Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– jedna će dionica u narednih desetak dana narasti 30-50%.
– ali zbog ovih jedinica kojima me punite neću napisati i koja je to dionica.

– jedino vam mogu malo olakšati rad i reći kako to sigurno neće biti BRIN jer je gospon Lopina dekintiran,
– to je kupovao od mene po preko 20kn, a nije mi vjerovao kako će to ići na 10kn.
– zbog toga pamet u glavu.

– I love this game.
Pozdrav !

Vodite ljubav, a ne rat !

BTW Lopina došao je izvještaj od BRINa , koji su komentari? 5.6mmilijuna kuna gubitka , NAV oko 46kn…

Btw ćini mi li se to ili je BRIN poćeo slijediti XYa? (prodaja BLJE,ADRS kupnja KORF,PTKM)?

...

Ako Ivana7…..navijesti Twixeru rast neke dionice …on pripremi 2.00 MIL kuna.

Kupi dionica za te novce, i sam ju podigne jedno 22 %…………. kakva tu treba mudrost?

Sad si najavila drugu dionicu , koju već imaš u portfelju….samo još trebaš žrtvu koja ima
novaca… što više, naravno……. kad ta tvoja žrtva opet uloži novac…praktički ćeš je
prisliti da to napravi…. a ti ćeš mu uvaliti svoje na prodaji…!

Cijena se diže….. to znači da ste uigran tim….dobro manipulirate ostalima- samo ostaje
jedno pitanje…

Tko je ostao na stanici…i tko je još u vlaku………
Zanima me koliko si točno zaradila na CO …i kome si dionice uvalila…/ ako jesi/.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


– jedna će dionica u narednih desetak dana narasti 30-50%.
– ali zbog ovih jedinica kojima me punite neću napisati i koja je to dionica.

– jedino vam mogu malo olakšati rad i reći kako to sigurno neće biti BRIN jer je gospon Lopina dekintiran,
– to je kupovao od mene po preko 20kn, a nije mi vjerovao kako će to ići na 10kn.
– zbog toga pamet u glavu.

– I love this game.
Pozdrav !

Ma bravo cure. Znanje je moć. A tek informacija.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Moram nešto napisati. Svaka čast ženskom dijelu foruma(premalo Vas je i svakako Vas podržavam) ali i pazim kaj pišete jer volim žensku intuiciju. Ipak;


@Miami
– vidim da imaš dolje napisano – prodajte dionice kupite nekretnine?? Molim te elaboriraj, želim vidjeti metrics zašto/koji je razlog tog savjeta.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Depozit je investicija kao i dionice. Razlika je samo u tome sto je depozit sigurnija investicija. Ako netko zaradi 10000 kuna od dividende i netko 10000 kuna od kamate. Oba su zaradili investirajuci isti iznos samo koristeci razlicite instrumente.

Ako ne oporezujes stednju, a oporezujes dividendu, onda efektivno subvencioniras bankama net interest margin. ……….

I, jeli pomoglo ovo ;

http://www.poslovni.hr/vijesti/postenije-je-oporezivati-kamate-a-ne-dividendu-proizaslu-iz-rizika-195806.aspx

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


– gospon Twixer je od mene dobio preporuku za dionicu koja je samo danas porasla 31.7%.
– lako se je bogatiti na tako lak i jednostavan način.

Nazalost ne posjedujem niti sam posjedovao niti jednu od dionica koja je od pocetka godine rasla vise od 20%.

Ne posjedujem niti imam namjeru kupiti CROS, CRLL, KODT, TNPL, CEBA, BRIN i slicno.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



@Miami
– vidim da imaš dolje napisano – prodajte dionice kupite nekretnine?? Molim te elaboriraj, želim vidjeti metrics zašto/koji je razlog tog savjeta.

– razlog je zbilja jednostavne naravi.
– gospođa Miami, isto kao i gospon Lopina su pretrpjeli značajni minus na dionicama.
– tako da su im se iste doslovno zgadile.
– ali oni (gospođa Miami + gospon Lopina) su još uvijek u puno boljoj situaciji nego moj prijatelj Splićo koji je sredinom 2011. bankrotirao.

– I love this game.
Pozdrav !

Nemoj sad mene i Lopinu komentirati. Komentiraj Twixera koji se od tvojih izjava -ogradio….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




@Miami
– vidim da imaš dolje napisano – prodajte dionice kupite nekretnine?? Molim te elaboriraj, želim vidjeti metrics zašto/koji je razlog tog savjeta.

– razlog je zbilja jednostavne naravi.
– gospođa Miami, isto kao i gospon Lopina su pretrpjeli značajni minus na dionicama.
– tako da su im se iste doslovno zgadile.
– ali oni (gospođa Miami + gospon Lopina) su još uvijek u puno boljoj situaciji nego moj prijatelj Splićo koji je sredinom 2011. bankrotirao.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Aha dakle krajnje subjektivan razlog, to da.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


BTW Lopina došao je izvještaj od BRINa , koji su komentari? 5.6mmilijuna kuna gubitka , NAV oko 46kn…

– ne vjerujem kako on to uopće više čita.
– hvata ga muka na samu riječ dionice.
– jako dobro zna kako se taj BRIN neće cjenovno pomaknuti ni s pola milijuna kuna.
– tu tek slijedi holokaust.
– sada mi je žao što sam ga uništila, ali to više ne mogu popraviti.
– veliku sam mu štetu učinila plus sam ga psihološki dotukla.
– ali ovo vam je takav sport, ima dosta financijskih ozljeda.

– I love this game.
Pozdrav !


Zanima me koliko si točno zaradila na CO …

– koliko sam točno zaradila je ipak poslovna tajna.
– ali sasvim dovoljno da budem dobro raspoložena.
– a još kada znam kako ću sigurno zaraditi u sljedećih 5mj. cca 50% svojega portfelja to mi čini dodatno zadovoljstvo.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close