Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kupujem dionice LEDO-R-A. Ponude mogu u PM. Hvala!

i ja VERN-R-A


Kupujem dionice LEDO-R-A. Ponude mogu u PM. Hvala!

Moze, po 10 000 kn !

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.



Kupujem dionice LEDO-R-A. Ponude mogu u PM. Hvala!

Moze, po 10 000 kn !
[/quote]ja dajem za 6000 kn 🙂
koliko komada trebas ? 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Kandidiram Pevec kao best buy uvjerljivo. PVCM ima win win poziciju na tržištu dionica je izrazito potcjenjena. Na bidu bacite oko postoji velika gužva i naguravanje. Pitanje tko ce prvi zapucati.




Kupujem dionice LEDO-R-A. Ponude mogu u PM. Hvala!

Moze, po 10 000 kn !
[/quote]ja dajem za 6000 kn 🙂
koliko komada trebas ? 🙂
[/quote]

Ja ne mogu ponuditi jer sam bježao od Leda ko vrog od tamjana, ko bos od trnja, ko ozebo od zime….

na grafu bilo očito da ide raspad dionice .

Pitajte fundamentaliste – njima je Ledo bio top gun dionica netom prije katastrofe tako da su se natrpali i sad izgledaju okićeno dionicama Leda kao božićno drvce.

Kandidiram Atpl. Vozarine idu prema gore na jasnoj fundamentalnoj bazi. I Bilbija nije kupio za silne milijune da proda za 500 kn nego za 4 znamenke. Amen.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.




Kupujem dionice LEDO-R-A. Ponude mogu u PM. Hvala!

Moze, po 10 000 kn !
[/quote]ja dajem za 6000 kn 🙂
koliko komada trebas ? 🙂
[/quote]
O, pa kolega Zmajki zapeo i u ledu i u belju. Nije ni čudo da onda svuda oko sebe vidi smak svijeta. Neki dan sam predqao štafetu +15% na Rivp-u da bi skupio lovu da otkupim od njega belje na 50 kn koliko je prognozirao da će ići, a sad vidim da moram počet skupljat i za njegov target na ledu od 6000 kn komadno.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Todex je groblje. Atlantska nebu pod oblake. Amen.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Best buy.

– APPLE.

– I love this game.
Pozdrav !


Best buy.

– APPLE.

– I love this game.
Pozdrav !

Molim te raci da se zafrkavaš? Osim ako ne mislis na mobitel!? 😀

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Molim te raci da se zafrkavaš?

– a čuj Miki iz Nase, u ovoj godini sam najviše zaradila na Tesla (nije novčanica od 500kn) u stvari radi se o TSLA (Nasdaq).

– I love this game.
Pozdrav !


– a čuj Miki iz Nase, u ovoj godini sam najviše zaradila na Tesla (nije novčanica od 500kn) u stvari radi se o TSLA (Nasdaq).
– I love this game.
Pozdrav !

u ovoj godini nisam nista zaradio, bio je jojo gore pa dole i sada sam par mjeseci stalno oko nule. nije ni zanimljivo, dosadnjikavo je, a ovo je uz alokaciju i oplodnju imovine bila i zabava. ravnoteza oko nule u ovom casu se sastoji od desetak posto portfelja koje su neke dionice u portfelju zaradile umanjeno za druge koje su tih desetak posto izgubile. i jos mi dionice u portfelju kao i ostale na uredjenom trzistu izgledaju nejeftino prema stanju unazad godinu-dvije, dakle nema onog ranijeg osjecaja nabrijane potencijalne energije.



Molim te raci da se zafrkavaš?

– a čuj Miki iz Nase, u ovoj godini sam najviše zaradila na Tesla (nije novčanica od 500kn) u stvari radi se o TSLA (Nasdaq).

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Tesla naravno nije isto što i Apple…

Apple kasni za cjelom industrijom, dok je Tesla najinovativnija kompanija u industriji…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




Molim te raci da se zafrkavaš?

– a čuj Miki iz Nase, u ovoj godini sam najviše zaradila na Tesla (nije novčanica od 500kn) u stvari radi se o TSLA (Nasdaq).

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Tesla naravno nije isto što i Apple…

Apple kasni za cjelom industrijom, dok je Tesla najinovativnija kompanija u industriji…
[/quote]

Zato Apple zaradi svake godine mcap Tesle, a Tesla sprži više love nego 5 Petrokemija 🙂

Rookie
Bravo!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close