BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


vidim da su svi stali sa grafičkim dizajnom, danas samo par postova,

Bez brige, još nekoliko dana rasta, pa da vidiš analiza i grafova o rastu. Isto tako i ako se okrene nazad u crveno…odmah grafova na lopate. Kolega, prvo USA definira trend, onda majstori šalju crteže, pa to ste valjda skužili do sad…

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


@Techman

Nemoj me krivo shvatiti ali podižući sebi spomenik ovdje i na Atlantskoj sa X postova dnevno u kojima ponavljaš jedno te isto postao si silovatelj teme i sve češći offtopic nasilnik,a ne netko koga se želi želi čitati i ozbiljno prihvaćati.Sad si još počeo ovdje proturati Ledo i Tisak.Nevjerojatno.
Nemam ništa protiv tebe,ali se čudim da moderatori to odobravaju.Polemiziraš s duhovima i usput se razbacuješ nekakvim svjetskim autoritetima.Radiš to kao neka kumica na placu,a ne kao vlasnik firme za konzultantske usluge u pomorstvu.U to isto vrijeme nisi u stanju zapamtiti ni kolika je tržišna vrijednost određene dionice o kojoj pišeš.
Shvati me i ne uzimaj mi za zlo,ali radije sam za anarhiju na brodarskim temama nego za totalitarizam i karizmatičnog vođu kojeg treba slijediti.
Odmori malo,odi na godišnji,učini nešto da se ne pretvoriš u Barona ili ne daj Bog dr.Ivu.
Piši blog ili traži da ti otvore temu Techmanov kutak,jer ovo što čitam od tebe više stvarno nema smisla.

Pozdrav

dulcolax - vidi mi ruku

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



@Techman

Nemoj me krivo shvatiti ali podižući sebi spomenik ovdje i na Atlantskoj sa X postova dnevno u kojima ponavljaš jedno te isto postao si silovatelj teme i sve češći offtopic nasilnik,a ne netko koga se želi želi čitati i ozbiljno prihvaćati.Sad si još počeo ovdje proturati Ledo i Tisak.Nevjerojatno.
Nemam ništa protiv tebe,ali se čudim da moderatori to odobravaju.Polemiziraš s duhovima i usput se razbacuješ nekakvim svjetskim autoritetima.Radiš to kao neka kumica na placu,a ne kao vlasnik firme za konzultantske usluge u pomorstvu.U to isto vrijeme nisi u stanju zapamtiti ni kolika je tržišna vrijednost određene dionice o kojoj pišeš.
Shvati me i ne uzimaj mi za zlo,ali radije sam za anarhiju na brodarskim temama nego za totalitarizam i karizmatičnog vođu kojeg treba slijediti.
Odmori malo,odi na godišnji,učini nešto da se ne pretvoriš u Barona ili ne daj Bog dr.Ivu.
Piši blog ili traži da ti otvore temu Techmanov kutak,jer ovo što čitam od tebe više stvarno nema smisla.

Pozdrav


dobar [thumbsup]stotka od mene

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



@Techman

Nemoj me krivo shvatiti ali podižući sebi spomenik ovdje i na Atlantskoj sa X postova dnevno u kojima ponavljaš jedno te isto postao si silovatelj teme i sve češći offtopic nasilnik,a ne netko koga se želi želi čitati i ozbiljno prihvaćati.Sad si još počeo ovdje proturati Ledo i Tisak.Nevjerojatno.
Nemam ništa protiv tebe,ali se čudim da moderatori to odobravaju.Polemiziraš s duhovima i usput se razbacuješ nekakvim svjetskim autoritetima.Radiš to kao neka kumica na placu,a ne kao vlasnik firme za konzultantske usluge u pomorstvu.U to isto vrijeme nisi u stanju zapamtiti ni kolika je tržišna vrijednost određene dionice o kojoj pišeš.
Shvati me i ne uzimaj mi za zlo,ali radije sam za anarhiju na brodarskim temama nego za totalitarizam i karizmatičnog vođu kojeg treba slijediti.
Odmori malo,odi na godišnji,učini nešto da se ne pretvoriš u Barona ili ne daj Bog dr.Ivu.
Piši blog ili traži da ti otvore temu Techmanov kutak,jer ovo što čitam od tebe više stvarno nema smisla.

Pozdrav


Kolega uz naj bolju volju te ne mogu razumit. Ocito si ovisnik o postovima. O kakvom silovanju pricas??? Pa ja talente koji mi nisu interesantni jednostavno preskocim. Cini mi se da te ipak interesiraju moji postovi htio ti to priznati ili ne kad ih citas. Kad ti meni vec savjetujes sta da radim imam ja i kontra savjet. Osnuj svoj forum, budi si moderator ili ti cenzor i samo pustaj dobre vjesti npr o brodarima. Tako su Rockefelleru u poznim godinama stampali novine samo za njega u kojima su bile iskljucivo dobre vjesti. I biti ces sretan covjek.
Vidim da si relativno zelen na forumu. Ja sam ti prosao put od eksperta do drukera. Dok je trziste bilo dobro ja genije. Sad je lose i ja druker, zatrpavamm temu …. A uvjek pisem jedno te isto. Istinu.

P.S. LEDO i TISAK je bio odgovor maximiniju.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


A uvjek pisem jedno te isto. Istinu.


Dejane u prosloj velikoj krizi bilo je izrezano sve sta je imalo 20 + godina.


Izvjesce iz 12. mjeseca 2008.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Ma maximini masu forumasa zna da rado dam savjet vezano za brodare. Znajuci da je to nezahvalno i da nas bliska budocnost moze demantirati uvjek stavim "savjet je moj a odluka tvoja". Dosta ljudi uvazava moje misljenje i zaista sam posteno pisao, bez krajnjih namjera i djelio sa kolegama na forumu dobro i zlo. Kad bi kupio to sam i napisao, kad bi izasao i to bi napisao, kad sam saznao neke stvari koje nisu za javnost slao sam PP forumasima sa kojima sam bio u direktnoj komunikaciji. Usavsi u ULPL samo sam stavio "dobar dan kolege dionicari". Nemas pojma koliko je ljudi poslo zamnom. I nakon mjesec dana rodi se docap. Svi solidno zaradili. Prema tome ja zaista pokusavam pomoci informacijom ljudima koji je zele primiti. Kad smo ulazili u brodare to i nije bilo bas popularno. Stvorio se tim ljudi koji je pratio svaki korak. Netko inside, netko ekonomska analitika, ja trziste i bio je uzitak pisati. Nakon toga u brodare uletjese raznorazne kamikaze no na njihovu zalost kasno. Trziste a sa njim i brodari odose u garden i sta sad imamo. Imamo gomilu frustriranih gubitnika na brodarskim topicima koji vjeruju da ce moj pozitivan ili negativno intoniran post dici ili spustiti dionicu. JA IH ZALIM! Kako na zalost nema dobrih vjesti u brodara moji postovi odrazavaju stanje na marketu sta je looserima crvena krpa. Rezultat je vrijedjanje, pljuvanje, jedinice svjetskim autoritetima i ini instrumentarij. Prvi ko posta negativan BDI odmah fasuje jedinicu. Pa niko sretniji od mene da su brodari visoko, da je konjuktura, da se brodovi grade i uposljavaju sa profitom. Ja sam vlasnik firme za konzultantske usluge u pomorstvu i od toga zivim.

Sta se tice podjele sa ostatkom vasione ja sam rekao da su mi u fokusu samo dvije dionice. Hranu ce mo kupovati (ledo nije samo sladoled) a dolazi vrijeme u privredi "cash is king" i zato TISAK. Da li sam u pravu vidit ce mo recimo za 9 mjeseci.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

@ techman

nakon vašeg priznanja, najprije samom sebi, da je ova dionica podcijenjena što je istina, vi odmah napišete drugi post u kojem opet dajete nekoliko izjava za anale.

"Ma maximini masu forumasa zna da rado dam savjet vezano za brodare. Znajuci da je to nezahvalno i da nas bliska budocnost moze demantirati uvjek stavim "savjet je moj a odluka tvoja". – zar vi ozbiljno mislite da je odluka mogla biti vaša ???

" Dosta ljudi uvazava moje misljenje i zaista sam posteno pisao, bez krajnjih namjera i djelio sa kolegama na forumu dobro i zlo."??? – aha

" Usavsi u ULPL samo sam stavio "dobar dan kolege dionicari". Nemas pojma koliko je ljudi poslo zamnom. ???" – svi su oni pošli za vama nakon vašeg " dobar dan kolege dioničari ". ovakve izjave da nisu smiješne bili bi tragične.

"Imamo gomilu frustriranih gubitnika na brodarskim topicima koji vjeruju da ce moj pozitivan ili negativno intoniran post dici ili spustiti dionicu "???? – tu ste vjerovatno mislili na one koji su po svom priznanju kupovali na 350 kn.

I za kraj, biser svih bisera : "Izgleda da su moji postovi srusili brodare u trenutku kad sve ostalo zeleni." – na ovo samo mogu reći SAPIENTI SAT.

Pozdrav, OK

Periculum in mora.

mala škola ulaganja by T. Petrov

http://www.seebiz.eu/hr/analize/kako-se-prosli-tjedan-bogatio-spekulant-%e2%80%9cjohn%e2%80%9d%3f,40182.html

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Sad sam lipo jednog cipla lešog pojila s malo maslinova ulja.Živit ću 100 godina,ako me šta ne prigazi.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Preduhitrio sam te za par sekundi, da li ima kakva nagrada za najbrži prst? [cool]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Preduhitrio sam te za par sekundi, da li ima kakva nagrada za najbrži prst? [cool]

Dvaput po sto i možeš stati prvi u red za kupnju. [thumbsup]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

E da, još jedna zanimljivost.

Ustvari više pravilo nego iznimka.

Kad ronimo na ovoj temi, senjor grubi-a nema.
To me podsjeća svojevremeno na jednog drugog lika Mr. Blu-a koji je isto tak "djelovao" na ingri.

Ovo je pamflet za sve nas koji smo s Atpl padala ili rasla, što svaki dan pišemo svoja mišljenja i opažanja. Bez obzira na "vremenske" uvjete.

matij@ atpl trenutno nije u fokusu…..jos k tome bdi pada…..na zalost….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


razina dna: jedan od mojih targeta
vrijeme dna: dr. ganić

a to je?
ili je to samo za posebne?


evo, iznapadali me TA klasičari.
kao, klasikal TA vidi sve.
neka oni odgovore.

p.s.
držati na umu da ja nemam pojma (što je uvriježeno mišljenje).
a ja to svakom prilikom i svečano potvrđujem.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


matij@ atpl trenutno nije u fokusu…..jos k tome bdi pada…..na zalost….

Aha zato ga nema, zato se smuca okolo, hihi

New Report

Close