Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vrati novce, INA + LURA.

– tu ste mogli zaraditi 135% ili 150%.
– to sam na ovoj temi reklamirala.
– i nitko, ama baš nito mi se na tome nije zahvalio.

– a je li se sjećate HT-a na 180-190-200kn, koliko sam tada pisala o tome, to mi je tada bilo 60% portfelja.
– a i JNAF vam je bio loš na 1.700-1.800kn, da ne nabrajam dalje.

– vaše pohvale mi zbilja ne trebaju, većina vas je pokvarena što se vidi po ocijenama koje mi dijelite.
– pohvalu mojega rada mi daje moj portfelj koji je svakim danom sve veći i veći.
– meni je jedino zadovoljstvo što na ovoj temi mogu napisati već dvije godine bez greške.
– i ono najvažnije, tko je na temelju mojega pisanja izgubio lovu sve ću vam nadoknaditi.
– ovo mogu napisati jer stvarno radim bez greške, a to vas ubija.

– I love this game.
Pozdrav !


U BRINU će teći med i mlijeko!

kolega,
izašlo je izvješće, manji prihodi, veći troškovi.
Rezultat veći gubitak !!

Što je to kolega, pa obećali ste nam med i mlijeko ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



U BRINU će teći med i mlijeko!

kolega,
izašlo je izvješće, manji prihodi, veći troškovi.
Rezultat veći gubitak !!

Što je to kolega, pa obećali ste nam med i mlijeko ?
[/quote]

– obećanje ludom radovanje.
– sada će pisanje gospon Lopine biti još pogubnije za moje investicije.
[lol] [lol] [kiss] [thumbsup]

– I love this game.
Pozdrav !

24.07.11.

ivana7

ocjena poruke
50%

KODT.

– izišlo katastrofalno loše izvješće s padom prihoda i dobiti cca 1.85% .
– te je realno očekivati manju korekciju ili pad dionice od 30-40% .

– te u narednom periodu, (par mjeseci) ne očekujem tu nikakav rast cijene dionice.
– malo manje pametni investitori će ju akumulirati a inteligentni investitori prodavati.

[cry]

.

Best buy je ako kupiš firmu koja iz gubitka prelazi u dobitaak , a ne iz gubitka u još veči gubitak.

CRLL

..ovo je jedna dionica o kojoj većina nema pojma…..

Croatia Lloyd..sudjeluje u reosiguranju u Hrvatskoj najviše luksuznih plovila…vjerojatno i masu
drugih stvari, uglavnom vezano uz organizaciju transporta.
Naravno, da većina nema pojma, da si još 10.10.2007.g. na str.410 ove teme, napisala , da si uplatila
jahtu, koja će biti gotova do proljeća…
Pa, kako plovi tvoja jahta..? Ja sam svoju prodala 2004.to je bio malo veći gliser Sea Ray, 11.3 m
preko svega… a tvoja, koje je dužine, jesi se sjetila prihoda CRLL, kad si plaćala osiguranje za jahtu.
Ja se svaki put pitam , kako su nas ta društva oderala za ta plovila, ko da su ne znam što na vodi…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pa, kako plovi tvoja jahta..? Ja sam svoju prodala 2004.to je bio malo veći gliser Sea Ray, 11.3 m
preko svega… a tvoja, koje je dužine, jesi se sjetila prihoda CRLL, kad si plaćala osiguranje za jahtu.

Jahta.

– dobro plovi moja jahta, i ne namjeravam ju prodati.
– to je malo veći brod na napuhavanje dužine cca 1.8m preko svega.
– za svoju jahtu ne plaćam nikakvo osiguranje.
– evo i gospon Spliću sam pozvala na krstarenje Jadranom jer u zadnje vrijeme dobro surađujemo.

– I love this game.
Pozdrav !

____________Double best buy is Veliki dnevni promet sa up trendom.

Ostalo je otišlo utorkom u Holding sakupljača uredno zavezanih crnih vreća .

Čuj, draga , i da si ju registrirala na Plutonu, trebaš platiti policu osiguranja….znači, voziš na crno,
i zoveš Kapetaniju , svaki put kad uploviš u marine?..Fino.A čamac na napuhavanje si mogla kupiti
na Split -boat showu…ne čeka se 6 mjeseci…imaju ih stalno na zalihi…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Best buy je ona koju nemate , a odeee .




U BRINU će teći med i mlijeko!

kolega,
izašlo je izvješće, manji prihodi, veći troškovi.
Rezultat veći gubitak !!

Što je to kolega, pa obećali ste nam med i mlijeko ?
[/quote]

– obećanje ludom radovanje.
– sada će pisanje gospon Lopine biti još pogubnije za moje investicije.
[lol] [lol] [kiss] [thumbsup]

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Od Lorisa super komentar.
Ivana potvrđuje njegovo mišljemje.BRAVO Ivana!
Ivana ovo je BRIN koji u svom portfelju ima i dobitnu stranu,a ne samo gubitničku kao i tvoj cjelokupni portfelj, pa je u BRIN ostvario dobit u polugodišnjem razdoblju od 1.1 do 1.7.2011.
Dobit po dinici iznosi nešto preko 2 kn,te ukoliko tako bude i slijedečih 6 mjeseci to bi bilo
4 kn po dionici.Ja smatram da će biti više od toga i bez obzira što ćemo već za dan dva znati
da je ovaj mjesec vjerovatno došlo do pada portfelja.
Slobodno se svaki od dioničara može "pohvaliti"koliko mu je porfelj poskliznuo ovaj mjesec,pa bi mogli utvrditi dali su popslovali bolje i lošije od BRINA.
Ivana da li je tvoj pad 6% ili 8% ovaj mjesec i dali se bojiš zime ovako drastično ošišana,u tako kratkom vremenu, jer bi kada dođe zima moglo biti jako hladno.
Da li se bojiš nadolazečih dana i daljnjeg pada portfelja.Ja bi se dobro zamislio.

Zašto smatraš da sve pozicije u portfelju BRINA moraju biti u minusu kao i u tvojim
pozicijama.MIpšak,mislim da CRLL nebi trebao padati,ali to je ionako nebitna pozicija.

Napomena:2 kn po dionici u vremenu od šest mjeseci bi uz predpostavku nastavka trenda
trebalo biti 4 KN u godinu dana/mislim da će biti i više.I te 4 kn u INI bi iznosilo 0,1%,ali na cijenu BRINA od 20 ćini lijepih 20% dobiti na naš ulog ili P/E 5.Pa to je super rezultat.
Molio bi da navedete neku od dionica na ZSE koje imaj P/E manji od pet na zadnje cijene i to
ne kao jednokratni deal,nego iz core biznis.A ovaj porast od 2 odnosno očekivanih 4 i više kuna u slijedečih pet mjeseci BRIN je ostvario u svom osnovnom poslovanju,tj kupnjom i prodajom
dionica na tržištu kapitala.

U BRINU će teći med i mlijeko u potocima,naravno isto i u JAKT,FMPS,QUNE,TRFM i naravno
LCDS,koji bi mogao zakuhati!


Best buy je ako kupiš firmu koja iz gubitka prelazi u dobitaak , a ne iz gubitka u još veči gubitak.

KAO npr..???????

kolega lopina,

ovo je izvještaj http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=BRIN-R-A .
Kako ništa ne razumijem ovo što ste napisali, a na temelju tog izvještaja možete li to prevesti za nas naupućene ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close