Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"blueman"

samo malo pojašnjenje oko mog dragog ERNT. NIsu krivi za porazne rezultate oni sami po sebi, istina je da gro poslova oni nalaze i ugovoraju, ali nesposobni majmuni iz Švedske im istu uzimaju da oni prežive.

Za one koji neznaju, ERNT u komparaciji jednakih volumena ima oko 4 puta veću prođu od Švedske.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

-ne raduju me tuđi gubitci,odakle ti to?
-promakla mi je ta kupovina, zato i pitam [sealed]

zašto vam delux nije drag , meni baš paše njegovi komentari sjebe moj optimizam pa budem malo realniji nije njega loše imati za prijatelja,,, mene je čak i odbio xxd

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



ERNT sa stotina milijuna kuna izgubljenog casha-novaca u kazakhstanu.
A posluju i na ostalim renomiranim trzsitima Bjelorusije, Sudana, Ingusetije i tu samo cash ceka da im se plati.

Ili mozda IGH koji muku muci kako prodati projekte da ih kredit po tim projektima ne pojede.
Koji je kupovao idealnu polovicu(najbolji opis koji sam cuo) Zagrepcanke po vise od 900 eur/m2.
PA ti prodaj stan iznad 3000 eura.
Brp jos nije izglasan, zemljiste ima plombe.

a grad obracunava kamate..

Jak ti je portfelj


Kolega vi koji ste zaglavili u VARTEKSU još imate hrabrosti nekome držati predavanje, po koliko je ono bio ukrcaj250 ili 260.
[/quote]
5% portfelja
Prihvatljiv gubitak.
ako je netko ukrcao 40,000 kn u recimo vart po 200 kn i recimo 350,000 kn u ATGR da li ga je briga za VART?
Steta jer je to nekome lijepi novac.
meni nije.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

MOj gubitak je meni prihvatljiv jer mi je ovo zabava, ne sekiranje
Netko tko je zaduzio kucu i uzeo mamine i tatine pare e njemu je to vec problem.

Netko dobije netko izgubi, samo treba biti fer.

Nikoga nije nitko silio da ulaze.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Gubitke imamo svi nekad je bilo obrnuto,mene više nervira ova neizvjesnost u državi gdje nam investitori bježe dalje vlada sve više stišće radnika i običnog čovijeka,nigdje ništa nemožete naplatit za svoj novac morate na sudove sa mafijašima ,jedni rade šta žele sa drugima odmah u zatvor,šta vredi nama more i strateški položaj,već sad nas je vrijeme pregazilo,stvarno treba biti umjetnik ovdje preživit
koliko će poštenih radnika na more banda sve pokrala i uništila niko za ništa neodgovara,i sad če nam takvi glumit domoljube i pozivat nas na solidarnost sebi su bespravno napravili vile itd…….
Čim izvućem svoje novce nikad više ovdje ulagat neču a možda ni dalje…. [bye] [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

U svijetu dionice rastu, a zlato pada, polako, ali pada.


@milusic

ne možeš biti ljut na sve, to znači da nema krivca ?
Zar si milsio staviti novac na ZSE da se množi kao ameba sam po sebi ?

Uskoro Vlada pada, nadam se da će sindikati imati volje ( ne i mudrosti jer to sada može svaki početnik odraditi) da sruši Vladu na jesen i krene svi iz početka.
Nova Vlada trebala bi se znati oduprejti bankama koje nas sve skupa guše, te kako je danas lijepo Damir Kajin u Saboru zatražio da se ukine valutna klauzula u svim ugovorima na teritoriju RH, a tada banke više nemaju prostor i zaštitu Rohatinskog kroz tečaj nego novim intervencijama ( čitaj povoljnim kreditima ) štitit svoj kapital ( čitaj izdani krediti do sada ), a to sve nas stavlja u savsvim novu početnu poziciju.

EU je prošli tjedan odobrila 100 milijardi Eura za razvoj hidro i sučevih elektrana pa nadam se da će naši građevinari nešto dobiti od toga.
Naši u Afganistanu uistinu vode mirovnu misiju, kao svaki početnici, dok stari mački Nato družine vode poslovnu misiju, kada im god sateliti otkriju rudna ili naftna polja oni proglase da je tamo B. Laden i predstava je dalje poznata. Nadam se i da će naša nova/stara Vlada po tom pitanju nešto napraviti.

Ono što je posebno kroz povijest iskušano i uvijek primjenjeno je upravo činjenica da u svim kriznim vremenima od 1929 gospodarstvo izvlači upravo Građevina i prehrana u svim zemljama u krizi.
Nije mi jasno da netko ima oprečno stajalište po tom pitanju .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Čim izvućem svoje novce nikad više ovdje ulagat neču a možda ni dalje…. [bye] [angry]

– evo još jedan dugoročni investitor.
– gospon Milušić možete vi meni dati jedinicu, ali na žalost ne vjerujem da ćete izvući svoje novce.
– probajte ovo pročitati barem sto puta, jer je ovo napisano za vaše dobro.
– probajte iz ovoga nešto naučiti.

– I love this game.
Pozdrav !

@ Ivana7

Mislim da si gadno pogriješila s JDPL, kao i obično izašla s gubicima.
Ja ga vidim na 170 do kraja mjeseca, kao i HT u istom periodu.

26.11.2010 - Dan D


Ovo nabrojeno to ti je kvaliteta ?


Jak ti je portfelj

gospodo Blueman i Medobudo.

– potpuno se slažem s vašim mišljenjem kako te dionice stvarno i nisu baš najbolje.
– ali kako ja radim u svijetu mode pratim što na tržištu ide tvz. trendove.
– a ljudi se oblaće po modi a ne kako im stoji odjeća.

– isto je tako i s dionicama.
– pa nikada za sebe ne bih kupovala np. JDPL ili INGRA.
– ali kada su investitori jednostavno ludi za tim dionicama np. Splićo ili Loris.
– i sada zbilja ne kužim zašto bi bilo loše to kupiti jeftino te obožavateljima tih dionica iste uvaliti po većim cijenama.
– i svi zadovoljni i sretni.
– ja jer sam im uvalila te dionice i zaradila, a i oni su sretni jer su uspijeli kupiti te dionice.
– tu zbilja ne vidim ništa lošeg osim obostranog zadovoljstva.

– I love this game.
Pozdrav !


@ Ivana7

Mislim da si gadno pogriješila s JDPL, kao i obično izašla s gubicima.
Ja ga vidim na 170 do kraja mjeseca, kao i HT u istom periodu.

gospon Splićo.

– zahvaljujem vam što ste svratili na temu, i odmah od mene stotka.
– a stvarno je velika šteta što ne pišete na ovoj temi jer kada ja ulažem kontra vaših targeta pogađam cca 90%, stvarno nema bolje TA.

– nisam gospon Splićo izišla s gubitcima, površno čitate, pa već sam vam napisala 4.65% čiste zarade.
– a ja ga vidim do kraja godine na 1.700 samo ne znam čega.

– i stvarno je ovako puno ljepše kada na temu dođete pisati a ne kada iz zasjede dok zbrajate minuse dijelite jedinice.
– i vama gospon Splićo ćemo pomoći da nešto i vi zaradite na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !


i uletio u LVCV.A LVCV bi mi trebao donijeti 20 do 30% u tri mjeseca radi dividende od 15 kn i približavanju ulaska u redovno trgovanje.A 30% kvartalno je 700% u dvije godine.Ali kako će biti promašaja vjerujem u sigurnih
300%.Ali za to mi treba naći barem 20 Lavčevića.A uvijek se nađe ako se kopa.Naravno da se to može ostvariti sa manjim ulogom tj.od 20.000 EUR u dvije godine 80.000 EUR.

gospon Lopina.

– LVCV dobitnik dana u plusu +11.36% .
– gospon Lopina stvarno ne kužim što radite.
– jučer ste postavili jednu dionicu na kupnju 260kn.
– danas ste najvjerojatnije ovih pet dionica vi skinuli.
– ali tako se to ne radi, stvarno ste me zahebali na toj dionici.
– ovaj put ste uboli jednu i više nego dobru dinicu jer se ne radi o stečajevima već o jednoj profitabilnoj i dividendnoj firmi.
– a 20 firmi tipa Lavčević stvarno nema šanse pronaći na našoj burzi jer ih jednostavno niti nema toliko.
– i sada kog vraga će mi taj rast kada se toga nisam nakrcala.
– imate moju prodaju u prvih deset naloga po slobodno skinite ako vam se toliko sviđa.

– a niste se mogli ni vi nakrcati jer nekog prometa niti nije bilo.
– drugi put mi dojavite na p.p. pa ćete vidjeti kako se čuda dešavaju i dionica leti gore.
– ali prije toga se mora napraviti i dobra akumulacija, pa tek onda reklama.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close