BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Ulaz na 1600 je čista kocka i kratkoročno špekuliranje.

Dali je špekuliranje ili investiranje ovisi o onome tko ulaže a ne o crobexu.

[/quote]

Dali je skup ko kuga.
[/quote]

koji?
Salvador?

kolege, da Vam to nije od Z. Krivića? [pray]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Jučer pratim Zvzd i Ledo.
Ledo roka, a na Zvzd netko stavlja visoko naloge (3500, premda je drugi na 3200 kn).
Brzo ekipa poklopi taj nalog, pa ide novi na 3450. poklope i taj sa 5 kom ovaj povuče preostalih 5 i stavi na 3400. Poklope i taj.
Ide novi na 3350 i taman krenu trpat taj kad TIME UP.
Ne mogu se otet dojmu da netko brani cijenu da se ne aktivira Margin (ako je moguće da to ljudi još imaju danas). Teško mi je vjerovat da je skupljanje jer se moglo napraviti na nižim cijenama (ili liku nije stalo do par sto kn po dionici).
Bilo kako bilo danas je novi dan Sretno vam bilo.
Na ovim visinama (1615 boda) puno se lakše diše. Tamo preko 1800 već fali kisika. A preko 2000 mogu samo najspremniji. Opasan je ovo sport. Nije za svakoga [cool] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Siječanj na Zagrebačkoj burzi podbacio u svim aspektima
Promet zabilježen na burzi u siječnju ove godine manji je od petine prometa zabilježenog godinu dana prije, dok je vrijednost CROBEX-a gotovo 63 posto niža
Ovogodišnji trgovinski siječanj na Zagrebačkoj burzi uvjerljivo je najlošiji trgovinski početak godine u skorijoj povijesti, pokazuju službeni podaci. Tijekom siječnja protrgovano je vrijednosnicama u ukupnoj vrijednosti od 974,1 milijun kuna što je manje od petine ukupnog prometa ostvarenog u siječnju prošle godine.

A još nismo ni počeli….
***obrisano***

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/rba-uvoz-raste-gotovo-dvostruko-brze-od-izvoza,36547.html

sva sreća da ne ovisimo o izvozu

Nemajte straha. Nećemo danas ispod 1600.
Ključna riječ. DANAS..
Malo mi već fali optimističnih vijesti i onaj lik što je stavljao hrpe [thumbsup] i [smiley].
JAAAAVI SEEEE.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


…Činjenica je da je Atlanska ispala žrtveno janje tj njeni dioničari, jer prema ostvarenoj dobiti i svim pokazateljima njena cijena je trebala ostat na razinama od 2000-3000 kuna još cijelu ovu godinu…

Ako to zaista misliš a investiraš iole veću cifru od prosječne HR plaće, onda ti preporučujem da se uhvatiš knjiga ili novce prepustiš banci il kakvom fondu.. jer gornja tvrdnja je zaista out of space.

Često se, kad čitam ovaj forum, zapitam jel ja živim u istoj il nekoj paralelnoj dimenziji, pa kod vas nema krize nego je cijena dionice eto pala..

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



…Činjenica je da je Atlanska ispala žrtveno janje tj njeni dioničari, jer prema ostvarenoj dobiti i svim pokazateljima njena cijena je trebala ostat na razinama od 2000-3000 kuna još cijelu ovu godinu…

Ako to zaista misliš a investiraš iole veću cifru od prosječne HR plaće, onda ti preporučujem da se uhvatiš knjiga ili novce prepustiš banci il kakvom fondu.. jer gornja tvrdnja je zaista out of space.

Često se, kad čitam ovaj forum, zapitam jel ja živim u istoj il nekoj paralelnoj dimenziji, pa kod vas nema krize nego je cijena dionice eto pala..
[/quote]

Ma smotko frende nemoj mu zamjerit…meni se javi neki lik neki dan…i veli tu se igraju velke igre…i veli;
"Ovo je igra živaca ali dogoditi će se na kraju pokušaj preuzimanja i među nama cijena bi tad trebala biti oko 3000 kuna. Ne vjerujem da ovo nije zapelo nekom za oko, ali za dobit Atl trebao bi iskeširat oko 250 milja eura i imao bi 51% Atlanske"

mislim pa ko je vidio keširat neku firmu za dobit…hehehe…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



…Činjenica je da je Atlanska ispala žrtveno janje tj njeni dioničari, jer prema ostvarenoj dobiti i svim pokazateljima njena cijena je trebala ostat na razinama od 2000-3000 kuna još cijelu ovu godinu…

Ako to zaista misliš a investiraš iole veću cifru od prosječne HR plaće, onda ti preporučujem da se uhvatiš knjiga ili novce prepustiš banci il kakvom fondu.. jer gornja tvrdnja je zaista out of space.

Često se, kad čitam ovaj forum, zapitam jel ja živim u istoj il nekoj paralelnoj dimenziji, pa kod vas nema krize nego je cijena dionice eto pala..
[/quote]
Poštovanje, kolega Smooooootko! Lijepo vas je opet vidjeti na forumu! [thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Poštovanje, kolega Smooooootko! Lijepo vas je opet vidjeti na forumu! [thumbsup]

Hvala hvala! A evo malo… u pauzi između buy i sella da i ja koju otipkam. Trenutno sam long sa čak 7 komada.. long, al ne zadugo 🙂

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



…Činjenica je da je Atlanska ispala žrtveno janje tj njeni dioničari, jer prema ostvarenoj dobiti i svim pokazateljima njena cijena je trebala ostat na razinama od 2000-3000 kuna još cijelu ovu godinu…

Ako to zaista misliš a investiraš iole veću cifru od prosječne HR plaće, onda ti preporučujem da se uhvatiš knjiga ili novce prepustiš banci il kakvom fondu.. jer gornja tvrdnja je zaista out of space.

Često se, kad čitam ovaj forum, zapitam jel ja živim u istoj il nekoj paralelnoj dimenziji, pa kod vas nema krize nego je cijena dionice eto pala..
[/quote]
Pardon vaša visosti, imam pravo misliti da je pod pojmom KRIZA dionica pala puno više nego je trebala, a pala je, jer je netko tako htio, ni Plavac ni smotko možda samo Matij!
Zove neki dan lik i utješi me, veli da je spušio milju na ZSE, bože mili, i slušaj dalje, sad trejdom pokušava vratit milju, i ludi glavu svima kako je uspješan i neuspješan, mislim da je najgore od svega djeci davati novac u ruke, treba ih ipak prvo naučiti pristojnosti i radnim navikama. [pray] [yawn]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)




…Činjenica je da je Atlanska ispala žrtveno janje tj njeni dioničari, jer prema ostvarenoj dobiti i svim pokazateljima njena cijena je trebala ostat na razinama od 2000-3000 kuna još cijelu ovu godinu…

Ako to zaista misliš a investiraš iole veću cifru od prosječne HR plaće, onda ti preporučujem da se uhvatiš knjiga ili novce prepustiš banci il kakvom fondu.. jer gornja tvrdnja je zaista out of space.

Često se, kad čitam ovaj forum, zapitam jel ja živim u istoj il nekoj paralelnoj dimenziji, pa kod vas nema krize nego je cijena dionice eto pala..
[/quote]
Pardon vaša visosti, imam pravo misliti da je pod pojmom KRIZA dionica pala puno više nego je trebala, a pala je, jer je netko tako htio, ni Plavac ni smotko možda samo Matij!
Zove neki dan lik i utješi me, veli da je spušio milju na ZSE, bože mili, i slušaj dalje, sad trejdom pokušava vratit milju, i ludi glavu svima kako je uspješan i neuspješan, mislim da je najgore od svega djeci davati novac u ruke, treba ih ipak prvo naučiti pristojnosti i radnim navikama. [pray] [yawn]
[/quote]

Hehe…znao sam da bu taština proradila…al frende ja sam već tu rekao da sam tolko spušio…tak da[bye]…nisam ja rekao da trejdom pokušavam tolko namaknuti…već da u nedostatku drugih opcija…sam primoran to raditi…ja uspješan…nikad to nisam rekao…uvjek sam naglašavao da sam prosjek…ljudi bi trebali učiti od boljih…al nikad ne zaboravit da su prosjek…samo tako možeš ostati normalan u glavi…samozavaravenje je nezgodna stvar…dobro je dok je bulll…al kad medo krene…ode glava bež tebe…
…prijatelju ja sam sad na poslu…***obrisano***

Premješteno iz teme: Bankrot RH – Implikacije

…evo ja ću ti odgovoriti…kaj je meni gubi odgovorio…kao utjecaj laka za kosu na moju babu…

…ja mislim da su ozbiljne…al ovo je neozibljan _ _ _ _ _..pa nastavljam u revijalnom tonu

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

poštovani Vlad111,

ako mi možeš objasniti, kad je padalo, rekao si ide to jš dolje, kad je bilo 1430.
govorio si ide na 700!
kad je bio 1800, rekao si ide na 2000.
prije 5 dana si na 1715 najavljivao odbijanac.
onda si jucer na 1600 najavljivao odbijanac za danas.
danas najavljuješ još dublji pad.
sad korisitš Cromanov Etw, koji si rekao da ti ispod 1950 od Crobexa ne treba.

za Amerikance si radio još gore i lošije prognoze, još se sjećam kad si na 935 rekao:
"ode SP500 na 1100".SP500 je narastao još osam bodova i ljosnuo ko kruška!

bojim se da je tvoje gadjanje tu negdje oko 4% kako si i sam rekao!

nije da su i ostali bolji, da se razumijemo.ponekad Split9 pogodi, on ima oko 15% preciznost i najbolji je od svih vas ostalih zajedno.

ae bok [bye]

TEHNIČARI, LAŽETE KAO PINOKIO

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


poštovani Vlad111,

ako mi možeš objasniti, kad je padalo, rekao si ide to jš dolje, kad je bilo 1430.
govorio si ide na 700!
kad je bio 1800, rekao si ide na 2000.
prije 5 dana si na 1715 najavljivao odbijanac.
onda si jucer na 1600 najavljivao odbijanac za danas.
danas najavljuješ još dublji pad.
sad korisitš Cromanov Etw, koji si rekao da ti ispod 1950 od Crobexa ne treba.

za Amerikance si radio još gore i lošije prognoze, još se sjećam kad si na 935 rekao:
"ode SP500 na 1100".SP500 je narastao još osam bodova i ljosnuo ko kruška!

bojim se da je tvoje gadjanje tu negdje oko 4% kako si i sam rekao!

nije da su i ostali bolji, da se razumijemo.ponekad Split9 pogodi, on ima oko 15% preciznost i najbolji je od svih vas ostalih zajedno.

ae bok [bye]


samo se ti tješi…
p.s.
treba imati strategiju ulaza i izlaza.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Evo zadatka za super patka.Stranac-austrijanac prodaje građevinsku parcelu u hrvatskoj,po novom zakonu treba upisati OIB u ugovor inače gruntovnica odbaci-uskrati pravo upisa vlasništva [tongue].OIB za strance??? Može i treba dobiti svaki stranac koji već je ili postaje nekom radnjom ili transakcijom porezni obveznik.A što kad nije niti postaje porezni obveznik??Nekretninu je stekao nasljeđivanjem od majke prije pet godina.Na te vrste nasljedstva se ne postaje poreznim obveznikom jer je oslobođeno poreza.Što upisati???

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close