Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@alias
mislim da kod ove navedene dionice nemate što prigovarati gospon lopini, jer je poznato da se biseri obično nalaze na dnu mora, znači, treba izbjegavati bisere, puno vrijede, ali su duboko



Hrvatski Crobex prešao magičnu granicu od 1.750 bodova.

– na žalost danas hrvatski Crobex nije izdržao na magičnoj granici od 1.750 bodova.

– je li razmišljate, Sell in May and go away.
[/quote]

Crobex.

– -0.35%, -0.30%, -0.22% i danas Crobex 1.728 i -0.44% .

– I love this game.
Pozdrav !


Radi se o Jadroplovu. Što se dogodilo lopina?

– pa nije vam kriv gospon Lopina što ovi iz vlade neznaju ili nisu sposobni sastaviti jedan natječaj o prodaji.

– I love this game.
Pozdrav !


Mnogi su čini se, pa i sam lopina, zaboravili još jedan propušteni biser koji je on do nedavno zagovarao na cijeni od 120kn s P/B-om od 0,2. Radi se o Jadroplovu. Što se dogodilo lopina?

to je bilo o,33 Bv,sada je na o,20
dolazi u obzir kao dobra prilika,ali pričekati ću kvartalno izvješće ,a što bude
jeftinije sve je primamljivije
Ipak svi brodari s obzirom na vozarine su opasna zona i treba kupovati onog koji
ima manje zaduženje,a to nisu ni ULPL,ni JDPL,mislim da je ATPL
atraktovnija,ali treba pričekati 200,a biti će ako se vozarine ne oporave
S obzirom da će se možda nastavitisa prodajom Jadroplova,a valjda bi trebao proći barem po 100 mislim da je JDPL po ovim cijenama izvrsna kupnja!!!!!
Naravno za dugoročne investitore.

Brodari prevoze krv,znoj i suze svojih vlasnika,i većinskih i malih.

JDPL

Ovaj pad je uvjetovan jer se smatra da nitko neće platiti 120 kn po dionici.Svi bi za jednu kunu.Kako prodaja državnog paketa ne ide možda nas ćeka model DDJH,PTKN,LKRI,PODR
tj dokapitalizacija bez obvezujuće ponude dionica,Dvije novogradnje/prije četiri/ su omča oko vrata za JDPL.Da li Jadroplov žrtvovan radi punjenja navoza 3.maja i ulaska u EU,jer privatizacija
brodogradnje je bio uvijet za ulazak u EU.
A dokapitalizacija može uvijek od 10 naviše,pa JDPL predstavlja rizik na kupnji jer su potezi državi nepredvidljivi,ocim za one koji su blizu oltara.Oni /inseideri/igraju na sigurno???? mišta nije sigurno,ali nam je potpuno nesigurno!!!!
Med i mlijeko presušili,ali kiše uvijek dođu!!!!!!Strpljivo!!!!

Vi stalno o nekoj imaginarnoj vrijednosti i tako u krug. Pa jel vi shvaćate da nitko na svijetu (cijelom) nije htio kupiti kompaniju koja ima P/B 0,20 jer je i dalje očito skupa. Da netko smatra da je to jeftino bi je kupio, jel tako? Zašto onda nitko ne želi kupiti taj biser koji se knjiži po tolikoj niskoj P/B vrijednosti? Ja ću vam odgovoriti jer vi očito nikad nećete dokuciti razlog. Zato jer ta imovinna ne stvara nikakvu vrijednost. Kao i KSST. Koliko god bio P/B nizak, ako ništa ne zarađuje, taj P/B će i dalje biti visok.

danas mi je portfelj konacno lijepo povukao u jednom danu ali iskljucivo na dionicama koje sam u zadnjem razdoblju smanjivao u portfelju (emotikon cekicem po glavi)


danas mi je portfelj konacno lijepo povukao u jednom danu ali iskljucivo na dionicama koje sam u zadnjem razdoblju smanjivao u portfelju (emotikon cekicem po glavi)

Baš sam htio reći kako nas dvoje ili nemamo sreće ili imamo peh! (i ja sam kratio KODT).

Ako vam je lakše i ja sam

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Dokupio KODT PA, 43 kune dividende, nadam se i malo više za godinu dana, prinos u godini dana oko 9%.


Puno sreće s tim " ako si podoban" !

@ Lopina.

Ja sam ti Hrvat. To ti odmah znači u Hrvatskoj da nisi podoban.

Prati što će se događati na Diokiju pa ćeš vidjeti tko su podobni “Hrvati”.

Ako ih možeš zvati Hrvatima?

Best buy ULPL


Best buy ULPL

zasto?

[emo_smijeh] Šalim se naravno. Vidim da ljudi dođu ovdje i bubnu nešto samo da bubnu, pa da bubnem i ja. Tema je malo zamrla

[emo_smijeh]
salu na stranu, stvarno kada se bolje pogleda na zse, ne znam bi li jednu ili dvije dionice mogao svrstati u best buy, fundamentalo osim auhr i manjim dijelom lkpc ne vidim dionicu koja bi na srednji rok bila isplativo ulaganja, tj. da analizom budućeg poslovanja trenutna cijena predstavlja atraktivno ulagnja.
adrs-p-a ok na ovim razinama ali iskljucivo radi prodaje tdr-a.
brodari su daleko od buy preporuke, turisti preskupi, građevinski sektor cista borba za prezivljavanje, adpl-rublja, firme kceri koncara lose makroekonmski, zasiceno trziste, marze sve nize, todex-skup, secerane- opet lose nmakroekonomski, min. 1-2 god. do oporavka cijena secera, mozda manjim dijelom se isplati u ipkk biti, jer htjeli oni ili ne morat ce se svi konsolidirati do 2017, a za seceranu pipunic moze dobiti cca-200-250 kn, cak i u ovim okolnostima, blogerove perjanice tipa ddjh nema ni smisla previse komentirati, a rivp i arnt skupi. uglavnom jad i bijeda od ponude, pa sukaldno tome i profilu ulagace ovdje ostaje kolektivno predivdanje koji ce slijedeći vlakic potaknut objavom na blogu i to je to.

New Report

Close