Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno, evo ja sam dipl.ing. matematike, ali croman ju jamačno zna bolje i bez škole [cool]

Zmrkla ne zajebavaj

Znas ti dobro kaj sam ja mislio..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

znanje je moć

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

jer ljubav nije matematika i nije bitna razlika ,,,šajeta [cry]

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

I evo me opet ful u dionicama_95%
Potrošio sve rezerve kešovine_VLDS,VERN,LVCV,KNZM i zeru ELPR,ljubavi moja.
Napravio jedan đir u SNHO_skinija 6% u ovaj tužan dan
A Lopina najkonzervative stoji kao stina, jer kako se mojim blagom uglavnom trgule u 13 h/bedaci/, vremenski samo jedan trenutak i danas to nije palo.Nije se trgovalo.A kako sam kupovao ove gore navedene dionice na dnu ili barem blizu dna praktički sam spušio samo
proviziju.Izvrno.
A kako je pao ADRIS koji dugujem /pao 5%/,a I HT dugujem jedan paket tako da se mogu pohvaliti.
I na današnji dan u pozitivi.Vjerovali ili ne,istina?
Sutra ako ne bude odbijanca,nego nastavi zabijanac bi moglo biti ajmo majko.Moji nelikvidni biseri rastu ali i
padaju u trokoraku,ali sa zadrškom.

Vidim da ste me visoko ocijenili.Hvala!
Ali ništa ne komentirate.
Da li smatrate da sam kupio dobre dionice.
Pardon.da li sam kupio jeftino ili će biti jeftinije.
Valjda vam jučerašnji pad nije pretvorio u paničare.
Panika=paničan bijeg
Panika=gubitak govora
Što ste se izbezumili.Dok nema vozanja nema ni love.A dugoročni su ionako dugoročni pušioničari.
Pušiona=prosjek pa makar bio i prosječni rast
Dobitnik=svatko ćije su dionice jučer pale manje od 2,5%
Kešoljupci:oni su stabilni pušioničari,jer im inflacija smanjuje kapital,dugoročno imaju uvijek manje
Tržište se mora pobjediti.Ja ga derem.Ali puno i radim.
Evo i vas budim iz komatoznog stanja.
Čuvajte se Ivane.Ona je jučer kupovala.I onda će vas ošišati kada počme rast.


Vidim da ste me visoko ocijenili.Hvala!
Ali ništa ne komentirate.
Da li smatrate da sam kupio dobre dionice.
Pardon.da li sam kupio jeftino ili će biti jeftinije.
Valjda vam jučerašnji pad nije pretvorio u paničare.
Panika=paničan bijeg
Panika=gubitak govora
Što ste se izbezumili.Dok nema vozanja nema ni love.A dugoročni su ionako dugoročni pušioničari.
Pušiona=prosjek pa makar bio i prosječni rast
Dobitnik=svatko ćije su dionice jučer pale manje od 2,5%
Kešoljupci:oni su stabilni pušioničari,jer im inflacija smanjuje kapital,dugoročno imaju uvijek manje
Tržište se mora pobjediti.Ja ga derem.Ali puno i radim.
Evo i vas budim iz komatoznog stanja.
Čuvajte se Ivane.Ona je jučer kupovala.I onda će vas ošišati kada počme rast.

ivke je bila sigurno najbolja u skoli u literarnoj grupi [rolleyes] a pokupio si i ti malo njezin nacin pisanja…nego di konzum kupujes?????? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Khm, O kojoj inflaciji govoriš? o ovih 0,8% godišnje! pa toliko ti izgubiš za jedan dan koliko provedeš u poziciji

Since 1923

U Konzumu sam dugoročni.Ušao pedesetak komada po 153/prosjek/i planiram izlazak na 160do 170.
Dva dana u dionici me počme nervirati.

Možda i na 145,ako bude povoljnijih prilika-neprilika.A uvijek ih ima,naročito u danima velikih valova.
A izgleda da je i na ZSE postalo valovito i vjetrovito.Ovu baru valja malo razbistriti.

ne zaboravi .knzm je stock-splitana dionica….a zna se zasto se stock-split radi i kako se ponasaju dionice nakon toga jos dugo vremena….primjer -ingr

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

INGR=stečaj na pragu
KNZM=svijet je mali
Bitna razlika-i u krizi konzum zarađuje a ingra..bolje ne otvarati rane malim dioničarima.
Ipak, ne znaći da neću pokušati trejdati u INGRI.Ja sam i dnevni špekulant.Uglavnom.


INGR=stečaj na pragu
KNZM=svijet je mali
Bitna razlika-i u krizi konzum zarađuje a ingra..bolje ne otvarati rane malim dioničarima.
Ipak, ne znaći da neću pokušati trejdati u INGRI.Ja sam i dnevni špekulant.Uglavnom.

moram ti ocjenu popravljati…..sto ne otvarati rane malima???? pisati cinjenice….zar je to zabranjeno….?

"NGR=stečaj na pragu" hmm -nee ovo nije druk , he he , cim je netko krocio na ovo opasno tlo znao je sto moze ocekivati….trziste ne mazi nikog…..kad se samo sjetim dan stock-splita KNZM ,
dionica je imala vrijednost 60 000 kn…na dan kad je krenulo trgovanje masa je digla cjenu na cca 90 000 ..to bi bilo negdje 350-500 kn cca….sto rec? i nakon toga ingr i opet sisanje….dali se neki kupci prepoznaju ovdje ??????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close