Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo slušajte ove “mudre savjetodavce” na ovoj besmislenoj temi…….to je najbolji način za što prije do bankrota……


bla, bla, bla, bla, bla…..
bla, bla, bla, bla, bla…..
bla, bla, bla, bla, bla…..

bla, bla, bla, bla, bla…..

– danas sam ja malo kupila taj OPTE na 6.7 kn i 6.5 kn, to su vam ti tvz. nalozi potpore.

bla, bla, bla, bla, bla…..
i tak dalje….

Da su ovakvi investitori potpora, bila bi puna mreža golova ….. 🙂 🙂 😛 😉
[/quote]

Hm.

Potpora kao BANdicevi mostovi.

Puna rupa.
Kao katastar na Braću.

Ko roštilj umjesto kokošinjca.
Baš me zanima da li su kokoske Hrvatice dobile potporu EU fondova za ugrožene vrste.


Opte je rizicnija od bitcoina

Zahebancija sa opte nije za ozbiljne investitore na burzi već za špekulante , burek trejdere ,dej trejdere….pa samo navalite.



bla, bla, bla, bla, bla…..
bla, bla, bla, bla, bla…..
bla, bla, bla, bla, bla…..

bla, bla, bla, bla, bla…..

– danas sam ja malo kupila taj OPTE na 6.7 kn i 6.5 kn, to su vam ti tvz. nalozi potpore.

bla, bla, bla, bla, bla…..
i tak dalje….

Da su ovakvi investitori potpora, bila bi puna mreža golova ….. 🙂 🙂 😛 😉
[/quote]

Hm.

Potpora kao BANdicevi mostovi.

Puna rupa.
Kao katastar na Braću.

Ko roštilj umjesto kokošinjca.
Baš me zanima da li su kokoske Hrvatice dobile potporu EU fondova za ugrožene vrste.
[/quote]

Kolega zez1, kako ste danas.. malo bolje? 🙂
Ajde, baš mi je drago. Dočekali i vi sunce nakon mjesec dana jada i čemera.

danas na 5,50 dokupija optima



uljanik plovidba nikada povoljnija a mogućnost za upp prevelike jer ako je nominalna 400 kuna možeš zamisliti realnu cjenu

pa poskidaj onda sve na burzi do 100 kn, što čekaš?? 😁
[/quote]

Moze odmah i do 200 jer je u prvih 20 naloga…
Nego i Ja je cekam da me netko poklopi ali nikako docekati, imas ti nesto za prodati da ubrzas :)))

danas dokup Optima 5,50…..

Kladim se da ovaj Zez1 skuplja Optimu kao hrčak…siguran sam u to 100%.
Ili ga hebe dušebrižništvo.
Nema trećeg …a rekao bi da je ipak ono prvo.



Opte je rizicnija od bitcoina

A Bitcoin kao nešto proizvodi i generira prihode i operativnu dobit?

Vidim da te jako muci Opte, najbolja odluka bi ti bila da je kupiš. Mjesto da grintaš i čudiš se ko pura dreku zbog rasta.
[/quote]

Oprosti, ali opte odlijepljena od HT-a generira gubitak. Dokazano u praksi. Naročito sada kad joj je baza korisnika prošla kroz HTovo sito.

Potpuno si u pravu bogata.
Ali kad se zalijepi za UG, onda to više nije bitno.




Opte je rizicnija od bitcoina

A Bitcoin kao nešto proizvodi i generira prihode i operativnu dobit?

Vidim da te jako muci Opte, najbolja odluka bi ti bila da je kupiš. Mjesto da grintaš i čudiš se ko pura dreku zbog rasta.
[/quote]

Oprosti, ali opte odlijepljena od HT-a generira gubitak. Dokazano u praksi. Naročito sada kad joj je baza korisnika prošla kroz HTovo sito.
[/quote]

To uopće nije istina. Ne samo da ne generira gubitak nego plaća sve obveze, investira i normalno posluje. Neki ljudi naprosto ne razumiju telekom biznis već žive u prošlosti i misle da ako je nešto završilo u PSN da je to nuzno loše. Ne, bas naprotiv. Nije tu problem sto neka ženska nema pojma nego je problem sto ni fond menadzeri nisu imali pojma pa su iz HPB globala i sličnih fondova sipali Optimu po cijeni od 1,6-1,7 kuna. Na mjestu uprave HPB-a meni bi takvi likovi momentalno dobili otkaz i prijavu regulatoru. Da se provjeri kod koga su završile te dionice.


Best buy od danas ATPL…bez konkurencije.

– nije.


Kladim se da ovaj Zez1 skuplja Optimu kao hrčak…siguran sam u to 100%.

– izgubili ste okladu, gospon Zez1 nema love da bi skupljao OPTE.


Zahebancija sa opte nije za ozbiljne investitore na burzi već za špekulante , burek trejdere ,dej trejdere….pa samo navalite.

– očito vam nije jasno da ozbiljni investitori imaju lovu a špekulanti i burek investitori nemaju neku veću lovu.


Kladim se da ovaj Zez1 skuplja Optimu kao hrčak…siguran sam u to 100%.
Ili ga hebe dušebrižništvo.
Nema trećeg …a rekao bi da je ipak ono prvo.

Koji dio da ne ulažem u dionice na ZSE Vam nije jasan :)?

New Report

Close