Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ivan50. EMINENTNI STRUČNJACI – ne rade prljave poslove……..pogotovo ne piskaraju na forumima,
poput ovog, ne upućuju naivne investitore na kupnju i prodaju..

Ovdje je prisutan skup stručnjaka – financijskih savjetnika ….u koje spada i dotična gospođa..
Treba ih se čuvati – MAKSIMALNO.

Ako trebaš financijski savjet , radije odi PRIVATNOM BROKERU-koji vodi svoju firmu i koji je sam na svojim greškama, plaćenom obrazovanju i vlastitom riziku nešto stekao….a , ne na prevarama i obmanama…i dobronamjernim savjetima, ovdje …..pod tuđim imenom…

Prva tri najveća brokerska društva u Hrvatskoj , sebi neće dozvoliti obmanjivanje i prevare….
A imaju kapital i najbolje klijente….i vjerojatno , dobre savjetnike…

"nakon više od trideset godna profesionalnog ulaganja i nakon četrnaest godina predavanja u poslovnoj školi ivy leaguea, uvjeren sam u barem dvije stvari:
1. ako stvarno želite "pobijediti tržište, većina profesionalaca i akademika vam ne može pomoći i,
2. to ostavlja samo jednu stvarnu alternativu: morate to učiniti sami."
– joel greenblatt, mala knjiga koja i dalje pobjeđuje tržište

www.knjigara.com

Zašto je danas ERNT rastao??? Zato jer je Ivana prodala na dnu!
I vjerovatno će zato i nastavit rasti!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



– zbog toga puno i zarađujem.

Jeste mislili na gubitak 456.000kn kako broker mi reče u posljednjih 30 dana????

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Ako trebaš financijski savjet , radije odi PRIVATNOM BROKERU-koji vodi svoju firmu i koji je sam na svojim greškama, plaćenom obrazovanju i vlastitom riziku nešto stekao….a , ne na prevarama i obmanama…i dobronamjernim savjetima, ovdje …..pod tuđim imenom…

Financijski savjet.

– da li je to baš tako kako piše gospođa Miami ???

– kako radi ta stručna ekipa dovoljno je otići na stranice hr.portfolio i pogledati njihov rad.

– ova godina i nije bila tako loša za raditi i zaraditi na burzi.
– a kako su to odradili dionički fondovi ???

– 37 fondova u minusu, od toga je 21 završio u minusu od 5 i više posto.

– 11 fondova u plusu, a od toga samo 5 u kakvom takvom plusu.
– HPB s 2 fonda i ERSTE s 2 fonda, te indeksni koji je u toj grupi od 5 pobjedničkih fondova.
– a taj indeksni fond vodi kompjuterski program.

– eto tu se vidi sva moguća pamet svih tih stručnih brokera, sve ih je pobjedio jedan glupi kompjuterski program.

– moj rad je daleko bolji od sve te fondovske industrije.
– i cijenite malo to što već 2 godine tu nisam napravila niti jednu investicijsku grešku.
– doslovno se je na svakoj mojoj investiciji zaradilo, negdje više negdje manje, ali se novci nisu mogli izgubiti.
– to samo ja na ovom forumu mogu napisati,
– ako ste izgubili i jednu kunu na temelju mojeg drukanja vratiti ću vam sve igubljene novce.
– ova moja izjava doslovno ubija većinu špekulanata, jer na ovom forumu ovako nešto mogu samo ja napisati.
– rad brez greške, a sada sam se usavršila te bez problema mogu dizati i špuštati cijene slabije likvidnih dionica.

– I love this game.
Pozdrav !


– ako ste izgubili i jednu kunu na temelju mojeg drukanja vratiti ću vam sve igubljene novce.

Vrati novce onima koji su prodali ERNT po 1250kn u panici a kupovali po 1600kn.
Nadalje vrati novce onima kojima si kad je LKPC bila na 1700kn govorila kako je to pametno ulaganje.
Nadalje vrati novce onima za koje se rekla kako je KODT jeftin na 1400kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

ništa ni od ove teme od kad je kolega MAČE glavni [bye]




– zbog toga puno i zarađujem.

Jeste mislili na gubitak 456.000kn kako broker mi reče u posljednjih 30 dana????

[/quote]
Ako je to istina,na kapital od oko 6 mil kn.Ivana je ovaj mjesec spušila oko 7%.I to se otprilike
poklapa sa mojim razmišljanjima.
Ivana zna točno koliko je ,neka se izjasni,ali u ponedjeljak ili utorak kada izađe NAV za BRIN moći ćemo utvrditi da
ona radi lošije od BRINA.
Ovaj mjesec je, od ovaca sa runskom vunom, vjerovatno najošišanija.
Ko bi gori sad je doli,tako pjeva Gundulič.
Lovac postao lovina.Mislimda će joj KODT postati noćna mora.Danas sve raste ,a on pada.
Možda i moja kampanja daje rezultata.KODT se nerado kupuje i sada samo labilne treba potaknuti na prodaju i špekulanti u KODT bi mogli postati dugoročni ili slijedi izlazak uz rušenje.
Bez obzira na cijenu na koju su ulazili gosp.Miami i Loris napravili su pravi potez sa izlaskom.
Bilo je to krajnje vrijeme.

Na zse će biti i meda i mlijeka!





– zbog toga puno i zarađujem.

Jeste mislili na gubitak 456.000kn kako broker mi reče u posljednjih 30 dana????

[/quote]
Ako je to istina,na kapital od oko 6 mil kn.Ivana je ovaj mjesec spušila oko 7%.I to se otprilike
poklapa sa mojim razmišljanjima.
Ivana zna točno koliko je ,neka se izjasni,ali u ponedjeljak ili utorak kada izađe NAV za BRIN moći ćemo utvrditi da
ona radi lošije od BRINA.
Ovaj mjesec je, od ovaca sa runskom vunom, vjerovatno najošišanija.
Ko bi gori sad je doli,tako pjeva Gundulič.
Lovac postao lovina.Mislimda će joj KODT postati noćna mora.Danas sve raste ,a on pada.
Možda i moja kampanja daje rezultata.KODT se nerado kupuje i sada samo labilne treba potaknuti na prodaju i špekulanti u KODT bi mogli postati dugoročni ili slijedi izlazak uz rušenje.
Bez obzira na cijenu na koju su ulazili gosp.Miami i Loris napravili su pravi potez sa izlaskom.
Bilo je to krajnje vrijeme.

Na zse će biti i meda i mlijeka!

[/quote]
3 miliona evra joj je kapital i to samo u fondovskim dionicama…tako mi je barem prosli tjedan jedan galeb iz dubrovnika rekao……neznam ni sam kak smo dosli na tu temu…ah da…..taj galeb vec ima 3 sezone uspjesne u galebarenju i poceo je investirati na burzi pa je vec sve sazno jer cita forum
pofuk

Gos.loris:
ivan50Gosp.miami da bi ti dao netko vodit fond mora imat povjeranja u tebe da to znaš radit,nebude netko meni dao vodit fond kad nezna moje mogučnosti u TK.Sorry.

Evo kolega pogledajte kako se to radi kada ivana sedma ljudima pere mozak ;

Zašto mislite da je meni netko isprao mozak.Ja uvažavam mišljenje i gos.lopina,uz veliku dozu opreza na njegova ulaganja, ali mi više odgovara odnosno preferiram način ulaganja ivane7.Na TK sam od ipo INA,premda bi bilo bolje da sam zakasnio koju godinu.


Lovac postao lovina.Mislimda će joj KODT postati noćna mora.Danas sve raste ,a on pada.
Možda i moja kampanja daje rezultata.KODT se nerado kupuje i sada samo labilne treba potaknuti na prodaju i špekulanti u KODT bi mogli postati dugoročni ili slijedi izlazak uz rušenje.
Bez obzira na cijenu na koju su ulazili gosp.Miami i Loris napravili su pravi potez sa izlaskom.
Bilo je to krajnje vrijeme.

gospon Lopina, KODT.

– nemojte sada zanemarivati ADPL, pa valjda ima i na toj dionici barem nešto lošega.
– ali uhvatili se vi reklamirati taj KODT po svim temama.
– prije pola mjeseca ste tvrdili kako tu nema fonova.
– samo nastavite s tim vašim pisanjem pa ćemo znati koliko na tržištu vrijedi 1kg vašeg mozga.
– samo se vi sramotite i dalje, zbilja nemam ništa protiv.
– ali jednim udarcem sam ubila 2 muhe, vas financijski uništila i sada mi pravite reklamu za KODT.
– sasvim je nevažno hoće li ili neće ovu dionicu kupiti gospođa Miami Loris ili netko sličan toj ekipi.
– za moj ukus je stvarno dobro da ta ekipa ne ulazi u ovu dionicu.
– a top10 ili akumulacija dionica nam sve govori.

– I love this game.
Pozdrav !

KODT, drugi dio.

– evo gospon Lopina je tvrdio kako u ovoj dionici fondova nema.

– HPB, nedavno su i malo kupovali, to su na našem tržištu po rezultatima jedni od najboljih fondova po prinosu, a KODT im je pretežno glavna investicija u portfelju.

– HPB Titan 8.88% KODT.
– HPB Dionički 8.23% KODT.
– HPB Dynamic 5.55% KODT.
– HTP Global 4.34% KODT.

– zanimljivo je i to kako OTP fondovi u prošloj godini nisu imali KODT, a ove ga godine kupuju i ta investicija im je već značajna u portfelju.
– OTP Uravnoteženi 3.1% KODT.

– zanimljivo je i to kako 2 mješovita fonda, oni koji kupuju obveznice imaju i KODT, a valjda jer je sigurna kao obveznica.

– Zagrebačka banka.

– Ilirika JIE (samo u KODT i još dvije dionice su u top10).

– Basler osiguranje Zagreb, i oni su u ovu dionicu ušli ove godine (njima je ovo jedina investicija u top10).

– od većih investitora, gospon Florinčić 5.11% i gospon Bahovec.

– top10 prošli tjedan, +100kom gospon Berkapić.
– top10 ovaj tjedan , +100kom HPB Dionički.

– znam još toga, ali nije za javnost, a i tu sam vam napisala neke pozicije koje su van top10.
– ima tu puno lipih stvari, ali stvarno to ne smijem napisati.

– i sada mi gospon Lopina piše mišljenja gospođe Miami i Lorisa, i više nego smiješno.
– gospon Lopina, samo naprijed u borbu protiv vjetrenjača, samo ta borba će vas dodatno psihički dotući.

– I love this game.
Pozdrav !

Kolege, nemojte biti naivni….
Evo, kolegica IVANA7 , još davne 2007.g. na str.363 ove teme ovako se predstavila na pitanje
o sebi…

..gospodična je stara baba, sretna vlasnica jednog zuba, a dionicama trguje još od Kraljevine
Jugoslavije…..

Ajde, IVANA7, ponestaje ti bedaka koje ćeš obrađivati na forumu..čuvaj KODT..to ti dobra investicija…
i posveti se lipim stvarima u životu…
Kome ćeš ostaviti svoje bogatstvo…? Jesi nabavila još kojeg mačka?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close