BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Čemu toliko drukanje ovdje ,daj realno sagledajte situaciju u državi.Ljudima su upitni prihodi več od iduće plaće i mirovine a vi se nadate nećemu.Tko če to kupovati ,tko če dizati dionice

a ovo šta ti pišeš nije drukanje?! ima li neko osjećaj da bi dotični kupio JDPL ali malo niže?

luke, brodovi...

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Čemu toliko drukanje ovdje ,daj realno sagledajte situaciju u državi.Ljudima su upitni prihodi več od iduće plaće i mirovine a vi se nadate nećemu.Tko če to kupovati ,tko če dizati dionice

Auu…, pa Anricome zar ti misliš da ti ljudi kojima egzistencija ovisi o plaćama i mirovinama kupuju dionice i dižu burzu.., promete…, uhhhhh…..

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



Čemu toliko drukanje ovdje ,daj realno sagledajte situaciju u državi.Ljudima su upitni prihodi več od iduće plaće i mirovine a vi se nadate nećemu.Tko če to kupovati ,tko če dizati dionice

Auu…, pa Anricome zar ti misliš da ti ljudi kojima egzistencija ovisi o plaćama i mirovinama kupuju dionice i dižu burzu.., promete…, uhhhhh…..
[/quote]
Pa znaći da su na burzi obda oni koji su pokrali državu pa imaju viška love

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)




Čemu toliko drukanje ovdje ,daj realno sagledajte situaciju u državi.Ljudima su upitni prihodi več od iduće plaće i mirovine a vi se nadate nećemu.Tko če to kupovati ,tko če dizati dionice

Auu…, pa Anricome zar ti misliš da ti ljudi kojima egzistencija ovisi o plaćama i mirovinama kupuju dionice i dižu burzu.., promete…, uhhhhh…..
[/quote]
Pa znaći da su na burzi obda oni koji su pokrali državu pa imaju viška love
[/quote]

tebi je najbitnije ko je na burzi?!

luke, brodovi...

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)




Čemu toliko drukanje ovdje ,daj realno sagledajte situaciju u državi.Ljudima su upitni prihodi več od iduće plaće i mirovine a vi se nadate nećemu.Tko če to kupovati ,tko če dizati dionice

Auu…, pa Anricome zar ti misliš da ti ljudi kojima egzistencija ovisi o plaćama i mirovinama kupuju dionice i dižu burzu.., promete…, uhhhhh…..
[/quote]
Pa znaći da su na burzi obda oni koji su pokrali državu pa imaju viška love
[/quote]

Već iz nekoliko zadnjih mjeseci toliko je očigledno da najvjerojatnije jedna te ista ekipa kriminalaca i špekulanata dižu i spuštaju burzu kako im paše i znaju kad je dno kad maximum jer time i upravljaju, beru vrhnje od 10-20% redovito i bacaju ostale u očaj i rezignaciju te nadu da se nekako mogu uklopiti u njihove prljave igre…
Kad već nema stabilnog rasta, onda se radi ovo što sam opisao…, pa od kada je Hrvatske taj scenarij "legalne" pljačke se ponavlja na ovaj ili onaj način, a sustav to bezrezervno omogućava…, a ti isti kriminalci su umjetnici u prilagođavanju situaciji i gdje mogu drpati do mile volje…, a za svoja nedjela da nikada ne odgovaraju…
Evo Dax raste već preko 2% (5130 bodova), DOW danas ima šansu probiti 9000…, a Crobex se pati iz minusa u plus i obrnuto…
"Ljudi" o kojima ti govoriš bi možda i kupovali vrijedne dionice na našem tržištu, no boje se da će i ono malo što im je ostalo sutra morati prodavati još jeftinije, baš zbog tih špekulanata….
Odvatno da ne može biti odvratnije….

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

ja sam samo rekao da je u državi alarmantno stanje zbog hebenih lopova i njihove pohlepe ,kralo se i krade na svim razinama .Love nema, a roba se u firmama daje na dug .Svi su svima dužni i čeka se da će se nešto riješiti a tu se očekuje da će dionice rasti

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



Čemu toliko drukanje ovdje ,daj realno sagledajte situaciju u državi.Ljudima su upitni prihodi več od iduće plaće i mirovine a vi se nadate nećemu.Tko če to kupovati ,tko če dizati dionice

a ovo šta ti pišeš nije drukanje?! ima li neko osjećaj da bi dotični kupio JDPL ali malo niže?

[/quote]
Bravo prijatelju loooser! Dionice se ne kupuju od plaće i mrovine, dionice su kapital a ne socijalna kategorija. Često puta u svijetu dionice određene kompanije porastu nekoliko posto kada ista zbog smanjenja troškova izvrši otpuštanja ili zatvaranja ne rentabilnih pogona, jer radi toga poraste profit tvrtke i zarada dioničara.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ono što je dosta zanimljivo je da u americi jako puno firmi prikazuje izrazito dobre rezultate ako se samo gleda dobit ali većini su prihodi znatno pali odnosno većina firmi je na vrijeme se pripremila za krizu i srezala je troškove i radna mjesta. Bojim se da zbog našeg komunističkog mentaliteta u mnogim našim firmama osobito onima koji nemaju većinskog vlasnika rezovi nisu napravljeni na pravi način pa će rezultati biti dosta lošiji. Nadajmo se da je to već uračunato u cijene [thumbsup]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ono što je dosta zanimljivo je da u americi jako puno firmi prikazuje izrazito dobre rezultate ako se samo gleda dobit ali većini su prihodi znatno pali odnosno većina firmi je na vrijeme se pripremila za krizu i srezala je troškove i radna mjesta. Bojim se da zbog našeg komunističkog mentaliteta u mnogim našim firmama osobito onima koji nemaju većinskog vlasnika rezovi nisu napravljeni na pravi način pa će rezultati biti dosta lošiji. Nadajmo se da je to već uračunato u cijene [thumbsup]

One firme koje zbog novih mjera trebaju ili već dobrano puše,a to su ADRS i HT ,danas najviše rastu, evo to je ZSE, pa ti ovdje trži

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Posrnulo trziste kapitala nemocno ceka bolje dane, ali ta tema jos nije dosla do odgovornih..
Ne kuzim, novac lezi na cesti…..uz mali vjetar dizu se milijuni u nebesa..a mi mrtvi hladni
na cijeli svijet koji OPET STVARA NOVI KAPITAL…NOVE VRIJEDNOSTI kojima podmiruju
sve potrebe drustva….
Da li su se sastali Kosor i Vidosevic ? Zar joj nije Vidosevic objasnio znacaj vrijednosti
dionica za nase drustvo….kad ga je vec zvala…. pa da li su svi skupa toliko ograniceni
da ne vide gdje je kapital i kako se izvuci iz krize…. da im to djeva nacrtaju u stripu , da im
bude lakse?

Bolje im je da im kapital stoji u fondovima …mislim formalno…ne znaju ga ubaciti na trziste

Nitko ne shvaca DA NAM TREBAJU RAZINE CROBEXA BAREM 3500 … da Hrvatska MOZE DISATI ?
Jedna Njemacka je ubrizgala milijarde na trziste kapitala, a mi ne mozemo niti okrenuti
novac iz vlastitih fondova ….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



+JDPL 192
+ULPL 702
+PTKM 117

Vla… ovaj.. Brankice, ja sad više niš ne kužim… pa kaj nije ovo samo odbijanac do 1850 i onda nazad na 1250 pa odbijanac na 1300 pa onda na 1000 pa odbijanac na 1200 pa onda ispod 1000 pa onda tak tu stoji dugo i niko na forumu ne piše?
[/quote]

Gospon guverner mene opće ne čudi kaj vi niš ne kužite.
Bute brzo skužili

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

ajde pofuk sutra lijepo prodaj pa da se konačno vratimo nazad na 50 kn [wink]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


ajde pofuk sutra lijepo prodaj pa da se konačno vratimo nazad na 50 kn [wink]

ah ako cete se bolje osjecati ne bi se kladio da necu prodati
danas nisam prodo jer sam bio na tiltu ijer mi je mentor reko da ne prodajem
u svakome slucaju cu sve obavjesitit ako prodam
pofuk

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

ma zezam se pofuk, po ovim cijenama nikako ne prodavaj, kad INGR-a krene bit će to kao raketa

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Zadnje transakcije:
Cijena Količina Iznos Datum
40,00 17 680,00 21.7.2009 13:00:00
40,00 8 320,00 21.7.2009 13:00:00

Ova trans. od 1000 kn ima jedinu svrhu da anulira ovo od juče
20.7.2009 46,00 46,00 46,00 46,00 +9,79% 150 6.900,00
I kad to prijaviš Hanfi oni su nemoćni jer ne mogu dokazati da se radi o povezanim licima prem da se radi o očiglednoj manipulaciji. A murija naganja klince koji dime u parku na mjesto da riješavaju ozbiljne probleme.

Hanfa je zadnji papak nebih se čudio da je i ona umješana u ove igre
pa koga su oni ikada ulovili ???

Ja znam samo da sam ušao prije više mjeseci i još sam u minusu
ovi nas ovdje deru i gule na sve naćine ruše cjenu dionice kako im paše..
možemo samo gledat i plakat …
Jednog dana bude bolje ali kada
jadna ova mala burza prepuna manipulatora špekulanata i nakraju
Hanfa koja im svima čuva leđa umjesto da ih u nećemu sprjeći.
Burzovna Pravila su isto namjerno liše napravljena tako da se može
što bolje manipulirati i krasti..
A mi mali smo vjećne žrtve
prljavog sistema..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close