Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gdje nam je Ivana7???
Dečki svaka vama čast, ali niste ni približno zanimljivi kad pišete kao što je ona (da ti se krv sledi).. [wink]


Nakon sto je osvojio burzu, James Knox se pokusava dokazati i u politici.

Vaš link


[lol] pa odakle je izmigoljila ovakva faca, ko lik iz crtića

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''



CROS je KSST na steroidima. Samo ce umjesto Smarta moderator rasprave biti Plavi.

Hajde neka se javi neki strucnjak za osiguranja i pomogne nam da shvatimo poslovni model, situaciju u sektoru, potencjalne kupce itd…


Ja sam danas prodo na 6.900 ono što sam kupio na 5.600, tako da je poslovni model manjkav a situacija u sektoru loša do daljnjeg. [thumbsup]
[/quote]

Tako su i ovi šta su kupovali ingr na 3,8 prodali na 4,4…
[lol]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

U ovih nekoliko dana, portfelj se podigao= 152.215,34 Kn, gosp. Pero.
Neću unovčiti ništa, jer nemam vremena za portfelj. MOžda unovčim 8505,80 kuna na jednoj vrlo
likvidnoj dionici- ako ću imati vremena,i to na brzinu, jer me čekaju paklene obaveze -danas.
Ako neću- neću.Razmišljam da se preselim u drugu dionicu..nemam vremena.Radno vrijeme burze
mi ne odgovara.Ivana 7, zna, da Miami govori istinu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nakon sto je osvojio burzu, James Knox se pokusava dokazati i u politici.

Vaš link
[/quot

[lol]




CROS je KSST na steroidima. Samo ce umjesto Smarta moderator rasprave biti Plavi.

Hajde neka se javi neki strucnjak za osiguranja i pomogne nam da shvatimo poslovni model, situaciju u sektoru, potencjalne kupce itd…


Ja sam danas prodo na 6.900 ono što sam kupio na 5.600, tako da je poslovni model manjkav a situacija u sektoru loša do daljnjeg. [thumbsup]
[/quote]

Cestitam. Je si li vec stavio tih 1300 kuna na kladionicu ?

Kako ce se oporezivanje dividende odraziti na poslovanje CO ?

Da li ce se oporezivati i dividende od drzavnih obveznica ?
[/quote]
Nisam, to mi treba za valentinovo.
Nije politika za mene, tamo treba pazit šta pričaš.


U ovih nekoliko dana, portfelj se podigao= 152.215,34 Kn, gosp. Pero.

uuu, bit će poklona za valentinovo! [kiss]



U ovih nekoliko dana, portfelj se podigao= 152.215,34 Kn, gosp. Pero.

uuu, bit će poklona za valentinovo! [kiss]
[/quote]

Ako se za ovih nekoliko dana podigao 152K, mogu samo zamisliti koliki su gubitci za ovih nekoliko godina.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan





CROS je KSST na steroidima. Samo ce umjesto Smarta moderator rasprave biti Plavi.

Hajde neka se javi neki strucnjak za osiguranja i pomogne nam da shvatimo poslovni model, situaciju u sektoru, potencjalne kupce itd…


Ja sam danas prodo na 6.900 ono što sam kupio na 5.600, tako da je poslovni model manjkav a situacija u sektoru loša do daljnjeg. [thumbsup]
[/quote]

Cestitam. Je si li vec stavio tih 1300 kuna na kladionicu ?

Kako ce se oporezivanje dividende odraziti na poslovanje CO ?

Da li ce se oporezivati i dividende od drzavnih obveznica ?
[/quote]
Nisam, to mi treba za valentinovo.
Nije politika za mene, tamo treba pazit šta pričaš.
[/quote]

Sta ces kupiti Ivki ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


U ovih nekoliko dana, portfelj se podigao= 152.215,34 Kn, gosp. Pero.
Neću unovčiti ništa, jer nemam vremena za portfelj. MOžda unovčim 8505,80 kuna na jednoj vrlo
likvidnoj dionici- ako ću imati vremena,i to na brzinu, jer me čekaju paklene obaveze -danas.
Ako neću- neću.Razmišljam da se preselim u drugu dionicu..nemam vremena.Radno vrijeme burze
mi ne odgovara.Ivana 7, zna, da Miami govori istinu.

To je sigurno KORF.znam te tiću

Đejms – evo ti totalni best buy za Valentinovo za Miami ili Ivanu ili Bože moj, obje:)

http://maris.hr/izdvojena_nekretnina/broj-899-iglu-kastela-kastel-stafilic?l=hr

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


U ovih nekoliko dana, portfelj se podigao= 152.215,34 Kn, gosp. Pero.
Neću unovčiti ništa, jer nemam vremena za portfelj. MOžda unovčim 8505,80 kuna na jednoj vrlo
likvidnoj dionici- ako ću imati vremena,i to na brzinu, jer me čekaju paklene obaveze -danas.
Ako neću- neću.Razmišljam da se preselim u drugu dionicu..nemam vremena.Radno vrijeme burze
mi ne odgovara
.Ivana 7, zna, da Miami govori istinu.

Treba mjenjat radno vrijeme burze…kad bi vam odgovaralo…da li ste više ZORNJAK TIP ili SOVA TIP????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close