BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Premješteno iz teme: BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Upravo me kolega SAMPRAS izvrijeđao preko PP i to na način da je neprevediva na bilo koji svijetski jezik. U gadnim je problemima, a možda sam i ja jer očekuje da se negdje nađemo i fizički obračunamo. Pravi je gospodin!
Tražim fizičku potporu s foruma. Ima li tko zainteresiran?


Imam ja
[/quote]
nevjerujem da te sampras vrijeđao jer je vrlo đentlmenskog pristupa u svađama..
ovo je pokušaj diskreditiranja samprasa

[/quote]
ja isto nemogu vjerovati da ga ge g sampras vredjao ali nemogu vjerovati da su i g samprasa pokusali diskreditirati jet ci to bilo pretesko
pofuk


Ajmo mi aktualna događanja nazvati pravim imenom, vrhunski igrokaz u režiji Sanadera. Prvo slijedi drastičan rebalans proračuna, režu se infrastukturne investicije, smanjuju plaće u javnom sektoru, subvencije i socijalna davanja. Sve navedeno izaziva revolt određanih skupina društva, osim realnog sektora naravno, te aktualna vlada sa Kosoricom na čelu biva stigmatizirana kao nesocijalna i neosjetljiva, padajući na najniže razine popularnosti.
Predloženi hdz-ov kandidat za predsjednika Hebrang do jeseni odustaje od kandidature, naravno zbog zdravstvenih razloga. U međuvremenu, odmorni i revitalizirani Sanader, eskivirajući svu silu negativnosti, koje apsorbira Kosorica i aktulna vlada, na „vapaj članstva“ponovo ulazi u politiku kao predsjednički kanditat. Šanse su mu velike, jer epski je poznata sintagma o „ prosječnom Hrvatu kratkog pamćenja“, s konstatacijim , dok je Ivo bio premijer ovakva „rezanja“ nisu bila moguća.
Ivo postaje predsjednik, pomalo pripremajući teren za izbornu 2011. i pobjedu hdz-a, koji nakon restriktivne 2010, otpušta uzde u izbornoj godini i ponovno osvaja vlast.
Paklen plan, nema šta.

Ma jasno je kao dan, odigrano da Kosorica povuče nužne i nepopularne poteze, rasproda preostalu državnu imovinu (dionice!) i eto nam za par mjeseci opet dr. Sanadera kao precjednika lijepe naše….

Sanader ne isključuje mogućnost povratka u aktivnu politiku
http://www.poslovni.hr/120521.aspx

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


Ajmo mi aktualna događanja nazvati pravim imenom, vrhunski igrokaz u režiji Sanadera. Prvo slijedi drastičan rebalans proračuna, režu se infrastukturne investicije, smanjuju plaće u javnom sektoru, subvencije i socijalna davanja. Sve navedeno izaziva revolt određanih skupina društva, osim realnog sektora naravno, te aktualna vlada sa Kosoricom na čelu biva stigmatizirana kao nesocijalna i neosjetljiva, padajući na najniže razine popularnosti.
Predloženi hdz-ov kandidat za predsjednika Hebrang do jeseni odustaje od kandidature, naravno zbog zdravstvenih razloga. U međuvremenu, odmorni i revitalizirani Sanader, eskivirajući svu silu negativnosti, koje apsorbira Kosorica i aktulna vlada, na „vapaj članstva“ponovo ulazi u politiku kao predsjednički kanditat. Šanse su mu velike, jer epski je poznata sintagma o „ prosječnom Hrvatu kratkog pamćenja“, s konstatacijim , dok je Ivo bio premijer ovakva „rezanja“ nisu bila moguća.
Ivo postaje predsjednik, pomalo pripremajući teren za izbornu 2011. i pobjedu hdz-a, koji nakon restriktivne 2010, otpušta uzde u izbornoj godini i ponovno osvaja vlast.
Paklen plan, nema šta.


Ako uzmemo tezu da je Sanader lažov onda je ovaj scenario moguć, ajmo pogađat, da je istina ono što je rekao, di ga vidimo u budućnosti, jedino mjesto koje nije spominjao je negdje unutar EU iz koje može lobirati za HR. Ja bi rekao dobar politički manevar u cilju ulaska u EU koje bi u ovo teško doba došlo kao sunce poslije kiše.


Prvo slijedi drastičan rebalans proračuna, režu se infrastukturne investicije, smanjuju plaće u javnom sektoru, subvencije i socijalna davanja.

Samo se bojim da će se rezanja svesti jedino na plaće i socijalnu kategoriju, a da će državni projekti ići dalje kako se kumovima i frendovima ne bi smanjili prihodi!

Baš komentiram situaciju s jednim pajdom iz Zagreba, kaže "da ne zna nikoga od svojih prijatelja i poznanika što rade u državnoj službi da ima 20 kuna u džepu, a o penzićima i socijali da ne govorimo. Kaže lako vama na moru, vama kapne nešto i od apartmana a i seljaci imaju gdje za posadit koju patatu i pomadoru… A šta ćemo mi u Zagrebu? Više ne možeš ni do kontejnera skupit koju bocu, svakih 10 minuta dođe drugi reciklažno osviješten penzić."

Stoga, ne znam da li će ekipa na vlasti biti dovoljno umiješna da izbjegne izlazak par stotina tisuća ljudi na ulice ako im uzme još koju kunu iz džepa!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@misko
Čemu panika, pa Polančec i Šuker nisu dali ostavke,a oni su i do sada vodili gospodarstvo i financije, znači slijedi rebalans a po mojoj procijeni građevinari bi mogli ostat kratkog rukava, ionako je ljeto [lol]

pa onda nemamo šta kukat ako će kosor stvrano povuć te nužne nepopulrane poteze, ko će pobrat slavu a ko kuke i motike od naroda…..meni svejedno.

bolje da sami povucemo bolne rezove koji se moraju povuci,ako ih mmf bude povlacio bit ce jos bolniji…..problem se nemoze stalno gurati pod tepih,jednostavno ce tepih nakon nekog vremena biti premalan i smece ce izaci van,daj boze d sad pociste bar veci dio koji trebaju pocistiti,brodogradilista treba pod hitno privatizirati ona iz proracuna godisnje uzimaju 8 milijardi kuna,no treba voditi racuna kome,uljanik je dobar primjer toga,nemoze se rostilj peci za vrijeme radnog vremena….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


I danas napunjena Arena [thumbsup]

… taman je zgledala nešto a’la
[img]http://iloapp.zone-2000.net/blog/chata?ShowFile&image=1173000675.jpeg[/img]

A unutri

[img]http://1.bp.blogspot.com/_gN6RJCXqWz0/RdzLktQ0x6I/AAAAAAAAAcc/65jfLbOeC2s/s320/poljski+WC,+Kacarevo+-+Kiklop.jpg[/img]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



@misko

Čemu panika, pa Polančec i Šuker nisu dali ostavke,a oni su i do sada vodili gospodarstvo i financije, znači slijedi rebalans a po mojoj procijeni građevinari bi mogli ostat kratkog rukava, ionako je ljeto [lol]

Sami izbor Jace govori da se neće dirati u mirovine, plaće….
Uzmite proračun u ruke i vidjeti će te koliko toga ima nepotrebnog. Lako se to očisti.
Mislim da Jaca već ima na stolu prijedlog – moguće su još male kozmetičke promjene.
Glede Pelješkog mosta koji je postao simbol rastrošnosti ponavljam – on je nužnost ne samo za HR nego i za CG, Albaniju, Grčku…..
Svi su se Tuđmanu smijali kada je minirao Velebit a poslije su se isti zaklinjali da je to njihov projekt. Tako je i u ovom slučaju.

Morat će se rezati plaće i mirovine ili će se pod hitno morati rasprodati sav državni portfelj. Uostalom, to bi bio i ultimatum MMF-a ako dođe.
Osobno mislim da će ići hitna privatizacija, a mirovine i plaće će biti zadnje (zbog koalicijskih partnera) kad će reći: evo vidite, više nemamo što prodati, sad moramo i to srezati.

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Kaže dr. Ivo: "I govorim ja Jadranki, Jadranka piši, piši sve što govore,…a ona je vrijedno pisala i pisala,…sve dok joj ja nisam rekao da prestane pisat",…hahahaha Evo da znamo što nas očekuje,…..

Sve je stvar psihe.....

A ovo pišu oni koji nemaju potrebe lizat dupe velikom vođi,…..

Vaš link

Sve je stvar psihe.....




@misko

Čemu panika, pa Polančec i Šuker nisu dali ostavke,a oni su i do sada vodili gospodarstvo i financije, znači slijedi rebalans a po mojoj procijeni građevinari bi mogli ostat kratkog rukava, ionako je ljeto [lol]

Sami izbor Jace govori da se neće dirati u mirovine, plaće….
Uzmite proračun u ruke i vidjeti će te koliko toga ima nepotrebnog. Lako se to očisti.
Mislim da Jaca već ima na stolu prijedlog – moguće su još male kozmetičke promjene.
Glede Pelješkog mosta koji je postao simbol rastrošnosti ponavljam – on je nužnost ne samo za HR nego i za CG, Albaniju, Grčku…..
Svi su se Tuđmanu smijali kada je minirao Velebit a poslije su se isti zaklinjali da je to njihov projekt. Tako je i u ovom slučaju.
[/quote]
sagraaaditeeeee most bez krajaaaaaaaaa
most do moga zavicaaajaaaaaaaaaaa

pa ruku na srce most je najvise u interesu crnogorcima i albancima. kako je dalmatina bila dalmatinski san tako je most njima nada u bolje sutra.
pitanje je: kako je moguce da hrv vlada uspijeva zadovoljiti crnogorske i albanske interese ?
Valjda su ispunili sve nase zelje pa sad mogu graditi okolo… [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Sta mogu oni vise povuci kad smo duzni 40 milijardi, treba na ulicu.Ovaj nas narod je idealan za vladanje – suti i trpi i tako u nedogled, sramota a ima nas samo hebenih 4,5 miliona. Pa nama bi bio dovoljan i jedan dobar gradonacelnik (ne sigurno Bandic), a ne ovoliki upravni aparat. Zao mi je svih nasih koji su poginuli da bi se ovaj drek na vlasti (i ljevi i desni i srednji) natrpo hebenih americkih dolara sve rasprodao i kao Suad Rizvanbegovic veliki Hrvat, zavrsio na Floridi. Sramota.
REVOLUCIJA KASNO JE ZA REFORME.

Uhljebe na ulicu!!!!!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

preslušajte,pogledajte, pustite koju suzu i nsebinite, vratit će se on…….. [lol] [bye]

http://www.seebiz.eu/hr/seebiz-trend/zivot-i-showbiz/sanader-a-sad%2c-adio…,50094.html

New Report

Close