolje zavirila u etiketu i gle čuda: proizvodi Apatin,zemlja porijekla Srbija. Toliko o domačim proizvodima.
Da se razumijemo ne kažem da je proizvod loš,ali taj isti proizvod je u Lidl (nimalo lošije kvalitete) 40% jeftiniji,zemlja porijekla Njemačka. Nemam novca na bacanje,tako da kupujem kvalitetu ali koristim povoljnije cijene,ne gledajuči na proizvođača jer vrlo često naše domače firme samo pakuju proizvod iz uvoza.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close